• Dlouhá doba balíček po měsíci nedorazil

Reakce obchodu ADONIO

děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi naší chyby ohledně délky doručení. Ohledně komunikace jsme se poučili a nyní zákazníky informujeme pravidelně o stavu objednávky. V době vyřizování Vaší objednávky jsme zdaleka neměli komunikaci tak pod kontrolou jako to máme nyní. Děkujeme za zpětnou vazbu, donutilo nás to zapracovat na naší komunikaci a délce doručení.

Dominik z ADONIA

• Na objednávku čekam už skoro 3 týdny a stále nic , ani žádné informace ohledně stavu mé objednávky

Dominik z ADONIA

Velmi rychlé a produkt opravdu vypadá jako na fotu.Velká spokojenost s komunikací a i rychlé doručení.Doporučuji

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za pozitivní recenzi! Jsme moc rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.

Dominik z ADONIA

NEDOPORUČUJI, boty jsem objednala před 19 dny, na zprávy nereagují a telefon buď nezvedají nebo ho vytípnou, o objednávce nemám žádné informace, nulová komunikace, prostě hrůza. Rozhodně nenakupovat.

Reakce obchodu ADONIO

děkujeme za recenzi. Jsme si vědomi naší chyby ohledně délky doručení. Ohledně komunikace jsme se poučili a nyní zákazníky informujeme pravidelně o stavu objednávky. V době vyřizování Vaší objednávky jsme zdaleka neměli komunikaci tak pod kontrolou jako to máme nyní. Děkujeme za zpětnou vazbu, donutilo nás to zapracovat na naší komunikaci a délky doručení.

Dominik z ADONIA

• velmi rychlé dodání, expresní, přehledné stránky, komunikace s obchodem na jedničku
    • žádná

Dominik z ADONIA

Vše bez problémů, komunikace a rychlost.

Jsem velice spokojená

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Značkové boty
    • Limitované edice
    • Vstřícnost
    • Ochota
    • Profesionalita
    • Čekací doba na odeslání zboží
    • Cena některých bot ve srovnání s jinými obchody
    • Prodleva v komunikaci
    • Hodnocení nákupu přichází před samotným dodáním

Oceňuji, že obchod poskytuje nákup značkových bot, a to i limitovaných edic, které jsou mnohdy již vyprodané. Líbí se mi profesionalita a vstřícnost, se kterou personál přistoupil k vyřízení objednávky, i k odpovědi na e-mail, i když se zpožděním.

Za tu cenu ale čekejte, že u některých bot budete čekat trochu déle na expedici zboží, což Vás upozorní i při nákupu zboží, neboť se zboží musí dovážet z externího skladu. Musím ale zmínit, že jestliže expedice zboží trvá 14 dnů, a na odstoupení od kupní smlouvy máte taktéž 14 dnů od zakoupení, tak se může stát že než zboží bude expedováno, tak ztratíte nárok na vrácení peněz.

Za sebe ale kromě delší doby dodání vyjadřuji spokojenost a doporučuji.

• 0 komunikace
    • Měsíc nevím o objednavce vůbec nic

Dominik z ADONIA

Vsetko super, topanky mi prišli za pár dni a som s nimi nad mieru spokojna. Urcite vám tento obchod doporučujem :))

• Rychlost doručení

Dominik z ADONIA

Dodací lhůta byla plně v souladu s informacemi při objednání.

Dominik z ADONIA

• výhodne ceny, rychle doručenie, super komunikácia

Dominik z ADONIA

Uhrazené zboží není doposud u svého konečného spotřebitele, tudíž je hodnocení negativní. I přes recenze a uvedená rychlá vyřízení se na naší straně objednavatele zatím rychlé dodání nejeví jako "rychlé a uspokojivé".

Dominik z ADONIA

• Zboží furt nedorazilo a žádné info kdy má dorazit

Dominik z ADONIA

Všetko ok, tovar mi prišiel v poriadku. Topánky sú veľmi pekné.

• Rýchle vybavenie a dodanie
    • Žiadne

Dominik z ADONIA

Nebyl jsem příliš nadšen ani cenou ani dodací lhůtou, ale jinak to bylo celkem OK.

Reakce obchodu ADONIO

moc děkujeme za zpětnou vazbu. Na naší doručovací době jsme zapracovali. Přejeme, ať Vám tenisky slouží!