• Dobrý poměr cena/výkon

O pár dní delší dodací lhůta. Ale pokud nespěcháte, v mém případě vše ok.

• Nepřehledné stránky
    • Nejhorší komunikace co jsem zažil
    • Nepravdivé informace o skladovém stavu

Objednával jsem CO2 set včetně tlakové lahve (údajně skladem). Když tři dny nepřišlo nic ohledně expedice, volal jsem, dovolat se nejde, jen vždy přijde SMS, že mám komunikovat mailem (a že odpovídají do 36ti hodin!!!). Na mail mi odpověděli, že set mají, ale láhve ne. Napsal jsem, že na zboží hodně pospíchám a kdy cca budou mít láhve. Odpověď následovala až po dvou dnech a mých třech mailech (kde jsem zdůrazňoval, že na zboží pospíchám), že láhve v nejbližší době nebudou a že mi můžou nabídnout (levněji) prázdnou láhev. Kvůli časovému presu jsem byl ochotný ji vzít, ale na další dva maily opět žádná odpověď. Objednávku jsem zrušil a nikomu nedoporučuji zde cokoliv objednávat. Zvláště pokud na zboží pospícháte. Zvláštní mi také přijde, že když voláte na tel uvedený na těchto stránkách (akvaristika 365), v SMS přijde žádost o komunikaci na mail akvaristika 24 (dvě různé stránky).

• na e-shopu vše skladem ale čekám přesně 21 dní..ruším objednávku
    • shrnuto - die katastrofe
    • vůbec tady neztrácejte čas

• Zboží mělo zlomený dávkovač
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Rychle dodani,dobre zabaleno.

• Obchod ne spolehlivý ani po 12 dnech objednávku nedorucil, ikdyz jsem obchod kontaktoval, že potřebuji objednávku co nejdříve. Po 12 dnech jsem objednávku zrušil, čekat půl roku nechci.

Tady už objednávat v žádném případě nebudu.

rychlé, bez problémů

Po deseti dnech se má objednávka nijak nepohla . Telefon nezvedají.

Reakce obchodu akvaristika-365.cz

hezky den, dle nasi tel. domluvy bude dnes odeslano. oml. se za nedorozumeni. Bude vse splneno na cem jsme se dohodli v tel..S pozdravem M.

• O.k.

Nejlepši v čr. Kupte se co budete potřebovat bez starostí

• rychlost a příětivá cena

• Kvalitní eshop
    • Rychlé vyexpedování objednávky

• Vše v pořádku

Je super

• zboží dorazilo v pořádku
    • rychlé doeslání

Zboží prozatím nedorazilo, nelze se dovolat a na email nikdo neodpovídá.

Reakce obchodu akvaristika-365.cz

Hezky den, na zaklade tel. domluvy bude zitra zbozi odeslano. S pozdravem M.

+dobré ceny, rychlost dodání

Do dnešního dne jsem neobdržel objednané zboží (vše mělo být skladem). Objednávka 27.01.2020, jedna urgence bez odpovědi.
    :-(