• Objednala jsem a on-line zaplatila 3 míče, přišly však jen dva. Na reklamaci nikdo doposud nereagoval.

• Karty Pokemon nejsou originalni, jsou to jen napodobeniny. Syn byl velmi zklamany a ja vzhledem k cene take.

První objednávku jsem obdržel druhý den.
    Bohužel na druhou objednávku čekám již týden, a mezi tím chcete po mě ohodnocení zboží, které mi nedorazilo. Nejsem moc tímto jednáním spokojen

Podvodný e shop. Po dvojité urgenci zboží nedrazilo, přestože bylo ihned uhrazeno včetně dopravy. V žádném případě u nich nic nekupovat.

Do popisu jsem si u dvou výrobků zadala podle pokynů barvu, ale ani v jednom případě ji dodavatel nerespektoval.

Nabídka zboží, v mém případě, luxusní prostěradlo, tak to byl šok, je to kus hadru. Klamání spotřebitele. Psala jsem do eshopu, ale bez odezvy.

Při objednávce Pokémon kartiček přišly neoriginály. Se

Boty mi sice došly, ale o číslo menší.

• Objednala jsem poprvé a stále čekám na objednávku déle jak 6 dní. Už si tu neobjednam

• Víc jak před týdnem zaplaceno zboží.Nic zatím nepřišlo.Reakce na mé emaily absolutně žádné.Obchod nereaguje.Nedoporučuji !!

Nedoporučuji.Zaplacené zboží neodeslali a nereagují na mé emaily!!!

Neůplné zboží .Dokonce škrtnuto na faktuře tužkou.Sliby chyby.

kosmeticke organizery jsou popsane velikostne pouze jako celek nikoliv jednotlive boxy v nich.

Před týdnem mi přišlo do emailu potvrzení o přijetí objednávky a info o tom, že se zpracovává, no a to bylo vše. Nemohu doporučit (prozatím).

• Rychlé doručení
    • Fake karty

• Zboží přišlo poškozené a nekompletní …. Alevracet už to nebudu…

• dlohá dodací lhuta, objednáno 14.9.2022

druhý den jsem obdržela zprávu, že některé věci z objednávky nejsou, po chvíli váhání jsem tedy chtěla poslat alespoň zbytek(jednalo se o svítící boty pro vnuky a pro jednoho nebyly, prostěradlo též nebylo, ale budiž).Ptala jsem se zda ty malé boty ještě někdy budou, ale od té doby nic.

• objednal jsem pasky 2x 1,5 metru s jednim USB napajenim. I presto, ze tento udaj byl na etikete baleni, baleni samotne obsahovalo 3m pasek. Obchodnik nevi co prodava. Spravnou konfuguraci pasku jsem jiz vyresil jinde.

Zboží zakoupeno, obchod nekomunikuje a já přišla o své peníze!!! Nenaleťte jako ja!

• Falešné zboží