• omluva obchodu zbozi neni momentalne na sklade

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi,která pomůže v rozhodování jiným zákazníkům.Snažíme se o jejích plnou spokojenost.

Vše ok

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

Zboží dorazilo rychle a v pořádku

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

Výborná komunikace, rychle vyřízeno, fungovali i mezi Vánoci a Silvestrem. Super!!!

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

Z tohoto obchodu by si mohli ostatní vzít příklad- nejrychlejší vyřízení mé objednávky jaké jsem kdy zažil. Díky.

Rychlost!!!!

• funkční obchod

funkčí obchod

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

Rychlé vyřízení objednávky i dopravy. Komunikace s obchodem super.

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• Dobrá komunikace a ochota kdykoliv poradit
    • Skleněné počítadlo bublinek je křehké , při sundávání hadičky jsem utrhl okraj, stejně tak difusor - utrhl se držák k uchycení přísavky. Návod je velmi strohý, kdo ještě neměl CO2, tak by ocenil označení kterým směrem má být směrován zpětný ventil a počítadlo bublinek a kolik kapaliny se lije do dropchekru a bublinkoměru. Já jsem měl úplně
    • jiný návod např. na dropchekr.
    • Prodejce mě přes telefon poradil omylem špatně, já jsem pak z toho důvodu naopak zapojil bublinkoměr který neměřil a při opravě jsem už nebyl schopen odpojit hadičku a prasklo sklo. Chtělo by, aby prodejce poradil např. dokoupit spojku k hadičce, aby při nějaké nehodě mohlo dojít k okamžité opravě, což nováček neví...

Celkově CO2 set funguje velmi dobře, kontrolér spouští výborně, kalibrace je velmi jednoduchá, doporučuji. Nedostatečný návod kam co umístit do akvária - sondu, teploměr , dropchekr, difuzor, jak to otočit- kterým směrem...

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• I přes púvodní sdělení, že zboží není dostupné, tak bylo do tří dnů doručeno.

Výhoda viz . výše.

100 % spokojenost, doporučuji

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• dodání zboží přes zásilkovnu

O K

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• skvělá komunikace při objednávání
    • okamžitá ochota vyměnit vadnou součástku

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• vyobrazení v eshopu neodpovídá zaslanému zboží

Reakce obchodu Akvaristika-FM

Vážený zákazníku, pokud kupujete zboží přes internet, doporučuji Vám, než si něco zakoupíte, přečíst si celý popis u produktu. Popis Vámi zakoupeného produktu uvedený v našem katalogu plně odpovídá a není tomu tak, jak uvádíte vy. Pokud jste s produktem nebyl spokojen, mohl jste nás kontaktovat nebo nám produkt vrátit zpět a ne zde uvádět nepravdivé údaje.
    Tým Akvaristika-FM

• Neznalost stavu skladu

Reakce obchodu Akvaristika-FM

Vážený zákazníku, osvětlení, které jste si objednal, jsme měli v době Vaší objednávky uvedené skladem, bohužel bylo těsně před Vaší objednávkou vyprodané a skladovou dostupnost jsme nestačili tak rychle upravit. Ihned jsme reagovali a o dostupnosti jsme Vás neprodleně informovali a nabídli Vám jiný podobný typ. I tak děkujeme za Vaší recenzí, která pomůže v rozhodování jiným zákazníkům. Snažíme se o jejích plnou spokojenost.

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• Obchod je perfekni ale v Česke republice je těžko sehnat slušneho dopravce aby zboži přivezl pořadku

S přátelským pozdravem tým Akvaristika-FM

• Mírné neshody v komunikaci v organizaci.

ochota a vstřícnost -doporučuji

• Rychlost,vstřícnost, komunikace