• špatná komunikace, slibované doručení do jednoho pracovního dne nefunguje přes 3 pracovní dny zásilka stále není

Nekupujte je to špatná komunikace a sliby které neplní

Reakce obchodu ADROP.cz

velice nás mrzí, že z důvodu nečekané odstávky nemohla být Vaše zásilka včas doručena.

Jsme moc rádi, že se nám podařilo situaci dořešit k Vaší spokojenost a ještě jednou děkujeme za Vaše pochopení.

Magdaléna, Adrop.cz

• Široký výběr zážitků
    • Totální amaterismus
    • Neochota
    • Zmatečné informace
    • Špatná komunikace
    • Absence prozákaznického přístupu

Reakce obchodu ADROP.cz

bohužel jsem nedohledala žádnou komunikaci s naší infolinkou.
    Pokud vznikl jakýkoliv problém s Vaší objednávkou, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu [email protected].

Určitě problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Vendula Kobrová, Adrop.cz

• Komunikace - na bodu mrazu
    • nespočet nesrovnalostí
    • samé sliby a nic z toho
    • aktualizace (termínů a cen) je sprosté slovo
    • člověk chce v klidu na zájezd, ne si přivodit jen více starostí
    • snad vše co dokáže společnost pokazit, pokazila

Měl to být příjemný výlet na Madeiru, vybrali jsme termín, zaplatili, zařídili dovolenou, následovalo nepříjemné překvapení, termín nedostupný, museli jsme posunout dovolenou (nebylo jednoduché), za jiný termín budeme muset doplatit další 4 tisíce (zájezd byl původně pod 10 tisíc, nyní údajně 13900), takže krom potíží v práci nás ještě oškubou. Volal jsem tedy se společností, která nám pošle dotazník k rezervaci letenky, ubytování a pošlou fakturu na doplacení, ne jen že dostali od Adropu špatné informace, ale opět nepřišel ani dotazník ani faktura, vše co měl zařídit adrop a ona (dosud nevím jaká) společnost, jsem musel dělat za ně, co se týče komunikace a opravy informací.. doposud se ale nic nezměnilo, dovolat se je boží zázrak, většinu věcí co mi slíbí, že zařídí, se nestane, nebo o tom nedostanu žádné informace. Jen dlouhodobý stres, snaha se dovolat, jestli se náš zájezd vůbec uskuteční, to je ve hvězdách, v životě jsem nenapsal špatnou recenzi ale to se mnou nikdo takhle nevyjebal.
    Doufám, že nebudou čekat než se cena zase zvedne. Za mě hluboké zklamání a naprosto nám to zkazilo chuť někam letět. Takže děkuji, zájezdy od Vás už nikdy. Pokud se to hodlá řešit vrácením peněz ve formě poukazu, přišel jsem zbytečně o 20 tisíc a u Vás je rozhodně utrácet nechci. Snad to dáte dohromady a všem dalším přeji hodně štěstí a pevné nervy, protože je budete potřebovat.

Dobrý den, Jane,

velice omlouváme za komplikace, které provázejí Vaší rezervaci.

Jak jsem Vás již informovala, situaci se snažíme aktivně řešit a urgovat u provozovatele.
    Pevně věřím, že další vývoj bude bez jakéhokoliv problému a vše proběhne k Vaší spokojenosti.

Děkuji za pochopení.

Magdaléna Adrop.cz