• Rychle jednano. Velky vyber. Velmi ochotni.

Velmi spokojena. Doporucuji.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie, snažíme sa urobiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov ;)

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Žádné.

Doporučuji tento obchod pro rychlost vyřízení objednávky. Ovšem nákup některého zboží si rozmyslete. Jsou to dreky.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu :) Vaše názory nám pomáhajú byť lepšími a ponúkať to najlepšie, aby zákazník mohol byť vždy spokojný. Budeme radi, ak nás budete kontaktovať na email [email protected], aby sme daný produkt mohli preveriť. Ďakujeme :)

Objednala jsem si 30 balónků, z toho 4 byli děravé a nepoužitelné. Nafouklé se po hodině začali vyfukovat i když byli velmi dobře zavázané a ve vzduchu nevydrželi ani dvě hodiny.

Reakce obchodu Airswimmers

Mrzí nás daná situácia :( Balóny naplnené hélium vydržia 4-6 hodín, ak sú to fóliové balóny aj dlhšie. Čo sa týka 4 nepoužiteľných balónov, pokojne nás kontaktujte, aby sme Vám to mohli kompenzovať.

• Je blízko na metru.
    • Platba jen na účet nebo v hotovosti.

Super pokud nabízí to co hledáte mohu doporučit.

Reakce obchodu Airswimmers

Veľmi pekne ďakujeme za Váš názor :) Platba je možná na dobierku, bankovým prevodom a pri osobnom odbere v hotovosti :)

• obchod je v Praze

obchod je hůře označen :-(, ale dá se dobře parkovat :-)

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor :) Berieme na vedomie Vašu pripomienku ;)

• Výborná komunikace po telefonu - objednávku jsem dodatečně upřesňoval, nebyl problém.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme krásne za Vašu reakciu, a tešíme sa na ďalší nákup ;)

• rychle dodani

určitě doporučuji, rychlé dodání a dobrá komunikace a přehlednost

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu :)

Jako jeden z mála obchodů nabízel zboží, které jsem sháněl. I když zboží nebylo nejlevnější ze všech nalezených, obchod na mě působil nejvíc seriózně především díky ohlasům jiných zákazníků.
    Objednané zboží bylo 2. den odesláno přepravci a 3. den bylo doma. Vše v pořádku. Má zkušenost je pozitivní.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu, snažíme sa, aby naši zákazníci mohli byť spokojní :)

• Rychlá dodávka.
    • Jen jsem hledala určité zboží a důvěru.

Jelikož jsem si nakoupila pouze jednou, nemohu soudit, ani nemám zkušenosti, ale obchod bych určitě doporučila.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme krásne za reakciu, a budeme radi, ak u nás ešte nakúpite :)

• Jako e-shop funguje dobře, jen kvalita naprosto nevyhovuje.
    • Prodává zboží, aniž by se přesvědčili, že to jsou zmetky.

Nemohu doporučit takzvané svítící balonky s LED, protože většina balonků jen blikala, ale nesvítila, navíc byly některé proděravělé, asi jak výrobce LED svítilnu do balonku montoval.
    Balonky měly být součástí svatební oslavy, ale byl to marný pokus a vyhozené peníze.
    OBCHODU VŘELE DOPORUČUJI, ABY SI OVĚŘIL KVALITU ZBOŽÍ, KTERÉ PRODÁVÁ.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor a ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Niekoľko led balónov sme vyskúšali a fungovali správne, pokúsime sa to však ešte lepšie preveriť a ak bude s nimi problém hneď ich z predaja vyradíme a zmeníme dodávateľa týchto balónov. Sme radi, že ste zareagovali, lebo môžeme Vašou reakciu zlepšovať naše služby. Veríme, že sa na nás ešte obrátite a budeme môcť kompenzovať túto situáciu.

• - nabizeny sortiment
    • - Neprofesionalita.
    • - nedodrzeni slibeneho terminu dodání

Komunikací s obsluhou jsem si ověřila termín dodání a na základě této informace zboží objednala. Ovšem na straně ochodu se náhle vyskytly nějaké 'technické' potíže a zboží mi nemohlo byt doručeno (zasláno na adresu) včas, což byl pro me zásadní problém ( jednalo se o oslavu 1. narozenin meho syna). :-( Nakonec jsme museli zasilku vyzvednout osobne, coz se nam naprosto nehodilo a stálo nás to dalsí naklady.
    Negativne hodnotim predevsim nepruznost obchodu (zaslat zbozi expresne ci jinym zpusobem, aby dodrzeli co slíbili).

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, sú to však výnimočné situácie, ktoré sa žiaľ niekedy nedajú ovplyvniť. Stále sa snažíme, aby zákazník bol spokojný.

• Ochotná komunikace

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za reakciu. Snažíme sa, aby boli zákazníci spokojní :)

Jediné co mně zaráží jsou stránky e-shopu. Příjdou mi odfláklé. Např. nejde se zaregistrovat, sledovat stav objednávky atd. To může odradit potencionální zákazníky.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za reakciu, ktorá nám pomáha viac sa zdokonaľovať, aby boli zákazníci spokojní.

• nabizi veci ktere se nedaji nikde sehnat tento obchod se zameruje predevsim na ruzne oslavy a party
    • vysoke ceny

kdyz potrebujete neco na oslavu tak se na v tomto obchode oplati koupit

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme pekne za názor, dúfame, že sa na nás znova obrátite :)

• rychlost vyřízení
    • nevím o žádných

doporučila bych vás ostatním zákazníkům

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za recenziu a veríme, že s našimi službami budete spokojná pri každom nákupe :)

• žádné!!!!
    • Nedodání zboží, firma píše: ospravedlňujeme sa, ZBOŽÍ budeme mať naskladnené v piatok, teda v pondelok alebo v utorok by ste ho už mali mať doma. ..... toto je již po druhé a zboží jsem potřebovala dříve!!!

jestli chcete, objednejte, ale musíte počítat s dlouhou dodací lhůtou!!!

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor a zároveň sa ospravedlňujeme za omeškanie tovaru. Dodávateľ nám totiž o pár dní omeškal zásielku tovaru. Tovar však už budeme mať zajtra naskladnený.

• vynikající komunikace
    • možnost okamžitého vyzvednutí po zadání objednávky v e-shopu

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor, snažíme sa neustále zdokonaľovať naše služby :)

• on-line komunikace k doplnění informací
    • -

Byla jsem spokojena.

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme, vážime si Váš názor :)

Zabývají se tím, co nabízejí, nejsou pouze zprostředkovatelé..

Reakce obchodu Airswimmers

Ďakujeme za Váš názor :) Vo všetkých oblastiach predaja sa snažíme byť profesionálmi :)