• Vybrán nevhodný kurýr

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, omlouváme se za zvolení nesprávného dopravce. Bylo to z toho důvodu, že jsme nechtěli, abyste čekala zbytečně další den na doručení. Zboží bylo k expedici připraveno až kolem 15 hodin, v tuto dobu k nám však pro zásilky jezdí pouze přepravce DPD (dříve GEIS). Přeji hezký den, Walter

Rychlost vyřízení mé objednávky.

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost zpracování objednávek se snažíme pořád zlepšovat, jsme rádi, že Vám zboží dorazilo v krátkém čase. Budeme se těšit na další nákup, Walter

dobrá rchlost, dobrá cena

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na další obchod. Přeji hezký den, Walter

Velice dobrá jednání , doporučuji

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se vyjít vstříc všem zákazníkům, jsem rám, že jsme pomohli i Vám. Přeji hezký den, Walter

• Ryclole a levné

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme moc za kladné hodnocení. Rychle a levně je naše krédo :-) Přeji hezký den, Walter

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený s rychlou dodací dobou, snažíme se rychlost neustále zvyšovat. Přeji hezký den, Walter

• rychlé doručení a solidní jednání

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení, snažíme se! Přeji hezký den, Walter

• jinde nedostatkové zboží bylo skladem

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na příští nákup!

• rychlé jednání, od objednávky do dodání zboží uplynuly tři dny

od objednávky do dodání zboží uplynuly tři dny

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup! Přeji hezký den, Walter

Rychlost

Reakce obchodu Agrozet

Děkujeme za udělené hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojený s rychlostí vyřízení. Přeji hezký den, Walter

• Okamžité vyřízení objednávky

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojený s rychlostí dodání. Když je zboží skladem snažíme se ho posílat max. následující pracovní den.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na další nákup. Přeji hezký den, Walter

Dobrá komunikace, pomoc při vyřizování objednávky, doporučuji

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení a kladnou recenzi. Budeme se těšit na příští nákup! Walter

• za dva dny zboží bylo doručeno

Reakce obchodu Agrozet

Děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste spokojený s dodací dobou. Snažíme se o co nejrychlejší zpracování všech objednávek a pokud jsou skladem, ve většině případů to netrvá déle 2-3 dny. Walter

• rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží

Reakce obchodu Agrozet

Děkujeme za hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojený a budeme se těšit na příští nákup. Walter

• u mne, extrémně rychle vyřízená a dodaná objednávka

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojený. Objednávky které jsou vytvořené dopoledne se snažíme zpracovat co nejrychleji, aby ještě ten den mohly být předány dopravci. Walter

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání. Budeme se těšit na příští nákup! Walter

• Velmi pružně a rychle dodáno zboží.

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se, abychom zboží odesílali co nejrychleji po přijetí objednávky. Jsem rád, že i Vám došlo v krátké době. Walter

• Rychlé vyřízení
    • vyšší cena dopravného

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, děkujeme moc za kladné hodnocení. Výše dopravného je dána sortimentem, který nabízíme. Prodáváme zboží, které je často nadrozměrné nebo s vyšší váhou a přepravci si v těchto případech účtují více. Walter

• asi fajn ceny

Až na to, že se jim plete fakturační a korespondenční adresa (část adresy na balíčku byla fakturační a část korespondenční)

Reakce obchodu Agrozet

Dobrý den, díval jsem se teď do systému a zásilka byla vytvořená přesně tak, jak k nám dorazila Vaše objednávka. Doopravdy netuším kde se co pokazilo. Každopádně se omlouváme za komplikace a děkujeme za kladné hodnocení. Walter