• dostupnost zboží

Velmi rychlé a bezproblémové dodání zboží, které není na trhu zccela obvyklé

Reakce obchodu www.adrys.cz

Jsme rádi, že Vám zboží dorazilo včas a v pořádku. Adrys.cz

V pořádku přišlo zboží, ale bohužel byl tam víkend, tak asi za pět dnů. Ale nevadilo mi to. Děkuji, v této době nerada cestuji, jsem již 65+. A.Š.

Reakce obchodu www.adrys.cz

Jsme rádi, že máte zboží u sebe. Ano, při objednání v pátek se do doby doručení započítávají dva nepracovní dny. Jsme rádi, že jste to vzal při psaní vašeho komentáře v úvahu. Adrys.cz

Nespokojenost s Českou poštou, (berou dotace) a ani za 11 dní není schopna doručit psaní, místo doručovatelek roznáší poštu Ti, co roznášejí letáky. Balík do Londýna se po týdnu vrátil zpět a dopravní službou tam byl za 4 dny a ještě levněji.

Dobrý den!
    Omlouváme se za Českou poštu. Vaše objednávka za 89 Kč měla tu možnost zaslání obyčejnou formou. V této chvíli, kdy je Česká pošta zahlcena, se může stát, že některé takovéto zásilky se budou doručovat delší dobu. Doporučujeme aktuálně volit pouze kurýrní služby, nebo Zásilkovnu. Tam mají zásilky sledovací čísla a jsou doručování během 24 až 48mi hodin. Adrys.cz

• rychle jednaní

Rychle vyřízení!

• široký sortiment
    • výhodné ceny
    • rychlé dodání zboží
    • Poměrně rychlá doprava
    • Věci na skladě, které jinde nenajdu

Obchod bych doporučil z hlediska mého a i podle recenzí, navíc cenová relace je velmi nízko.

Spolehlivý obchod, zboží doručeno rychle.

Levný originál, rychlost dodání. Takhle má e-shop fungovat.

• skladové zásoby
    • ceny
    • rychlost servisu
    • snaha konzultovat a poradit

Byl jsem moc spokojený, kupoval jsem paměti RAM do staršího notebooku HP. Funguji perfektně.

Hlavní výhoda-cena objednaného zboží.Jiné prodejny rozdíl v ceně i o více než 1000 kč.

• Obchod inzeruje dodání od 24do 48 hod. Mě přišla výzva k vyzvednutí po 67 hod.

Reakce obchodu www.adrys.cz

Dobrý den! Dodání do 24 až 48 hodin platí pro objednávky uskutečněné do 08:00 každý pracovní den. Vaši objednávku jste provedl až v 18:06 hodin večer, takže se lhůta počítala až od následujícího pracovního dne, tzn. 13.10. a zboží bylo dodáno do dvou dní, tzn. 15.10. dopoledne v 11:54 hodin. Omlouvám se, jestli jste počítal s kratším doručením. Do nedávna jsme garantovali doručení do 24hodin, nicméně poslední dobou se zhruba 5% zásilek doručuje do 48mi hodin. Nemůžeme to nijak ovlivnit. E-comnerce roste rakotovým tempem a dopravci na to nejsou aktuálně připraveni. Váš Adrys.cz

vše OK, doporučuji obchod

Děkujeme Vám za pozitivní komentář. Snažíme se, co to jen jde. Váš Adrys.cz

rychlost dodání

Reakce obchodu www.adrys.cz

Děkujeme Vám za Vaši objednávku a rádi Vás opět uvidíme!

spokojenost

Reakce obchodu www.adrys.cz

Děkujeme Vám za Vaši objednávku a rádi Vás opět uvidíme!

Velmi spokojen

Reakce obchodu www.adrys.cz

Děkujeme. Jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojený.

• Ráno objednáno, odpoledne vyzvednuto.

Doporučuji všem

• příznivé ceny