Bohužel, již týden čekám na objednané zboží a nemám žádnou informaci, že by obchod předal zboží dopravci

• Obchod po uhrazení objednavky již tyden nekomunikuje. Tak nevím jestli mam objednavku stornovat, nebo jeste vyckat.

Komunikace téměř nulová, dlouhá doba dodání, přepravní společnost pošle zprávu, že bude doručovat, voláte řidiči, celý den nedostupný telefon a opět se nic neděje. ... Takže nedoručeno. A to pominu skutečnost, že na můj dotaz odeslaný na firmu před měsícem nikdo neodpověděl. Pro objednání zboží jsem zvolila platbu dobírkou, přišla faktura se splatností ... tak už tomu nějak nerozumím....

Reakce obchodu Agrostisobchod.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Bohužel, řidič externího dopravce, v tomto případě 123 Kurýr, pochybil a nekomunikoval s Vámi. Na email Vám byla po odeslání zboží zaslána faktura, coby doklad o dodání zboží a úhradě dobírky. Nejednalo se o fakturu se splatností, byť tak dokument mohl na první pohled působit. Když zboží ještě není dodané a mezitím již dorazí faktura, chápu Vaše rozhořčení. Omlouváme se za vzniklé komplikace a přejeme dobře prosperující trávník!

Za Agrostis Trávníky, s.r.o.
    Martin Straka

• Doprava je katastrofa...nakonec jsem si zboží raději vyzvedl sám v depu.

Reakce obchodu Agrostisobchod.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost se službou GLS ParcelShop. Vzhledem k zjevné neaktuálnosti nabídky poboček jsme tuto službu dočasně vyřadili z nabídky.

Martin

Nekorektní jednání vzhledem k vydaným svým předpisům, které jsou tak obsáhlé, aby odradili zákazníka se jimi zaobírat.

Reakce obchodu Agrostisobchod.cz

na Váš podnět jsme zareagovali bryskní opravou obchodních podmínek, jež mohly být poněkud zavádějící. Děkujeme za upozornění a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Hezký den!
    Martin Straka
    Agrostis Trávníky s.r.o.

• žádná komunikace ohledně TD ze strany obchodu

• Obchod nekomunikuje.
    • Neodpovídá na e-maily ohledně stavu objednávky.
    • Objednávku nedodal ano po více než týdnu od objednání.

Nepodávají informace o tom, v jaké fázi je obchod. Mně chyběl pocit, že se nabídkou zabývají. Musel jsem si tam zavolat, abych se dozvěděl, že toho mají moc.

Reakce obchodu Agrostisobchod.cz

Dobrý den, v průběhu dubna a května nám bohužel selhal dodavatel osiv, který nebyl schopen včasně a kompetentně pokrývat naše objednávky. Snažili jsme se tedy přednostně pokrývat starší zakázky, což vedlo k časovým prodlevám a dalším komplikacím. Omlouváme se za vzniklé problémy.

Vice jak 2 tydny od objednavky bez reakce, pred tydnem odeslano zruseni objednavky, ted prisla zadost o hodnoceni nakupu

Reakce obchodu Agrostisobchod.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za vzniklé komplikace spojené s dlouhou dobou doručení. V době Vaší objednávky nám bohužel selhal dodavatel osiv, který nebyl schopen včas pokrývat naše zakázky, což vedlo k dlouhé expediční lhůtě v průběhu března a dubna. Přednostně tedy musely být vyřizovány starší objednávky.

Ani po týdnu nebyla objednávka zpracována.
    Nakoupil jsem v hobby marketu.

Reakce obchodu Agrostisobchod.cz

Omlouváme se za vzniklé komplikace spojené s dlouhou dobou doručení. V době Vaší objednávky nám bohužel selhal dodavatel osiv, který nebyl schopen včas pokrývat naše zakázky, což vedlo k dlouhé expediční lhůtě v průběhu března a dubna.