• Údajne "odeslání ihned" neni pravda
    • Skladem neni pravda

Obvykle zadne negativní recenze nepisu , ale tohle je obchod ktery ma jednu lzivou informaci za druhou ...inzeruji odeslani pokud clovek objedna do napr.14 hod jeste ten den, objednala jsem v pondeli v 11 hod a za dva dny sama zajišťovala proc nemam žádné informace o stavu objednavky. Objednala jsem dvoje dětské hodinky, prisel mi po mem dotazu mail ze maji skladem jedny( podle e-shopu byli skladem pri objednání oboje!) a ze by mi ty jedny byli doručeny pristi tyden ve středu (po 9 dnech od objednání?) a nikdo nebyl schopny mi vysvetlit proc nepřijdou dalsi den nebo v patek kdyz doslova píší ze odesílají jeste ten den...složitá komunikace s az nahlouplou osobou ktera mi az po třech mailech přiznala, ze skladem nemaji ani jedny a ty jedny co mi v prvnim mailu nabízela ze jaou skladem taky skladem nejsou a objednala by je teprve u dodavatele .. Absolutní ztráta casu , jeste ve středu jsem objednala jinde a bylo v patek doručeno. TENTO OBCHOD ROZHODNE NEDOPORUCUJI

Veliká spokojenost. Zboží mi přišlo takřka obratem. Obchod se choval velice vstřícně.

• zboží bylo v pořádku doručeno

So sluzbami Aeromodels som velmi spokojna. Slecna/pani urobila maximum, aby sa ku mne darcek, objednany na poslednu chvilu, dostal vcas. Za to by som sa jej touto cestou chcela podakovat. Dakujem

• dobrý obchod vše v pořádku jen místo žluté přišla modrá

• Poměrně rychlý průběh obchocu.

• v nabídce nemá náhradní baterii o stejné vyšší kapacitě jako je ve výrobku

• nesouhlasí informace o stavu zboží
    • komunikace obchodu

• Vse v naprostem poradku.

Rychle a spolehlivě

Vše bez problémů

• Krátká dodací lhůta.
    • Dobrá komunikace obchodu.
    • Žádné.

• Rychlost a pohodlnost nákupu
    • Nenašel jsem

Klidně kupujte je to bezpečné a rychlé

• Velice vstřícná komunikace
    • Zatím o žádných nevím,byl to můj první nákup.

Velice milé a vstřícné jednání ode všech.Výborná komunikace.Obchod vřele doporučuji.

Prvotní obava vzhledem k pobočce (respektive bez kamenné prodejny v ČR) se nenaplnila a zboží dorazilo OK. Doporučuji.

• Jednoduchost, spolehlivost.
    • Asi s dodavatelem - PPL (?), mohl být pan řidič poněkud vstřícnější.

Již výše uvedené - jednoduchost, spolehlivost obchodu, dovozce - lehký nedostatek.
    Určitě doporučuji.

• velky vyber
    • komunikace

doporucuji

Vše zatím ok, zatím 100% spokojenost.

• rychlá dodávka
    • uvádí nepravdivé údaje o výrobku

nekupovat, nepravdivé údaje

Jsem spokojen