• super luxusní a praktický

měl ho kolega a chtěl jsem ho taky.Nelituji.

• Zaujmou, jsou přehledné a vkusné.

Seznámení se stránkami bylo zajímavé a přínosné. Jsou velmi dobře zpracované.

• Stránky něžně pohladí, produkty zaujmou a nezklamou, servis obchodu bez připomínek.

Oslovila mne barevná něha těchto stránek. Když jsem se s nimi blíže seznámila, upoutala mne jedinečná nabídka speciálních e-liquidů, které jsem neodolala a okamžitě je musela mít :-). Je to něco zcela nového, neočekávaně lahodného a přínosného. Samozřejmě mne oslovila celá nabídka se zárukou ryze americké kvality, krásných designů a spolehlivostí. S celým obchodem jsem velmi spokojena a doporučuji!!

• Americká záruka a kvalita
    • Hezký design a vzhled product a obchodu
    • Výborné ceny
    • Žádné

Tento online obchod a značka je jedinná na trhu, která zaručuje kvalitu a výborný zákaznický servis. Co mě nalákalo nejvíce jsou pak e-liquidy dovezené a vyrobené v USA, které mají stabilní a výraznou chuť a ověřené množství nikotinu. S Čínskými e-liquidy jsem si nidky nebyla jistá. Meloun je moje nejoblíbenější příchuť a od teď budu jedině kupovat Air One, protože mám jistotu co můj e-liquid obsahuje. Určitě bych každému doporučila tento obchod, protože zboží mi bylo odesláno včas a přislo v pořádku a jeho kvalita je opravdu nesrovnatelná s ničím jiným.