• Když nastane problém s doručením zásilky, prodejce nechává zřejmě řešení na zákazníkovi. Primárně se sice jedná o problém způsobený přepravcem (Česká pošta, resp. Balikovna), ovšem reklamovat nedoručení zásilky by měl na popud zákazníka právě prodejce. Komunikace e-mailem jakž takž obstojná, telefon uvedený na webu prodejce bude jen "na okrasu". Nevim, jestli objednané a předem zaplacené zboží ještě někdy obdržím.

Nabízí zboží,které už nemohou dodat

• dlouha doba dodani.Hruza.

Zboží, které jsem objednala a předem zaplatila bohužel stále nedorazilo. Před týdnem mi kdosi z e-shopu slíbil, že napíše e-mail, jak to s mou objednávkou vypadá, bohužel, ani žádný e-mail mi nepřišel. Tak budu opět telefonovat a urgovat objednávku.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Eshop Akoupelny katastrofa. Měli uvedeno do týdne a ve skutečnosti po několika urgencích dorazilo za měsíc, kvůli tomu jsme nemohli napustit vodu do okruhu. Počítali jsme s týdnem, ale opravdu ne se čtyřmi. Museli jsme se dotazovat, kdy přijde, sami by nám snad ani nic neřekli. Tam opravdu už nikdy více.

• Bylo doručeno jiné zboží než jsem objednal.

Přes rychlý průběh reklamace bych další nákup považoval za riziko.

Reakce obchodu A koupelny A topení

omlouváme se, že došlo k záměně. Zákazníkům vždy zboží bez problémů měníme. Doporučujeme pečlivou kontrolu při převzetí zboží a to i kvůli dopravcům, zda zboží nepoškodili..

• ceny ok
    • neberou karty, při platbě převodem na účet si příchozí platby všimli až druhý den, takže mi zboží doručili až po víkendu, tj pozdě.
    • nepodporují Zásilkovnu...

Když tedy umí jen tedy platby převodem, tak by měli reagovat včas. QR platby jim taky nic neříkají... vítejte ve středověku.

Reakce obchodu A koupelny A topení

platby kartou nebereme kvůli vysokým poplatkům, které bychom museli přenést do ceny zboží. QR kod na platbu dochází po potvrzení objednávky. Místo Zásilkovny nabízíme výdejní místa Balíkovna

• Neznám.

Objednal sem si zboží. U normálních eshopu dostanete potvrzení do několika minut. Tady ho dostanete za několik hodin nebo vůbec. Přesně tento případ. Žádné potvrzení. Ještě mi přišlo ať hodnotím eshop a nakoupené zboží. Jak mám asi ohodnotit firmu a zboží když nemám nic. Není to moje první negativní zkušenost. Někdy ma personál takový "hemzy", že by se schuti otočil a šel pryč.

Objednala sem před 3 týdny a dosud nedorazilo zboží.To snad vyrábějí teprve

Dodané madlo bylo špinavé a použité a nefunguje.

Reakce obchodu A koupelny A topení

to nás mrzí, zasíláme pouze nové zboží. Samozřejmě máte možnost zboží bez udání důvodu vrátit..

• Nikdo nezvedá telefón a ani na zprávu nikdo nereaguje.

Objednal jsem si redukci potrubí 100mm/50mm.Je to i v potvrzovacím emailu od obchodníka. Místo toho mi přišla redukce 110mm/50mm což je mi k ničemu protože to do puvidního pitrubí nenapojím.
    Chtěl jsem to řešit s obchodem,ale na formulář nereagujou a telefón nikdo nezvedá.

• zboží bylo doručeno poničené, odmítl jsem převzetí a objednávku stornoval

Reakce obchodu A koupelny A topení

zboží se nejspíš poškodilo při přepravě, správně jste udělal, že jste nepřejal od dopravce, sami na to upozorňujeme , viz https://www.akoupelnyatopeni.cz/clanky/doprava/

S obchodem nelze komunikovat oboustranně . Maily se mi vracejí a telefon neberou.

Reakce obchodu A koupelny A topení

operátoři byli nejspíš v daný okamžik vytížený. Mailem či pomocí formuláře https://www.akoupelnyatopeni.cz/clanky/kontakty/ nás však kontaktujete vždy.

Jakou chybovou hlášku vám hlásil mail? Necháme prověřit.

• nízké ceny
    • složitá komunikace
    • zboží přišlo poškozené, při vrácení zboží odmítli vrátit zpět peníze

doporučuji ostatním kupujícím zdokumentovat rozbalování zásilky (předejdete zbytečným nervům a budete mít důkaz, že jste zboží nepoškodili vy, ale obchod nebo přepravní služba)

Reakce obchodu A koupelny A topení

při převzetí zboží dopravcem doporučujeme zboží pečlivě zkontrolovat, viz článek https://www.akoupelnyatopeni.cz/clanky/doprava/

Zboží ze skladů zasíláme vždy v pořádku, kvalitu přepravce bohužel neovlivníme.

• Příliš dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu A koupelny A topení

asi jste si nás spletl s jiným eshopem. Vaši objednávku jsme obdrželi 4.12. odpoledne a následující den 5.12. jsme ji expedovali.

Hezký den

Martin Horák

Dodáno jiné zboží než bylo objednáno (levnější), na faktuře samozřejmě vyúčtované objednané (dražší) zboží. Objednávka vyreklamovaná, zboží přez dopravce vráceno zpět, správné zatím nedodáno.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Hodně dlouhá dodací doba.