Máte moje peníze. Víc vám nedám.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

komunikace obchodu až za dva dny po zaplacení, u jiných eshopů bývá zvykem komunikace ihned, pak už šlo všechno tak, jak je běžné

Reakce obchodu Akcnihracky.cz

dobrý den, u platby převodem spárování vždy trvá o něco déle, i tak se omlouváme za prodlevu

• Chybí pant, součástky smíchané, díly nelícují. Montážní návod nečitelný, pro montáž jsme museli použít některé vlastní šroubky, atd

Koupil jsem vířivku ale bohužel tekla. Výrobní vada. Chápu. Pokoušel jsem se dovolat,dopsat a nic. Musel jsem si jí nechat opravit na vlastní náklady a je klid. Sorry ale tenhle obchod již nikdy více

• Je to jednoduché objednané zboží vůbec nedorazilo

Reakce obchodu Akcnihracky.cz

dobrý den, Vámi vybrané autíčko bylo expedováno následující den na zvolenou pobočku balíkovny, avšak jste si zásilku nevyzvedl, pokud o Bburago 1:43 Volvo stále stojíte, kontaktujte nás

Absolutní nekomunikace. Nedá se dovolat na jejich linku. Dodací lhůty uvedené na stránkách nedodržují. Při komunikaci mailem lžou.

Reakce obchodu Akcnihracky.cz

dobrý den, u objednávky vytvořené kolem půlnoci opravdu nemůžete čekat, že ji ten den budete mít doma, navíc jde-li o nadrozměrný balík

Uvedené zboží bylo skladem. Po dvou dnech meil, že není, že budou vráceny peníze. Zatím nic vráceno nebylo.

Reakce obchodu Akcnihracky.cz

dobrý den, omlouváme se za komplikace, ale Hru Člověče, nezlob jsme ve variantě, co jste si vybrala jsme opravdu již neměli skladem, variant této hry ale máme mnoho, peníze Vám byly ihned vráceny, kdy Vám však budou připsány na účet my již neovlivníme, záleží to na bance

Musím vypíchnout rychlost doručení, opravdu neskutečný jak rychle dorazilo.

Zboží ještě nemám dlouhá čekací doba. Když jsem tam volala telefon mají stále vypnutý.

Reakce obchodu Akcnihracky.cz

Dobrý den, Vámi zvolená pobočka zasilkovny je do 15. února uzavřena, takže čeká stále na depu, to je bohužel situace, kterou neovlivníme

Zboží bylo objednáno, nicméně obchod zrušil objednávku

Přišla formule s jiným jezdcem.