• Zboží neposlali a nikdo mě nekontaktoval.

• bohužel i když se jeví, že zboží je skladem, tak skladem není

• Zboží je avizováno jako na skladě a přitom není.

Zboží, které bylo avizováno jako skladem jsem zaplatil online kartou. Po čtrnácti dnech, kdy nepřišla z obchodu jakákoliv komunikace, tak jsem je požádal o brzké doručení nebo ať považují objednávku za stornovanou. Přišlo storno, protože zboží prý nemají.

• Nabízejí zboží, které neumějízajistit!!!

Doslo neco jineho, nez jsem objednal, tak poslali podruhe, doslo po vanocich a opet neco jineho

• O výhodě nevím, nakupoval jsem poprvé
    • Na to, že má na konci názvu cz. mě překvapilo, že zboží přišlo až z Košic.

• Obchod pouze poslal zpravu, ze mi vrati penize, ale omluva ani kompenzace zadna.

Po deseti dnech ze strany obchodu žádná reakce, zboží nedorazilo a z obchodu nikdo neinformoval jak to vypadá s objednávkou .

• Nabízej něco co vůbec nemají.

• Údajne "odeslání ihned" neni pravda
    • Skladem neni pravda

Obvykle zadne negativní recenze nepisu , ale tohle je obchod ktery ma jednu lzivou informaci za druhou ...inzeruji odeslani pokud clovek objedna do napr.14 hod jeste ten den, objednala jsem v pondeli v 11 hod a za dva dny sama zajišťovala proc nemam žádné informace o stavu objednavky. Objednala jsem dvoje dětské hodinky, prisel mi po mem dotazu mail ze maji skladem jedny( podle e-shopu byli skladem pri objednání oboje!) a ze by mi ty jedny byli doručeny pristi tyden ve středu (po 9 dnech od objednání?) a nikdo nebyl schopny mi vysvetlit proc nepřijdou dalsi den nebo v patek kdyz doslova píší ze odesílají jeste ten den...složitá komunikace s az nahlouplou osobou ktera mi az po třech mailech přiznala, ze skladem nemaji ani jedny a ty jedny co mi v prvnim mailu nabízela ze jaou skladem taky skladem nejsou a objednala by je teprve u dodavatele .. Absolutní ztráta casu , jeste ve středu jsem objednala jinde a bylo v patek doručeno. TENTO OBCHOD ROZHODNE NEDOPORUCUJI

• rychlá dodávka
    • uvádí nepravdivé údaje o výrobku

nekupovat, nepravdivé údaje

• zboží označené skladem skladem není.
    • Bohužel žádné.
    • Špatné informace na webu, pobočka v Praze již neexistuje.

I přes moji urgenci, že dodání zboží je pro mě prioritní nebyl schopen nikdo na infolince zvednout telefon nebo připadně zavolat zpět po mé mailové urgenci. Další výmluvou bylo, že mě obchod kontaktoval s tím, jak chci balík doručit. Divné ale je, že všechny ostatní maily (3) dorazily v pořádku.
    Tento obchod JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI- nepřesné informace na webu, infolinku nikdo nebere, výmluvy na nepříchozí mail, neseriozní a amaterské jednání ze strany prodejce.

• Komunikace a uvedeni nepravdivych informaci...
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• komunikace se zakaznikem a prani zakaznika

• Široký sortiment, přijatelné ceny.
    • Obchod nekomunikuje se zákazníkem. Zboží, které bylo objednáno na zásilkovnu ani neposlali, musela jsem si po několika telefonátech zajet pro zboží osobně na prodejnu, kde mi ho prodali, ale příslušenství baterie ani neměli. Místo dokladu o zaplacení mi dali fakturu, která byla vystavena 14 dní dopředu.

Obchod nedoporučuji, protože když se budete spoléhat na sjednané podmínky, obávám se, že se nedočkáte jako já a jako jeden mladík, který byl na prodejně také se stejným problémem. Jinak na prodejně se prodejce slovenské národnosti choval docela ochotně.

• - v popisu produktu nejsou uvedeny parametry jako doba nabíjení, doba výdrže na baterie, kapacita baterie
    • - k produktu nebyl dodán český manuál, český manuál nebyl dodán ani po dodatečném požadavku na jeho dodání
    • - k produktu byla dodána i redukce pro nabíječku, nepodařilo se mi bez návodu připojit nabíječku napevno, tak aby nabíječka nevypadávala

Produkt (Sada bezpečných infra tanků 1/24) jsem nakoupil na tomto obchodě kvůli nízké ceně. Dodatečné informace o produktu jsem si musel dohledat na jiných stránkách.

S produktem nejsem moc spokojený, protože se mi kapacita dodávaných baterií zdá malá a tanky nevydrží jezdit ani 15 minut, jak bylo uváděno na jiných stránkách.

Objednala jsem si model auta,ktery si prala dcera,tudiz model 979A-cerveny a byl mi zaslan model 979B- modry a po kontaktu s prodevajicim mi bylo zdeleno,ze po telefonicke domluve mi bylo zasleno modre auto,bohuzel problem byl ten,ze mi nikdo nevolal,jinak bych objednavku zrusila!Jsem zklamana,auto stalo 2000kc a ani nemam to,ktere jsem chtela a jeste lzi ohledne kontaktu prez telefon...zkratka nikdy vice!!!!

• Neví co prodávají

Hlavni je prodat zboží, ale spokojenost zákazníka je už moc nezajímá.