• zboží jsem objednal, nemohl vyzvevednout a neproběhl žádný kontakt

těýko se hodnotí, když není komunikace

Reakce obchodu AH-Stavebniny

Dobrý den, vy jste nám napsal: "přijedu se na zboží nejprve fyzicky podívat. děkuji". Nerozumím proč jste nemohl žebřík vyzvednout? Prodejna je otevřená každý všední den od 8 do 17 hodin, a nikdo nás nekontaktoval. S pozdravem, Kochánková, manažer prodeje AH Stavebniny

můžete prosím napsat číslo objednávky? Nemáme žádnou nedokončenou objednávku v obchodě, a napište prosím kontakt na Vás. Děkuji, Kochánková, manažer prodeje AH Stavebniny.

Všichni žebříky máme na prodejně skladem, můžete přijet se podívat kdykoliv, a zakoupit přímo na prodejně. Vy jste objednával žebřík 4.4 a do 16.4. zboží nevyzvednul a nezavolal. Myslím to není důvod psát špatné recenze na obchod. S pozdravem, Kochánková

• Cena a dostupnost..Praha

Obchod je možná dobrý, ale zazdila to Česká pošta, která doručila objednanou wc mísu rozmlácenou.

• žadne
    • dlouha dodaci lhuta

nejsem spokojen

• Stavebniny a další materiály nabízené touto firmou jsou s jejich sídlem dostupné pro každého a nabízejí věci kvalitní a za velmi přijatelné ceny.A co se týká designu úžasné.
    • Zadne

Bez komentáře.Proste vynikající.