Ozvala se mi od Vás jedna slovensky mluvící paní, že zboží není na skladě a že bude dodáno později. Do dnešního dne však o jeho osudu nevím nic dalšího.
    Vladimír Lempera

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za reakciu, mrzí nás omeškanie zásielky oproti pôvodne vytvorenej objednávke. Zákazník bol telefonicky oboznámený o približnom čase naskladnenia tovaru a na základe toho bolo dodržané aj odoslanie tovaru najneskôr do konca mesiaca jún. Tovar bol odoslaný 21.6.2017 a zákazník tovar prevzal 23.6.2017.

• Zboží dorazilo poškozené, zboží i obal vypadají, jako by se jednalo o již použité zboží. Prodejce má sídlo na Slovensko, kam je třeba také zboží zaslat, což znamená vyšší náklady na poštovné.

Reakce obchodu Airswimmers

Veľmi nás mrzí uvedený problém a radi by sme ho vyriešili
    k Vašej spokojnosti. Tovar nie je potrebné zasielať na Slovensko, ale je potrebné zaslať ho adresu Shopstar s.r.o., Bubenská 1477/1, Praha 170 00, Místnost P077 ako reklamáciu. Preplatenie poštovného za odoslanie tovaru do 14 dní je preplácané autamaticky.

• píšou že zboží dorazí za 2-3dny ale bohužel

slibotechna

Reakce obchodu Airswimmers

Veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Žiaľ v uvedenom období sme presúvali expedíciu z ČR na Slovensko a to bol jeden z dôvodov predĺženia doby doručenia. Momentálne sa doba doručenia pohybuje v rozmedzí 3-4 pracovných dní.

koupil jsem helium do detskych balonku prvni 2-3 balonky krasne letaji dalsim uz se nechce nevim cim to muze být :-(

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu. Závisí to aj od toho, či boli v danom prípade všetky balóny rovnakého materiálu a veľkosti.
    Pretože hélium je kvalitné, nemalo by mať vplyv na schopnosť lietania.

Zboží dorazilo nepoškozené, ovšem láhev helia byla prázdná. Takže jsem zaplatila vadné zboží. Z tohoto důvodu už více na těchto webových stránkách nakupovat nebudu, velmi mě zklamali.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu a úprimne nás Vaša skúsenosť mrzí. Tento výrobok nezvykne byť reklamovaný a preto nás zaujíma dôvod závady. Výrobok je samozrejme možné reklamovať a preto budeme radi ak nám ho zašlete späť.

• zajímavý sortiment
    • velice milá prodávající slečna :)
    • ... viz komentář

Koupil jsem si lampion přání, nákup proběhl rychle, komunikace super... Co mě ale vyloženě zklamalo bylo, že jsem s velkou slávou večer lampion rozbalil a - v doslova celá drátková konstrukce se mi rozpadla v rukách jak byla rezavá.
    Mrzí mě, že jsem si dané věci nevšiml již při nákupu...

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu a veľmi nás mrzí uvedená skutočnosť. Z časových dôvodov nemáme možnosť kontrolovať obsah odosielaného tovaru. Tovar nám samozrejme môžete poslať späť buď ako odstúpenie od zmluvy alebo reklamáciu.

• Špatná komunikace. Byl mi poslán mail, že je zboží připraveno, ačkoliv ještě nebylo.
    • Ztráta 2 hodin času :-(

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu. Pravdepodobne došlo k technickému problému pri rozosielaní mailov a mail bol odoslaný skôr ako v skutočnosti tovar pripravený na vyzdvihnutie. Mrzí nás táto situácia a snažíme sa ju doriešiť.

Objednal jsem si helium ve spreji 12 litrů.
    Sprej byl originálně zabalen,buhužel prazdný.

Dobrý deň,
    ďakujeme za reakciu. Prosíme, aby ste nás kontaktovali pre bližšie informácie a inštrukcie k používaniu, pretože ešte sa nestalo, žeby fľaša bola prázdna. Veľmi radi Vám s tým pomôžeme. Tel. č. +420 245 501 192, email [email protected].

Objednala jsem si 30 balónků, z toho 4 byli děravé a nepoužitelné. Nafouklé se po hodině začali vyfukovat i když byli velmi dobře zavázané a ve vzduchu nevydrželi ani dvě hodiny.

Reakce obchodu Airswimmers

Mrzí nás daná situácia :( Balóny naplnené hélium vydržia 4-6 hodín, ak sú to fóliové balóny aj dlhšie. Čo sa týka 4 nepoužiteľných balónov, pokojne nás kontaktujte, aby sme Vám to mohli kompenzovať.

• Jako e-shop funguje dobře, jen kvalita naprosto nevyhovuje.
    • Prodává zboží, aniž by se přesvědčili, že to jsou zmetky.

Nemohu doporučit takzvané svítící balonky s LED, protože většina balonků jen blikala, ale nesvítila, navíc byly některé proděravělé, asi jak výrobce LED svítilnu do balonku montoval.
    Balonky měly být součástí svatební oslavy, ale byl to marný pokus a vyhozené peníze.
    OBCHODU VŘELE DOPORUČUJI, ABY SI OVĚŘIL KVALITU ZBOŽÍ, KTERÉ PRODÁVÁ.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor a ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Niekoľko led balónov sme vyskúšali a fungovali správne, pokúsime sa to však ešte lepšie preveriť a ak bude s nimi problém hneď ich z predaja vyradíme a zmeníme dodávateľa týchto balónov. Sme radi, že ste zareagovali, lebo môžeme Vašou reakciu zlepšovať naše služby. Veríme, že sa na nás ešte obrátite a budeme môcť kompenzovať túto situáciu.

• - nabizeny sortiment
    • - Neprofesionalita.
    • - nedodrzeni slibeneho terminu dodání

Komunikací s obsluhou jsem si ověřila termín dodání a na základě této informace zboží objednala. Ovšem na straně ochodu se náhle vyskytly nějaké 'technické' potíže a zboží mi nemohlo byt doručeno (zasláno na adresu) včas, což byl pro me zásadní problém ( jednalo se o oslavu 1. narozenin meho syna). :-( Nakonec jsme museli zasilku vyzvednout osobne, coz se nam naprosto nehodilo a stálo nás to dalsí naklady.
    Negativne hodnotim predevsim nepruznost obchodu (zaslat zbozi expresne ci jinym zpusobem, aby dodrzeli co slíbili).

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, sú to však výnimočné situácie, ktoré sa žiaľ niekedy nedajú ovplyvniť. Stále sa snažíme, aby zákazník bol spokojný.

• žádné!!!!
    • Nedodání zboží, firma píše: ospravedlňujeme sa, ZBOŽÍ budeme mať naskladnené v piatok, teda v pondelok alebo v utorok by ste ho už mali mať doma. ..... toto je již po druhé a zboží jsem potřebovala dříve!!!

jestli chcete, objednejte, ale musíte počítat s dlouhou dodací lhůtou!!!

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor a zároveň sa ospravedlňujeme za omeškanie tovaru. Dodávateľ nám totiž o pár dní omeškal zásielku tovaru. Tovar však už budeme mať zajtra naskladnený.

• všechno

1. když už tkaničky na uvázání balonků nejsou v ceně balonků, tak bych čekal, že budou v nabídce u balonků

2. manželka k vám volala, že je na cestě a dorazí cca za 10 min, ovšem nějaký maník, co to zvedl, řekl, že za 8 minut končí a basta - tak to je fakt ochota, mě poser

3. jo a ty způsoby hodnocení výš, to je taky opruz

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor. Na zaviazanie balónov sa nepoužívajú žiadne špeciálne tkaničky a preto ich nemáme v ponuke. Balón stačí zviazať obyčajnou niťou, šnúrkou...Za neochotu pri prevzatí tovaru sa Vám hlboko ospravedlňujeme. Aj my sme však len ľudia, ktorý majú svoje potreby a povinnosti a niekedy sa stane, že potrebujeme odísť z práce presne načas. Veríme, že v konečnom dôsledku ste boli s tovarom spokojný a splnil Vaše očakávania :)

• nema

doporučuji rychlost dodávky ,ale všechny balonky, co jsme nafoukli tak do druhého dne klesly k zemi, tudíž se akce nepovedla a penízky za balonky vyletěly vzduchem. Mrzí mě, že bylo psané ,že balonky vydrží 2-3 dny nafouklé. Vydržely, ale helium NE. Přitom byly opravdu pořádně utáhlé šňůrky, ostatní balonky, které jseme foukaly vzduchem se nevyfoukly

Reakce obchodu Airswimmers

situace nás mrzí, napíšte nam na [email protected] a přijměte od nás slevu na příští nákup.

• Prázdné heliové bomby.

Reakce obchodu Airswimmers

naše bomby nejsou určitě prázdné, svědčí o tom naše kladné recenze, musela se stát chyba při přepravě, vaši reklamaci vyřešíme, ozvěte se nám prosím na [email protected]

děkujeme

Chcem ohodnotit nafukane balony.
    Po jednom dni nafukany balon uplne sfukol, nech bol uviazany akokolvek pevne a to bolo v podmienkach izbovej teploty! Takze neviem ci je nekvalita helia, alebo balonov.
    Pricom mi bolo zarucene, ze nafukane balony vydrzia niekolko dni!

• Bohužel jsem za poslední peníze koupila vnoučkovi dárek létající rybu a jelikož přijeli na pár dní z cizyny chtěly jsme udělat předčasné vánoce. Pak ho uvidím až za rok jelikož bude dcera rodit tak nemohou přiletět. Helium dorazylo včas bez poškozené pásky avšak naprosto prázdné takže první vánoce s jediným vnoučkem jsem celé probrečela! Nemluvě o vnoučkovi který měl jen jeden dárek pod stromečkem.

Z dopravou bylo vše v pořádku,jen nápln v héliové bombě stačila na sotva 15 balonků (garance 30 a 22 těch větších) měla jsem ty menší.Takže dát přes 1000 korun za tohle mě fakt naštvalo a zároveň to nelze nijak dokázat ani reklamovat,už si u vás nic neobědnám. Děkuji

Reakce obchodu Airswimmers

Moc se omlouváme, napište nám email na [email protected] , reklamace je určitě možná

Na telefonním čísle, které je všude uváděno, mi nikdo celý den nikdo nereagoval. Stejně tak na mail, který je uváděn, mi dodnes nikdo nereagoval.
    Nakonec jsem se dočkala potvrzení objednávky, z úplně jiného mailu a doporučení zavolat na úplně jiné číslo, abych si zboží mohla vyzvednout. Navíc až po celých 24 hodinách.
    Zvláštní.. nepříliš důvěryhodné jednání.

Reakce obchodu Airswimmers

Omlouváme se, byla to chyba selháni serveru. Ozvěte se na [email protected] , máte u nás slevu na příští nákup

• nabízené zboží nemají skladem

nedoporučuji, nabízené zboží nemají skladem

Reakce obchodu Airswimmers

omlouváme se, měli jsme krátkodobé potíže, které jsou již vyřešeny. Děkujeme