Barvy do tiskárny jsou k ničemu. Barvy jsou vybledlé.

Reakce obchodu add4you

Vážený pane Falát, náplně pro Canon patří mezi nejprodávanější.Zatím všichni zákazníci byli s těmito zásobníky spokojeni.Reklamace řešíme obratem výměnou za nový kus nebo můžete zvolit vrácení peněz a částka vám bude převedena na váš účet.Stačí pouze uplatnit reklamaci.Z uvedeného popisu vyplývá, že některá z barev vynechává zřejmě v důsledku znečištěné tiskové hlavy.Doposud jsme žádnou reklamaci od vás na tuto objednávku neobdrželi. Místo "Nedoporučuji" na Heuréce, by bylo vhodnější uplatnit reklamaci.Tak bychom alespoň mohli identifikovat problém a zjistit zda je chyba v náplních nebo v jejich špatné instalaci v tiskárně.

• Zbozi nefunguje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu add4you

Vážená paní Světlano, náplně pro Epson patří mezi jedny z nejprodávanějších.Zatím všichni zákazníci byli s těmito zásobníky spokojeni.Reklamace řešíme obratem výměnou za nový kus.Nebo můžete zvolit vrácení peněz a částka vám bude převedena na váš účet.Stačí pouze uplatnit reklamaci. Místo "Nedoporučuji" na Heuréce, by bylo vhodnější uplatnit reklamaci.Tak bychom alespoň mohli identifikovat problém a zjistit zda je chyba v náplních, v jejich špatné instalaci v tiskárně nebo jste si objednala náplně,které nejsou určeny pro vaši tiskárnu, protože náplně mají čip a jsou pouhým zásobníkem inkoustu. Bohužel jsme od vás doposud žádnou zprávu o nefunkčnosti zboží ani reklamaci neobdrželi.

Tým Add4you

objednane zbozi nedorazilo , nikdo z obchodu se mi neozval, zadna komunikace, nevim, co se deje.

Vážená Lucie Brichová ze společnosti Owexim CZ, s.r.o.,
    mrzí nám vaše tvrzení, že zboží nedorazilo. Bohužel jste po zvolení platby převodem zboží ani po 14 dnech neuhradila a proto vám nebylo dodáno. Jistě uznáte, že chyba není v našem eshopu, ale ve vaší firmě.

Tým

ADD4YOU

• KOMPATIBILNÍ NÁPLNĚ LC985 BK ,COŽ TVRDÍ PRODÁVAJÍCÍ NEJDOU SPUSTIT. ŮPLNĚ JINÝ SYSTEM KAZETY.

Reakce obchodu add4you

Vážená pane Hnilica, náplně pro Brother patří mezi jedny z nejprodávanějších.Zatím všichni zákazníci byli s těmito zásobníky spokojeni.Reklamace řešíme obratem výměnou za nový kus.Nebo můžete zvolit vrácení peněz a částka vám bude převedena na váš účet.Stačí pouze uplatnit reklamaci. Doposud jsme žádnou reklamaci od vás na tuto objednávku neobdrželi. Místo "Nedoporučuji" na Heuréce, by bylo vhodnější uplatnit reklamaci.Tak bychom alespoň mohli identifikovat problém a zjistit zda je chyba v náplních nebo v jejich špatné instalaci v tiskárně, protože náplně nemají čip a jsou pouhým zásobníkem inkoustu.

Tým Add4you

• Nespolehlivá doprava ČESKE POŠTY.

Nedoporučuji protože dává jen jednu možnost dopravce a to Českou poštu. Tato je velice nespolehlivá a ještě dnes nemám zásilku doručenu.

Vážený pane Milane z Jihlavy,
    mrzí nám vaše nepravdivé tvrzení, že si nemůžete vybrat jiného přepravce než Českou poštu. Nabízíme kromě České pošty přepravce DPD, Ulozenka i Zasilkovna. Na vaši žádost byla zásilka přeposlána na jinou poštu kde byla uložena, ale doposud jste si ji nevyzvedl.

Tým

ADD4YOU

• zboží zaplaceno převodem žádná odezva

Dobrý den ,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velice se vám omlouváme za nedoručení vaší zásilky v hodnotě 140,-Kč, které vzniklo administrativním nedopatřením. Zásilku jsme dnes expedovali na vaši adresu.

Pokud by jste nás kontaktoval telefonicky nebo emailem, mohlo již být vše v pořádku, ale bohužel z vaší strany kromě této negativní reakce neproběhl žádný kontakt.

Děkujeme a ještě jednou se Vám omlouváme.

Přejeme Vám krásný den

Zákaznický servis ADD4YOU.CZ

• nevím
    • 1 barva ze setu není s tiskárnou kompatibilní, konkrétně žlutá, čip je odlišný, takže je barva nepoužitelná

Obchod v pohodě, ale barva do tiskárny epson není kompatibilní jak bylo uváděno.

Reakce obchodu add4you

Vážená paní Oravcová, náplně pro Epson patří mezi jedny z nejprodávanějších.Zatím všichni zákazníci byli s těmito zásobníky spokojeni.Reklamace řešíme obratem výměnou za nový kus.Nebo můžete zvolit vrácení peněz a částka vám bude převedena na váš účet.Stačí pouze uplatnit reklamaci. Doposud jsme žádnou reklamaci od vás na tuto objednávku neobdrželi. Místo "Nedoporučuji" na Heuréce, by bylo vhodnější uplatnit reklamaci.Tak bychom alespoň mohli identifikovat problém a zjistit zda jsou vadné cartridge nebo je závada někde jinde, vzhledem ke stáří vaší tiskárny.

Tým Add4you

zakoupená cartrige pro kopírku Epson nefunguje

Reakce obchodu add4you

Dobrý den, jelikož v tiskárně používáte výrobky různých výrobců nemusí být kazeta tiskárnou správně rozpoznána.Doporučujeme používat náplně od jednoho výrobce a tím předejít problémům s rozpoznáním inkoustových kazet.Všechny náplně jsou testovány na tiskárny uváděné v seznamu u každého produktu.Z vaší strany nebyla uplatněna žádná reklamace a tak jsme nemohli věc s vámi vyřešit.

• Uvedl nás v omyl.Není kompatibilní jak je omylem prodejn.ou uváděno

Reakce obchodu add4you

Dobrý den, jelikož z Vaší strany nebyla uplatněna žádná reklamace, nemohli jsme tušit, že náplně nebudou kompatibilní s vaší tiskárnou.Všechny náplně jsou testovány na tiskárny uváděné v seznamu u každého produktu.

• BEZ KOMUNIKACE
    • SRASNA DODACI LHUTA

Vážená paní Anno z Mikulova,
    vaše objednávka ze dne 9.12.2015 nebyla ani po 12 dnech zaplacena, přesto nás nedoporučujete, takže tomu nerozumíme.Abychom mohli zboží dodat je potřeba zboží zaplatit, pokud jste si v objednávce zvolila platbu předem.Ale omluvu od vás nečekáme.Tým Add4you.cz

• Zboží jsem si objednala a mělo mi dorazit do 48 hodin, ale toto se nestalo a nikdo mě ze strany obchodu neupozornil, že zboží nemají k dispozici. Nereagovali ani na opakované emaily z mé strany a zabralo až telefon, kde mi sdělili, že zboží nebude a musí objednávku stornovat. Ze 48 hodin byl týden a bez výsledku.
    • Výhod jsem si bihužel nevšimla.

Reakce obchodu add4you

Vážený paní Vandasová z Prahy, žádnou objednávku jsme vám nestornovali, dokonce byla osobně vyzvednuta v naší provozovně.Asi máte nějaký zmatek ve vašich objednávkách, doporučuje si udělat pořádek než budete ztrácet čas vypisováním na Heuréce.Očekáváme vaši omluvu.S pozdravem Tým Add4you

• nemají ověřeno, že náplně do tiskárny fungují

Reakce obchodu add4you

Vážený pane Holínek z Uničova, pokud by jste nás kontaktoval ihned jak jste zjistil nějakou chybu a neztrácel čas vypisováním na Heuréce mohla být již případná reklamace vyřízena.Žádný zákazník neměl s náplněmi pro Epson problémy,takže chybu rádi zjistíme, pokud bude skutečně na naší straně.S pozdravem Tým Add4you

• Bohužel nakoupené náplně nefungují, tiskárna je neumí rozpoznat. Takže budu reklamovat. A ještě jsem modrááááá

Reakce obchodu add4you

Vážená paní Melecká z Kravař, pokud by jste nás kontaktovala ihned jak jste zjistila nějakou chybu a neztrácela čas vypisováním na Heuréce mohla být již případná reklamace vyřízena.Žádný zákazník neměl s náplněmi pro Canon žádné problémy,takže chybu rádi zjistíme, pokud bude skutečně na naší straně.S pozdravem Tým Add4you

• dobrá komunikace
    • k poškození (vyštípnutí jednoho zámku kompostéru) muselo dojít již při balení (výrobě)kompostéru. Určitě není způsobeno dopravou, protože v balení nebyla nalezena vylomená část plastu.

zboží bylo poškozené - prasklý zámek u jedné části (strany) kompostéru

Reakce obchodu add4you

Vážený pane Stanislave Johne z Potštejna, naše společnost vám žádný kompostér neprodala, protože se jejich prodejem nezabýváme.Vaše reakce zřejmě patří jinému prodejci tak prosím nepište nesmysly do našeho hodnocení.Děkujeme.Tým Add4you.cz

• rychlá dodací doba
    • prodávají špatné zboží
    • koupil jsem si tonery do tiskárny, které sice byly levné (nebyly originální), takže jsem očekával trochu zhoršené barvy, avšak to, co mi tiskárna vytiskla, bylo příšerné, že jsem je musel všechny vyhodit

hledal jsem levné tonery a potřeboval jsem je hned

Reakce obchodu add4you

Vážený pane Hráchu, ve vaší objednávce bylo celkem 6 ks cartridgí pro Epson,které patří mezi jedny z nejprodávanějších.Zatím všichni zákazníci byli s těmito zásobníky spokojeni.Netušíme proč vám nefungují, ale je velmi nepravděpodobné, že by všech 6 ks bylo vadných. Reklamace řešíme obratem výměnou za nový kus.Nebo můžete zvolit vrácení peněz a částka vám bude převedena na váš účet.Stačí pouze uplatnit reklamaci. Doposud jsme žádnou reklamaci od vás na tuto objednávku neobdrželi. Místo "Nedoporučuji" na Heuréce, by bylo vhodnější uplatnit reklamaci.Tak bychom alespoň mohli identifikovat problém a zjistit zda jsou vadné cartridge nebo je závada někde jinde, vzhledem ke stáří vaší tiskárny.

• nevim

doporucim

• nevím - možná cena.
    • komunikace se zákazníky

Nakoupil jsem, kvůli ceně, několik kartridží. Váš obchod jsem neznal, ale rozhodl jsem se vyzkoušet. Dal jsem si dokonce i tu práce a pokusil si váš obchod prověřit v recenzích - byť je mi jasné, že to nemusí o ničem vypovídat. Ale dělám to tak vždycky, když nakupuji někde poprvé.

Zboží ovšem nedorazilo jak mělo i když docela rychle - jedna cartridge chyběla. To je v celku normální a stává se, beru to. Chyba se hold může přihodit, nejste první, komu se to přihodilo a nebudete ani poslední. Zvedl jsem telefon a zavolal vám. Bylo mi ale řečeno, mimo jiné, něco ve smyslu, že pokud jsem přebral balík, tak jsem tím potvrdil, že je vše v pořádku. Chápu, že se může stát chyba, ale tato věta mě vytočila opravdu hodně - protože jsem měl pocit, že se snažíte z problému vycouvat a já neměl žádný způsob, jak vám dokázat, že nedorazilo vše, jak mělo. Od té doby jsem jednal značně podrážděně (byť tak běžně nekomunikuji) a váš kolega na telefonu to jistě pocítil. Pak my vysvětlil, že se to dá dohledat podle váhy. Dal jsem si tu práci a zjišťoval, jestli napsaná váha na balíčku sedí se skutečnou váhou balíčku a zvážil to, dokonce jsem si tu váhu ověřoval přímo na poště.

Nezlobte se, nelhal jsem vám, vše zaplatil, nicméně dostala se mi reakce taková, jaká se mi dostala, tak už jsem vám prostě nevěřil, že mi chybějící cartridge pošlete. Nakonec bez nějakého odůvodnění, omluvy, cartridge dorazila. Bohužel částečně vyteklá, protože ten oranžový kryt zespoda byl povolený, sáček špinavý. Mohlo se stát přepravou, jak to někdo vzal do ruky, nepopírám, ale taky to mohl udělat někdo od vás schválně - to se už ale nedozvím.

Takže pokud se mě zeptáte, jestli bych u vás znovu nakoupil, tak odpovím, že nevím - možná vám ještě šanci dám. Pokud se ale zeptáte, jestli bych vás doporučil, tak rozhodně po této zkušenosti ne. Pro mě je důležitá kvalitní komunikace a ochota věc, v případě problémů, řešit. A toho jsem se opravdu nedočkal.

Hezký den.