Zboži jsem zaplatil a nic jsem neobdržel,takze zřejmě pěkni zloději!

Dobrá cena, rychlé dodání

Zboží došlo v termínu dle mého požadavku v objednávce.

• ochotné a profesionální jednání
    • spolehlivost

Zboží došlo v pořádku, nemám výhrady.

dlouhá dodací lhůta na tento typ zboží

Objednávala jsem těšně před vánocema takže jsem moc nedoufala, že to ještě dorazí, ale stihlo se to, nemám co vytkout, doporučuji a děkuji i za přidaný dárek.

• všechno v naprostém pořádku, objednávka vyřízena rychle, dopravní služba 100%

Výhoda je možnost objednat si zboží z domova, bez chození po obchodech. V klidu vybrat zboží, promyslet si to a případně doplnit.
    Zboží O.K., pěkný přístup prodávajících po všech stránkách.

• Na stránkách VELKÁ ZELENÁ fajfka u Zboží skladem. Předáno PPL ale až za 9 dní. Takže asi teprve zadali do výroby. Jinak si to nemůžu vysvětlit když je skladem a penízky už mají dávno na účtu, proč to tak dlouho trvá.
    • Přestože jsem 2x žádal @ o číslo balíku ke sledování, nestál jsem jim ani za to, aby mi napsali ať neotravuji.

Komu nevadí dlouhé, předlouhé čekání, doporučuji.

• Zboží vráceno ve 14denní lhůtě, peníze po dalších 2 týdnech stále nevrátili.

Už druhý týden od objednávky obchod nijak nereaguje.

• Bez chyby

Vše v pořádku,rychlá doprava,doporučuji.

• rychlost, i před Vánoci

• spolehlivost
    • poněkud nepřehledný web

• Nebývalá ochota, vstřícnost, prozákaznický přístup, jedním slovem skvělé

• dobré ceny

Objednávka doručena v pořádku a včas...

Objednal jsem zboží, které bylo skladem a které jsem rovněž hned kartou zaplatil. Následně mi přišla z obchodu informace o zrušení objednávky z důvodu, že zboží již není u dodavatele skladem, a s vysvětlením, že se údaje na stránkách aktualizují jen jednou denně. Zároveň jsem měl zaslat číslo účtu pro vrácení peněz. Situaci celkem dokážu pochopit (kromě toho, že když na stránkách uvádí obchod zboží "skladem", předpokládal bych, že skladem je u obchodníka, nikoli někde u dodavatele...), ale co pochopit nedokážu je, že dosud nemám peníze zpět na účtě (info o zrušení přišlo 16.12., ještě týž den jsem posílal své číslo účtu). Z mého pohledu se jedná jednak o klamání zákazníka uváděním nesprávných informací o tom, jestli je zboží skladem, a jednak o neoprávněné zadržování finančních prostředků obchodem. Obchod proto doporučit nemohu a do budoucna se mu sám obloukem vyhnu.

Reakce obchodu Akční domácnost

děkuji za vaši recenzi. To, že zboží se doprodá, navíc v předvánočním čase, je zcela pochopitelné a IT nemá takovou moc, aby nebylo, třeba do 2 minut,opět objednatelné, to se stalo u vás.
    Platbu jste provedl, my ovšem, díky poslední vládě a nová vláda to nehodlá změnit, máme povinnost, protože prý všichni krademe, nově vytvořit dobropis, ten vám poslat na e-mail a počkat na to, než jej písemně potvrdíte a doručíte nám. Dobropis vám byl odeslán, ale jeho potvrzení nemáme.
    S ohledem na tuto zákonnou povinnost musíme počkat, než nám jej potvrzený doručíte, poté teprve můžeme vracet peníze.
    Zákony netvoříme, každý šikana státních orgánů, protože prý všichni krademe, se vždy promítne především vůči koncovým zákazníkům, kteří nejsou o těchto nesmyslech, které zákonodárce nově určil, vůbec informováni.
    Jakmile obdržíme vámi potvrzený dobropis, peníze pošleme, nemáme jediný důvod je neposlat, vyjma tohoto zákonného.
    Dříve stačilo na stejný účet vrátit peníze a vše bylo v pořádku, to jenom pro informaci. Nyní to již nestačí. Opakuji, prý všichni kradou.
    Příjemný zbytek dne

Vilém Dostál