• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Vadí mi, když je uvedeno "skladem" u zboží, které skladem není.
    • Týden od odeslání objednávky, žádná komunikace ze strany obchodu. Teprve po dvou telefonátech, které nikdo nebral a odeslání zrušení objednávky mailem se obchod ozval.

Reakce obchodu akvaristika-365.cz

Vazena pani, od filtrace znacky Diversa ve vsech modelech 200, 300, 600 a 1000 jsou filtry skladem. Vase tvrzeni neni prijatelne. Zadny tel. kontakt z vasi strany jak pisete nebyl. Prosim vas, spinte si nekoho jineho.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

-Dodané zboží se neshodovalo se zbožím vyobrazeném na e-shopu.
    -Rostliny deklarované jako skladem, nebyly dostupné a ze dvou domluvených alternativ přišla pouze jedna.
    -Na reklamaci obchodník nereagoval.

• širší sortiment
    • komunikace je špatná, zboží jsem reklamovala na přelomu září/říjen, o výsledku reklamace jsem musela pátrat sama a pán mi slíbil, že mi peníze zašle zpět na email v půlce prosince, platbu jsem neobdržela, pana jsem dnes zaurgovala, jsem zvědavá na výsledek

zboží přišlo v pořádku, ale ja došlo k reklamaci zboží nikdo nekomunikuje na 3 emaily

14.3.2017 eshop nedoporučuji, nekomunikují, když jsem zaslal zboží na danou adresu tak
    se za celou dobu 30 dní vůbec neozval, takže jsem momentálně jak bez zboží tak bez peněz, čekám na vrácení peněz, jinak to budu řešit radikálněji.

Dobrý den pane,
    zboží vám bylo zasláno ihned po vytvoření objednávky. Ohledně vaši reklamace vám bylo tel. voláno (tel. nebyl vzat). V případě reklamace zboží dle VOP je třeba zboží zaslat na adresu: Druzebni 27, 748 01, Hlučín.
    Dané hodnocení z vaší strany nás mrzí a myslím, že není oprávněné. S pozdravem MB, akvaristika-365.cz

• nevím o žádných
    • žádná komunikace
    • objednané zboží jsem neobrdžel

Zboží, které jsem si objednal mi nezaslali. Na mé dva emaily, kterými jste dodání urgoval vúbec nereagovali.
    Nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu akvaristika-365.cz

Dobrý večer pane Bartoň, byl jste několikrát kontaktován telefonicky ohledně vaši objednávky - bohužel telefon nebyl zvednut a nebyla ani zpětná reakce od vás, objednávka byla proto pozastavena. Minulý týden byl státní svátek (ct) a rostliny se od (ut) nevysílaly. Kdyby jste býval telefon vzal bylo vse jinak. Vasi recenzi bereme jako urazlivou a pospinujici jméno naši firmy. S pozdravem Martin Barot

• dobré ceny,
    • rychlost dopravy,
    • pokud člověk komunikuje osobně, je to lepší.
    • bylo mi zasláno špatné zboží a navíc přišlo rozbité, což byla ale chyba dopravce.
    • Reklamace byla rychle vyřízena, jen peníze za poštovné mi prozatím nedorazily - i když to pán potvrzoval telefonicky a také mejlem.

Světlo bych už v obchodě znovu nekupovala, i když při druhém pokusu už dorazilo v pořádku.