• Nelze platit dobírkou.

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu www.adrys.cz

Dobrý den! Omlouváme se a prosíme o trpělivost. Do Vánoc zbývají dva týdny a expedice a doručování zásilek se o něco prodlužuje - jako každý rok v půlce prosince. K doručení vaší zásilky dojde cca do dvou pracovních dní. Děláme pro to maximum. Adrys.cz

• Nic nedostal

Reakce obchodu www.adrys.cz

Omlouváme se Vám. Kvůli nečekané karanténě díky COV-19 došlo k prodlení některých objednávek o 3-4 pracovní dny. Nyní již najíždíme na standardní režim a k dnešnímu večeru budou již všechny provedené objednávky provedené převážně o víkendu, expedovány. Ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace. ADRYS.cz

Zboží nedorazilo a nikdo se neozval

Reakce obchodu www.adrys.cz

Dobrý den! U Vaší objednávky jste si zvolil platbu bankovním převodem, ale platbu jsme od Vás do dnešního dne stále neobdrželi, tak jsme Vaší reakcí docela zaskočeni. Prosím, zkontrolujte si svůj bankovní účet zda jste na platbu náhodou nezapomněl. V tomto předvánočním shonu je to docela pravděpodobné. Adrys.cz

+ rychlost
    - nejsou plátci DPH a nikde to není viditelně uvedeno

Reakce obchodu www.adrys.cz

Dobrý den! To, že nejsme zatím plátci DPH vidíte na celém našem e-shopu, kde není vyčísleno DPH, dále je to uvedeno v našich obchodních podmínkách, dále na stránce v kontaktech a také ve faktuře, která je Vám bezprostředně po provedení objednávky zaslána na email. U Vaší objednávky jste ani neuvedl vaše IČ a DIČ. Zboží nám můžete samozřejmě do 14ti dní bez udání důvodu vrátit, pokud je to pro Vás nějaká komplikace. Dávat negativ za trošku nepozornosti z vaší strany se nám nezdá úplně fér. Zboží jsme Vám pečlivě zabalili a odeslali okamžitě po provedení objednávky. Adrys.cz

• Obchod inzeruje dodání od 24do 48 hod. Mě přišla výzva k vyzvednutí po 67 hod.

Reakce obchodu www.adrys.cz

Dobrý den! Dodání do 24 až 48 hodin platí pro objednávky uskutečněné do 08:00 každý pracovní den. Vaši objednávku jste provedl až v 18:06 hodin večer, takže se lhůta počítala až od následujícího pracovního dne, tzn. 13.10. a zboží bylo dodáno do dvou dní, tzn. 15.10. dopoledne v 11:54 hodin. Omlouvám se, jestli jste počítal s kratším doručením. Do nedávna jsme garantovali doručení do 24hodin, nicméně poslední dobou se zhruba 5% zásilek doručuje do 48mi hodin. Nemůžeme to nijak ovlivnit. E-comnerce roste rakotovým tempem a dopravci na to nejsou aktuálně připraveni. Váš Adrys.cz