• Ani po okamžitém zaplacení mi po 14.dnech zboží nedorazilo!!!

Reakce obchodu H2 promo kabelky

Omlouváme se všem zákazníkům, ale ze zdravotních důvodů musel být e-shop na třičtvrtě roku uzavřen a všechny nové objednávky vystornovány. Nyní je e-shop znovu otevřen a plně v provozu i s výdejnímy místy. Je znovu zajištěn provoz a servis na jaký byli zákazníci zvyklí v minulých letech.
    Tým aktovky-kabelky

Na zboží čekám už 9 dní, obchod vůbec nekomunikuje, neodpovídá na maily, nezvedá telefon

• Ani po 9 dnech od objednání není objednávka vyřízena, přestože objednané zboží je stále uváděno jako skladem
    • Ani po 9 dnech od objednání jsem neobdržel vyjádření obchodu kromě e-mailu "objednávka přijata"
    • Ani po mém e-mailovém dotazu proč není moje objednávka ani po 9 dnech vyřízena jsem nedostal odpověď

Naprostý nezájem o zákazníka - NEDOPORUČUJI ! Kdyby to šlo, nedal bych v hodnocení ani půl hvězdy ...

Reakce obchodu H2 promo kabelky

velice se za komplikace omlouváme, ale měli jsme technický problém na eshopu a nemohli jsme zpravovat data v systému a odpovídat na emaily. Systém se nám povedlo zprovoznit až dnes v ranních hodinách.
    Tým aktovky-kabelky.cz

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu H2 promo kabelky

Dobrý den, zboží bylo odesláno , ale v pátek nám dopravce balíček vratil poškozený. Na pondělí je nachystán nový a budeme ho odesílat. Za komplikace se omlouváme, ale s poštou jsou občas problémy. Jako kompenzaci vám přidáme dárek.
    Tým aktovky kabelky

• Zboží zatím nedorazilo a ani se neozvali. Takže zklamání.

Reakce obchodu H2 promo kabelky

zboží bylo dnes odesláno. Odeslání zboží je až 8 pracovních dní. Jelikož byli svátky tak je zboží odesíláno dnes. Jako omluvu za opoždění Vám přidáváme dárek. Za opoždění se omlouváme.
    Tým aktovky-kabelky

• dlouhá doba dodání objednávku jsem po 10dnech zrušil

Reakce obchodu H2 promo kabelky

Dobrý den, za tuto nepříjemnost se omlouváme . Bohužel nastali komplikace s dopravcem tak jsme nebyli schopni dodat zboží dříve. Již jsme sjednali nápravu s dopravou aby se taková záležitost neopakovala.
    Hezký den přeje tým Aktovky-kabelky

• zboží nebylo dodáno, ačkoli bylo již před týdnem avízováno, že bylo předáno dopravci, nedošlo

????

Reakce obchodu H2 promo kabelky

Dobrý den, zboží odesláno bylo. Bohužel jsme nebyli informováni,ze vám zboží nedorazilo nekontrolujeme každou zásilku zda byla převzata. U České pošty nemáme online přehled o doručení.Nebylo nutné dávat negativní hodnocení stačilo nás emailem kontaktovat, ze zboží nedorazilo a my bychom zásilku dohledali. Jelikož se nám v patek zásilka vrátila poškozená tak jsme ihned v patek odeslali novou zásilku. Tým aktovky- kabelky

• Zboží jsem předem zaplatila a během 10 dnů nedorazilo. Poslala jsem e-mailem potvrzení o zaplacení a nedočkala jsem se dosud ani odpovědi. Tak uvidím, zdali to byly vyhozené peníze.

Reakce obchodu H2 promo kabelky

Dobry den, zakaznice objednala zboží které bylo nabízeno s vadou. Bohužel výrobek byl vyprodán a nestihli jsme stáhnout z nabídky.Skladem je zboží pouze bez vad. Peníze byli zakaznici vráceny na účet a zaslana omluva. Tým aktovky kabelky

Zboží dorazilo, ale jiné. Od 2.11.2016 stále čekám na objednané zboží.

Reakce obchodu H2 promo kabelky

při balení zboží došlo k záměně s jinou objednávkou a omylem bylo zasláno jiné zboží. Bohužel jsme jenom lidé. Za chybu jsme se omluvili. Proplatili poštovné za výměnu zásilky a odeslali správné zboží. Byla jste emailem informována o odeslání zboží a zasílali jsme Vám také číslo balíčku.
    Tým aktovky-kabelky.cz

• nevidím žádné
    • zboží mi po 10 dnech ještě nepřišlo!!!

nikdy již nakupovat nebudu

Reakce obchodu H2 promo kabelky

Dobrý den, z důvodu dovolené došlo k opozdeni odeslání zboží .Nechapeme vás komentář, ze vám zboží nedorazilo když jste si ho dnes vyzvedl dle sledování zásilek české pošty. Za zdrzeni se omlouvame, ale tvrzení ze zboží nedorazilo je nepravdivé.tým aktovky-kabelky.cz

• Potvrzení o zaplacení přišlo 7. 2. do dnes( 19.2. 2016 kabelka nepřišla. Křivková

Reakce obchodu H2 promo kabelky

za zdržení v expedici jsme se omluvili z důvodu nemoci. Objednávka byla odeslána 18.2. a dle sledování zásilky je dne 19.2.2016 doručována Českou poštou. Jako omluvu za nepříjemné zdržení jsme také zákaznici přidali do balíku kožený dárek.
    www.aktovky-kabelky.cz