• nížší cenu
    • žádné vzorky, refistrační slevy !!!

Byli jste 2. z nejlevnějších, ale to jsem si všimla, až po odeslání objednávky. Drahé poštovné!- konkurence neůčtuje cca 40,-za doběrečné - žádné vzorky.

Reakce obchodu Akční-Parfémy.cz

Vážený zákazníku, veškeré informace jsou zobrazeny na našich stránkách, doprava i doběrečné je přehledně vidět i v průběhu objednávky. Nikde neinzerujeme, že poskytujeme registrační slevy, nebo dárky. Doběrečné je ve výši 36,- (ne 40,-) a přesně tento poplatek nám účtuje Česká pošta. Pokud byste nechtěla platit doběrečné, stačilo poslat platbu předem na účet.
    Děkujeme za Váš nákup.
    Akční-Parfémy.cz

• Měli jste, to co jsem chtěla za nejlepší cenu.
    • Nebyl kvalitní popis produktu. Málo detailní.

Vážený/á zákazníku/ce,

v našem obchodě se momentálně nachází bez mála 5000 položek. Stále naskladňujeme nové zboží a snažíme se neustále doplňovat a aktualizovat informace ohledně nabízených produktů. K některým nově naskladneným produktům bývají popisky doplněny o něco později. Přestože se snažíme být neustále aktuální, někdy to prostě při tomto množství položek není možné. Pokud toto znepříjemnilo Váš výběr parfému, pak se Vám omlouváme.

Přejeme příjemný den.

• Větší výběr než v kamenném obchodě
    • Zboží se může poškodit nevhodným způsobem zabalení, což je můj konkrétní případ.
    • Parfém byl zabalen naležato, část se vylila do krabice. Možná byl vadný uzávěr flakonku. Nebo se poškodil cestou. V každém případě nejsem spokojena se stavem zboží.

Vážená paní Strnadová,

v takovémto případě jste nás měla nejprve kontaktovat. Zboží balíme tak, aby k poškození během přepravy nedošlo. Bohužel zaměstnanci České pošty mnohdy s balíčky nakládají dosti neodborným způsobem a pak může k poškození dojít i přez veškerá naše opatření. V takovémto případě uplatňujte reklamaci u České pošty na jejich služby, zásilky jsou pro tyto případy pojištěné.

Pokud jste toho názoru, že se jednalo o vadný flakon parfému, pak nám zboží zašlete a pokud se vada prokáže, zašleme Vám nové zboží. Věřte, že nás celá situace velice mrzí.

Přejeme příjemný zbytek den.

• dobrou cenu
    • reklamuji zbozi v ozdobnem flakonku a pak zaslou v jinem

bezny internet.obchod

Reakce obchodu Akční-Parfémy.cz

Vážená paní Bukovská, dodali jsme Vám takové zboží, jaké jste objednala. Obrázek parfému je pouze ilustrativní a je platný pro celou řadu parfémů Oscar de la Renta
    Oscar. Vy jste si objednala parfém s označením TESTER. Parfémy s tímto označením jsou již od výrobce baleny v obyčejné kartonové krabičce či zcela bez krabičky (tak je tomu u všech testerů tohoto výrobce). Následně Tester nemusí obsahovat víčko parfému a flakon může být obyčejnejšího tvaru nežli je tomu u klasické verze parfému. Proto jsou Testery levnější oproti plné verzi parfému. Kdybyste si předem přečetla, co toto označení obnáší (uvádíme na našich stránkách), nedošlo by k tomuto nedorumění.

Nabídli jsme Vám možnost vrácení parfému, což jste odmítla. Více vstříc Vám už vyjít nemůžeme.

Přejeme příjemný zbytek dne.

• finanční
    • mají tam pěkný bordel,když levá ruka neví co dělá pravá,na netu parfém nabízeli ještě několik dní poté

• nákup z domova
    • nemohu přivonět

• Pokud neustále nabízí zboží, které není schopen dodat, je neseriozní.

Reakce obchodu Akční-Parfémy.cz

Dobrý den, jednalo se o ojedinělou chybu ve skladových zásobách. Přijmětě prosím naši omluvu. Děkujeme za pochopení.

• poplatek za možnost platby platební kartou, ač přepravce DPD tento nepožaduje.

Reakce obchodu Akční-Parfémy.cz

Vážený zákazníku, přepravce DPD za platbu kartou poplatek požaduje.

• nevhodné telefonické chování,obtěžování a neochota přízpusobit se době dodání zákazníkovi

dobrý

Reakce obchodu Akční-Parfémy.cz

Vážený zákazníku, při volbě dopravy jste zvolil Českou poštu. Nemůžete se tedy divit, že nelze přizpůsobit dobu dodání. Na neochotu, nevhodné chování si nikdy nikdo nestěžoval a své zákazníky neobtěžujeme.