• Jako vždy jsem 100 % spokojená.

• Objednávka přišla celkem rychle, je to jedna z mála firem, která nabízí obiloviny bez GM.
    • Zboží na váhu, které nebylo v originálním balení, bylo neoznačené.
    • Na 25 kg originálních pytlích obilovin nebyla ani zmínka, že jsou bez GMO, takže ve skutečnosti nevím, zda jsem skutečně obdržela to, co jsem si objednala a řádně zaplatila. Poslala jsem do obchodu již dva e-maily a do dnešního dne bohužel bez jakéhokoliv reakce. Škoda, příště již od nich nekoupím.

Neočekávaně rychle vyřídili moji objednávku. Do druhéo dne bylo odesláno. Musím říct, že jsem to opravdu nečekal a příjeme mě to překvapilo.

Přehlednost obchodu, skvělá cena, rychlé doručení, palec nahoru!

Jsem spokojen, objednám zase.
    Jan Rýdl

Rychlé jednoduše, a to včetně dopravy.

Zboží bylo krásně zabalené, a v pořádku. Slepičkám granule moc chutnají, jsou s nimi moc spokojené. Semínka zvlášť zabalené, nic nechybělo.

• Rychlé dodání. Jasná a dostatečná informovanost o stavu objednávky, spolehlivý a ochotný dopravce.

Velky výběr sortimentu, všem doporučuji.

Dostali jsme u jedné položky jiné zboží. Jednalo se o keramické misky pro králíky 0,25l. Přišly "minimisky", které když nalijete až po okraj, naplníte je 0.2l. Pro králíka nepoužitelné. Telefon udany na webu nedostupny, Na opakované maily nikdo nereaguje. Bude to už 6 tydnu.

• rychlé vyřízeni objednávky

• nefunguje telefonní kontakt
    • nevím kdy zásilka dorazí
    • nefunguje sledování zásilky

• Super

• Rychle dodání.

Zboží bylo okamžitě expedováno.

Nakupuji již delší dobu a jsem velmi spokojená.

Prima prodejna,najdete tam vše co potřebujete,ráda tam nakupují.Kazdemu doporučuji.

• možnost osobního vyzvednutí
    • poměrně široký sortiment, ale dříve byl větší
    • ochotní zaměstnanci
    • bezvadná komunikace
    • příznivé ceny

Všechno perfektní, jako vždy, děkuji a doporučuji.

• Jednoduše objednám, přivezou a nemusím se o nic starat.Bezva spolupráce.

Skvělé ceny, kvalitní produkty, jen ta "sépiová kost" pro papoušíky je lisovaný sádrovec jako u jiných prodejců, zlomilo se "to" už někde cestou -/anebo ta sépie uhynula na těžkou osteoporózu.

• Kupují 25 kg pro mé dva papoušky,uložím do sudu a mám výdatnou mix stravu na dlouhou dobu bez běhání po zverimexech