Rychlé dodání.

Vše zcela v pořádku, spokojenost

přehlednost obchodu a rychlé dodání

Poradi, mily a prijemny personal

Skvělý eshop s výběrovými zahraničními a českými značkami a zbožím, přehledný eshop, široký výběr pro všechny věkové kategorie dětí, vždy rychlé dodání, perfektně zabalené, bezproblémová komunikace.

• Velký výběr
    • Kvalitní hry a hračky
    • Nápaditost
    • Etika

• Vždy přijde všechno včas nebo podle možnosti co nejdříve.
    • Pokud zboží není na skladě , posílají upozornění ve chvíli doplnění.
    • Velký výběr

Jako vždy, příjemný zážitek

Rychlost dodání, ochota řešení problému.

• Rychlé dodani

• sleva na zboží přes influencera
    • škoda že mnou vybraná krabička b.box byla k vyzvednutí jen na některých pobočkách (nešlo zaslat na adresu) a já si tedy musela zařídit vyzvednutí kamarádkou která mi následně krabičku poslala

Nákup odpovídal mojí představě, s rychlostí dodání jsem byla spokojena.

Po čekání před prodejnou kdy mělo být otevřeno a já se ani nemohla dovolat jsem čekání vzdala. Poté mi volala arogantní prodavačka, že jsem určitě tak dlouho nečekala, že byla jako u doktora a otevřený už má. Může se stát, ale aroganci si mohla odpustit. Jít s kočárem opět tou rozestavěnou částí, kde jsem dohromady 15min. čekala a ještě se potkat s tou arogantní prodavačkou, raději jsem lahvičku objednala jinde.

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za objednávku i zpětnou vazbu. Omlouváme se, že vyzvednutí neproběhlo tak, jak mělo. Mrzí nás to, protože na spolehlivost a příjemnou komunikaci se zákazníci velmi dbáme.
    S pozdravem,
    Kristýna Křížová
    jednatelka

Tady vždy ráda nakupuji ☺️

• Přehledná a široká nabídka
    • Skvělé ceny
    • Dostupnost zboží a rychlost dodání

• Dobrý nápad s výběrem pro kluky/holky, věk, co hledáte (tvoření, hry,….). Líbí se mi i velký výběr zboží a možnosti.

• rychlost dodání

• Rozsáhlý sortiment
    • Kvalitní zboží
    • Ochotná komunikace

Na AS nakupujeme celá rodina již roky. Vždy tam najdeme nejen užitečné dárky pro děti v našem okolí, ale také pomůcky pro logopedická cvičení a perfektní vychytávky do přírody vč. nožíků.

• Mají velkou nabídku skvělých věcí pro děti jakéhokoli věku.
    • Při vyzvednutí jsem dokoupila další věci, které mi na internetu v tom množství unikly.
    • Velmi ochotný personál.

Široký výběr opravdu krásných a kvalitních věcí pro děti všeho věku, ať už hledáte školní potřeby nebo jenom hračky.

Super obchod, vždy dobře poradí s výběrem. Paní prodavačky jsou opravdové odbornice, mají přehled a jsou prostě úžasné!