• Rychlá doba dodání, ceny.
    • Při montáži kol nepoužil mechanik momentový klíč k dotažení šroubů.
    • Na zvedák jsem se dostal o 20 minut později než jsem byl objednan.

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, utahovací pistole, kterou používáme má vlastní nastavitelný moment, po utažení pistolí mechanik provádí ruční kontrolu dotažení každého šroubu, tento způsob je mnohem bezpečnější než jen dotažení momentovým klíčem. Za zdržení, které jsme stáhli na 5 minut se ještě jednou omlouváme. S pozdravem Ing.Richard Síla

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• musí se potvrzovat již objednané zboží a když zadáte že chcete rok výroby 2014,tak vám klidně pošlou gumy staršího data,rozhodně nedoporučuji.

Rozhodně tam již nakupovat nebudu a nedoporučuji.

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, potvrzení je čistě pro vás kontrola rekapitulace již objednaného zboží, hodně často bývá v rozměrech pneu chyba. Rok výroby kolegům na expedici bohužel unikl a poslali prosinec 2013, již se to nebude opakovat. Omlouvám se. S pozdravem Ing.Richard Síla

• Zboží označené jako skladem nemají

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, toto není pravda. Zboží jsme jako skladem neměli uvedeno. S pozdravem Ing.Richard Síla

• Rychlost dodání zboží.
    • Zboží vracet bohužel nemohu, protože mi obchod podal vysvětlení, že při koupi nových pneumatik je stáří přes dva roky v pořádku.
    • Dále jsem si je bjednal rovnou obuté a na jednom z All kol mám 21 ks závaží - to je také prý úplně v pořádku???????

Při objednání zboží je komunikace obchodu naprosto perfektní. Pokud však zákazník chce po převzetí a zaplacení zboží řešit s obchodem svojí nespokojenot, dochází ze strany obchodu pouze na odvolání tiskových správ, že i když si koupím nové zboží, tak stáří tohoto zboží přes dva roky je v pořádku ( vlastnosti pneumatiky se nemění ) asi ano, ale já si objednal a zaplatil nové zboží a né přes dva roky staré + 21 ks závaží je také na úplně nových kolech v pořádku - prý jich tam muže až 50ks = takže jsem zaplatil cca 20 tis. a kolo mám skoro z půlky oblepené závažím.

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, na váš email jsem reagoval okamžitě. To že na 16" alu disku je 90g závaží není nic neobvyklé. Kola jsme vyvážily na nulu. Pokud byste měl problém na autě můžete samozřejmě kolo reklamovat. To že přišly od výrobce 2 roky staré pneu bohužel neovlivníme, ale je to velká vzácnost, většinou chodí 2013. U takto atypického rozměru se některé pneu nevyrábí každý rok. Nicméně jste požadavek na určitou dot v objednávce nezmínil. Pneu jsou u výrobce skladovány do 25C bez přístupu UV záření a pneu takto skladované musí mít v 5-ti letech vlastnosti nové pneu. S pozdravem Ing.Richard Síla

• nabízí zboží, které není v dosahu ani do 30 ti dnů.
    • nabídka není aktualizována

Podvod na zákazníky, v el. obchodě jsou uváděny dumpingové ceny

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, u zboží byla uvedena poznámka "dostupnost na dotaz". Bohužel jste se před objednávkou nedotázal na dostupnost. Jedná se o atypický rozměr, který vyrábí pouze 2 výrobci a to, že letní zboží není v této době k dispozici a bude až příští sezonu jsem vás informoval obratem telefonicky. Je nám líto, že jsme vám nemohli vyhovět. S pozdravem Ing.Richard Síla

• -objednávka přijata 11.8.2013
    • -obchod neproběhl,nikdo se již ze strany obchoudu neozval

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, objednávka k nám do systému přišla poškozená, jednalo se pravděpodobně o výpadek serveru. Z tohoto důvodu jsme vás nemohli kontaktovat. Omlouváme se za vzniklé komplikace nezpůsobené naší vinou. S pozdravem Ing.Richard Síla

• máte tam pěkný bordel,napřed jste zboží nabízeli a pak jste řekli že ho nemáte!

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, bohužel se jednalo o výprodejovou položku, které jsme měli pouze poslední 4 kusy-ukončena výroba. Bohužel přišly 2 objednávky a vaše byla až druhá. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace. S pozdravem Ing.Richard Síla

• Na webu nabízejí zboží, které realne vůbec nemají.

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, bohužel ne všechny položky, které jsou v ceníku jsou vždy k dispozici, zvláště u tak atypických rozměrů. Je nám líto, že jste si z námi nabízených alternativ nevybral. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace. S pozdravem Ing.Richard Síla

• doba dodání

dorazily 8 měsíců staré pneu, navíc dost špinavé

Reakce obchodu Akcnipneu

Dobrý den, pneu na sezonu 2013 se vyrábí od října. Tzn. dostal jste nejnovější pneu. Pneu s novější dot bude výrobce vyrábět až letos v říjnu. Pneu se zašpinily až při doručování to bohužel nemůžeme ovlivnit. Nicméně na autě budete jezdit taky po špinavé zemi ;) Příště mužete do poznámky uvést, že chcete pneu zabalit kompletně do igelitu, rádi vám vyjdeme vstříct. S pozdravem Ing.Richard Síla