Super rychlá akce

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc nás těší že jste s našimi služby byla spokojená. Budeme se těšit někdy příště! Přeji hezký den, Walter

Reakce obchodu Agrozet

Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup. Přeji hezký den, Walter

Chyba objednávky v systému. Pan okamžitě reagoval a nabídl řešení.

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, ano, za toto se ještě jednou omlouvám. Jsem rád, že jsme to spolu vyřešili k Vaší spokojenosti. Přeji hezký den, Walter

brzké vyřízení

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená a budeme se těšit na další nákup :-) . Přeji hezký den, Walter

Rychlé dodání.

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Těší nás, že jste spokojený. Přeji krásný den, Walter

• Nadstandardní rychlost

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s dobou dodání spokojený. Přeji hezký den, Walter

Zboží za14 dnů nedorazilo, na imel reakce žádná. Nedoporučuji ani omylem.

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, omlouváme se, potíže byly způsobené chybou v interní komunikaci. Za tým Agrozet - Dominik Walter

Zboží jsem si objednal před 10-ti dny a kromě odpovědi robota se nic neděje, zatím jsem dostal bezvýznamné informace o činnosti Agrozetu

Rychlé dodání , doporučuji

Určite spokojnosť. A odporúčam ...

Velký sortiment zboží - náhradních dílů. Ochota při dotazech. Rychlé vyřízení objednávky.
    Spolehlivý dodavatel.

Velký sortiment dílů i na starší techniku. Bleskurychlé dodání, perfektní ceny .

• Rychlé vyřízení ojednávky
    • nejlevnější cena na trhu
    • Kvalitní zboží
    • žádná

Naprostá spokojenost

Rychlé doručení, dobře zabaleno.

• Neplatit zboží dopředu 26.8.2020 ještě nedoručeno

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, Vaši platbu jsme přijali 18.8. a 19.8. zboží předali přepravci. Mrzí nás, že se dodání protáhlo, z naší strany však k žádnému pochybení nedošlo - dopravce jsme na Vaši žádost dokonce několikrát urgovali. Přesto se omlouváme a doufáme, že obdržené zboží dobře slouží. Za tým Agrozet - Dominik Walter

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Obchod nabízí zboží za rozumnou cenu. Doporučuji ostatním zákazníkům.

Dobrý.

• Příjemné jednání

• Rychlost, komunikace

Potřeboval jsem zboží co nejrychleji a bylo vyhověno, super