• Zadna

Objednavka byla do 3 dnu doma,vše nez problemu

• ochota při výměně velikosti
    • skvělá komunikace
    • rychlé doručení

Obchod perfektně reaguje na požadavky a dotazy, ochota při výměně nepadnoucího zboží, rychlé dodání.

Nechala jsem se přesvědčit recenzemi i když absence kontaktů kromě emailu a platba výhradně předem byly jasné varování. Objednala jsem a uhradila dvoje boty, dorazily jedny a peníze za druhé (údajně nedostupné, ale stále inzerované jako skladem) se vrátily až na výzvu právníka. Celá záležitost se táhla měsíc, během toho jsem na četné výzvy dostala pouze dvě odpovědi: nedaří se naskladnit... Třetí email po intervenci právníka, dotaz na číslo účtu pro vrácení jako alibismus protože to bylo z mé strany k dispozici již minimálně 10 dní v odstoupení od smlouvy. První a poslední zkušenost.

Reakce obchodu ADONIO

Moc děkujeme za zpětnou vazbu. Chtěl bych podotknout, že na webu rozhodně nenabízíme zboží, které nemáme dostupné, jako “Skladem”. U každé dostupné tenisky je zelený nápis “Skladem”, při výběru i pomůže kategorie “Expresní doručení”, kde najdete dostupné tenisky ve Vaší velikosti.

Vzhledem k zájmu zákazníků o stovky nových tenisek jsme se rozhodli doplnit náš web i o tenisky, které doskladňujeme po objednání. Běžně tyto tenisky doručíme do týdne, ale některé tenisky jsou velice limitované a trh s teniskami se mění, takže se někdy může stát, že tenisky nedokážeme doskladnit. V tomto případě navrhujeme zákazníkovi odstoupení od smlouvy či výběr jiných tenisek. Rád bych dodal, že jsme se z této situace poučili a tenisky v dané velikosti z webu odstranili.

Dále bychom chtěli dodat, že na Váš páteční email bylo odpovězeno v pondělí právě s návrhem na odstoupení od smlouvy a Vaše právní zástupkyně nás kontaktovala až když byla situace vyřešena.

Na konec bych chtěl dodat, že nás velmi mrzí Vaše špatná zkušenost. Jsme si rozhodně vědomi toho, že jsme Vás měli lépe informovat. Díky tomu jsme ihned zavedli nový systém, díky kterému se nestane, že bude zákazník bez informace o stavu objednávky.

Ještě jednou děkujeme ze zpětnou vazbu.

Dominik z ADONIA

• Oba kluci moc milí, přizpůsobiví

S objednávkou i s komunikací jsem byla velmi spokojená.

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za zpětnou vazbu. Přejeme, ať Vám tenisky slouží!

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za recenzi. Přejeme, ať Vám tenisky slouží!

Dominik z ADONIA

Nečekala bych, ze obchod nabízí zboží které nemá. Objednali jsme boty, zaplatili je a po nějaké době nám přišlo, že na obj pracují, že boty jsou u zahraničního dodavatele. Teď už je to 3 týdny a boty stále nemáme

Reakce obchodu ADONIO

děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi naší chyby ohledně délky doručení. Vzhledem k zájmu zákazníků o stovky nových tenisek jsme se rozhodli doplnit náš web i o tenisky, které doskladňujeme po objednání. Vaše tenisky byly v dané velikosti velice limitované a proto bylo velice náročné je doskladnit. I přes zpoždění se to nakonec povedlo a my doufáme, že jste s teniskami spokojena.

Dominik z ADONIA

• to bylo snad nejrychlejší doručení zboží jaké za poslední roky pamatuji, do 2 hodin od objednávky byl balík u kurýra v autě...

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jsme předčili Vaše očekávání.

Dominik z ADONIA

S obchodem ADONIO jsem moc spokojená mám od nich už 5 páru tenisek a určitě nejsou poslední.Vřele doporučuji!!!Zboží dojde pěkně zabalené.Super komunikace no prosťě

Reakce obchodu ADONIO

Moc děkujeme za Vaši důvěru. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a budeme se těšit na další objednávky.

Dominik z ADONIA

• Když jsi objednam boty a je psané do 24 hodin odesíláme a po 7 dnech nápisu na podporu která mi oznámí že boty v mé velikosti mají dlouhodobý výpadek a nenapisou ani e-mail nic a boty v té velikosti stále nabízí na e-shopu tak by to moc normalni nepřijde ale naštěstí mi nabídli že mi teda pošlou o půl velikosti menší tak jeste uvidíme co mi přijde.

Reakce obchodu ADONIO

děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi naší chyby ohledně délky doručení. Ohledně komunikace jsme se poučili a nyní zákazníky informujeme pravidelně o stavu objednávky. Vzhledem k zájmu zákazníků o stovky nových tenisek jsme se rozhodli doplnit náš web i o tenisky, které doskladňujeme po objednání. Vaše tenisky byly v dané velikosti velice limitované a proto bylo velice náročné je doskladnit. V tomto případě ale nastal problém u nás na skladě, kterého jsme si všimli až později.

Dominik z ADONIA

Obchod určitě nedoporučuji, avizují dodání do 15 dnů, boty byly doma po více než měsíci. Špatná komunikace, na telefon nikdo nereagoval. Zde si boty už nekoupím.

Reakce obchodu ADONIO

děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi naší chyby ohledně délky doručení. Ohledně komunikace jsme se poučili a nyní zákazníky informujeme pravidelně o stavu objednávky. Vzhledem k zájmu zákazníků o stovky nových tenisek jsme se rozhodli doplnit náš web i o tenisky, které doskladňujeme po objednání. Vaše tenisky byly v dané velikosti velice limitované a proto bylo velice náročné je doskladnit. I přes zpoždění se to nakonec povedlo a my doufáme, že jste s teniskami spokojena.

Dominik z ADONIA

Adonio mi psalo, ze moji velikost nestihnou poslat do Vánoc a podařilo se jim to poslat úplně parádně a ještě do Vánoc. :)

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.

Dominik z ADONIA

Výborná komunikace, zboží doručeno v předpokládaný čas. Výborná zkušenost.

• Dobra

Dominik z ADONIA

• Žádná komunikace ze strany eshopu, tel. nikdo nezvedá a na maily nikdo neodpovida, takze neni jak ziskat info o predem zaplacenem zboží

Reakce obchodu ADONIO

děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi naší chyby ohledně délky doručení. Ohledně komunikace jsme se poučili a nyní zákazníky informujeme pravidelně o stavu objednávky. Vaši objednávku jsme vyřizovali před Vánoci a v tomto období jsme zdaleka neměli komunikaci tak pod kontrolou jako to máme nyní. Děkujeme za zpětnou vazbu, donutilo nás to zapracovat na naší komunikaci a délce doručení.

Dominik z ADONIA

Obchod vyřídil objednávku obratem. Problém nastal se Zásilkovnou. Ta doručilabalíček teď před Vánoci až 5.den od převzetí z obchodu a až po mé urgenci :-(.

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za recenzi! Jsme moc rádi, že jsme splnili Vaše očekávání a situace se Zásilkovnou nás velice mrzí. Děje se to opravdu výjimečně.

Spokojenost

Dominik z ADONIA

Kupovala jsem zde tenisky pro dceru a obchod splnil mé očekávání. Tenisky byly do 2 dnů doma. Pomohli mi i s výběrem velikosti.

Dominik z ADONIA

• Nulová komunikace, dlouhá čekací doba

Dominik z ADONIA

Super rychly obchod jako vzdycky a moc doporučuji.