• rychlost dodávky

• ceny
    • komunikace
    • nemožniost platby kartou
    • malý výběr doručení

Nic jsem zatím nekoupil . Snad to letos pošlou .

• Rychlost dodávky
    • vstřícnost obsluhy

• zavolám a je to
    • mám problém - zavolám a vyřešeno

mám problém s parkováním

• Ochota personálu, dobré ceny

skvělá komunikace, ochota, spolehlivost, rychlost

• přijatelna cena

doporučuji prodejce

• nakupoval jsem vícekrát, vždy spokojenost
    • nemám tuto zkušenost

nízké ceny,
    super komunikace

Pokud zboží nevyhovuje, nejde se domluvit na vrácení do 14 denní lhůty.

Rychlá realizace zakázky, dobré ceny.

Nakupuji u AFoto pravidelně a doposud jsem byl velmi spokojen, což jsem dal najevo i v hodnocení. Tentokrát ale proběhlo vše jinak.

Už nějakou dobu jsem uvažoval o velkém přechodu z D7500 - na fullframe, větší rozlišení, bezzrcadlovku. Chtěl jsem přejít na mirorless Objednával jsem set Nikon Z7 + 24-70mm + FTZ adaptér. Mám už nějaké objektivy, včetně skvělého Nikon 300 mm f/4, kterých bych se nerad zbavoval, a tak z toho plynula jediná volba ... Z7. Takže když se u AFoto objevila nabídka celého setu za neuvěřitelných 63k, tak jsem neváhal a objednal jej.

• První problém nastal, když jsem si telefonicky ověřoval, zda set obsahuje kartu. Od pána z AFoto jsem se dozvěděl, že ne, proto jsem ji hned přiobjednal.
    • Druhý telefonát následoval o pár dní později, kdy mi pán volal, že kartu vlastně na skladě nemají. Objednal jsem ji tedy jinde.
    • Třetí překvapení nastalo, když jsem otevřel doručený set a kartu v původním balení setu od Nikonu našel.
    • Čtvrté překvapení nastalo, když jsem zjistil, že set je sice originálně zabalen, ale tělo je posypáno větším množstvím jemného světlého prášku ulpívajícího tak, že nešel odfouknout. Otřít vlhkým hadříkem ale šel.
    • Páté překvapení nastalo, když jsem zjistil, že foťák má nainstalován firmware v první verzi (1.01), takže zakoupenou CFExpress kartu (kterou jsem si nakonec nechal) nelze použít. Musel jsem dobjednat XQD čtečku, abych mohl upgradovat.
    • Šestý v pořadí byl můj telefonát do AFoto, kde jsem se ptal, proč prodávají takto prastarou šarži a co s ní bylo špatně. Dozvěděl jsem se, že ten set je naprosto v pořádku, ale pokud jsem ho použil, tak už mi nedovolí jej ve 14 denní lhůtě vrátit, a že snad by bylo možné jej prodat se slevou přes bazar. Pro vysvětlení, dával jsem si pozor, abych s ním nefotil, jenže instalace vyšší verze firmware je také z pohledu občanského zákoníku použití.

Takže jsem foťák důkladně prohlédl a otestoval. Zde mohu naštěstí potvrdit, že byl uvnitř čistý, do konektorů, na čip a další viditelné části se prášek přes těsnění nedostal. Testovací snímky prokázaly, že funkčně je také naprosto v pořádku a od té doby celý set spokojeně používám. Dokonce jsem, když jsem vychladl, udělal v AFoto další objednávku a proběhla v pořádku.

Sem jsem se nakonec rozhodl celý příběh popsat pro případ, že by takových zkušeností bylo víc a také, abych se mohl zeptat: "Jak je možné, že se lidé z AFoto chovali tak neprofesionálně? Co uděláte proto, aby se to neopakovalo?"

• velký výběr, profesionální přístup

Na objednané zboží ještě po dohodě čekám

• Perfektní komunikace
    • Odborný personál, který vždy pomůže