• Telefon neexistuje, na mail nereaguje

Hlavně neplatit kartou předem-musel jsem ji zablokovat a pořídit si novou!Nikdy více!

• rychlost dodání
    • dostupnost
    • rychlá odpověď na dotazy

• Zboží objednáno a zaplaceno před 7 dny, došla pouze informace, že obchod platbu obdržel a dál už se neozývají. Poté pokus o telefonický kontakt - volané číslo neexistuje !

Obchod inzeroval zboží skladem, k odeslání do 48h. Čtyři dny se nic nedělo, poté pokus o telefonický kontakt - volané číslo neexistuje !

- zboží objednáno a zaplaceno před 8 dny, došla pouze informace, že obchod platbu obdržel a dál už se neozývají.

u zboží uvedena expedice do 48h, do obchodu se nelze dovolat a je to týden, co se nic neděje, ruším objednávku

Před 14 dny objednáno, od té doby bez reakce. Poté, co jsem obdržel výzvu k hodnocení, jsem ještě jednou napsal do e-shopu a čekal na reakci. Bohužel pořád nic, udělují tedy negativní hodnocení a volám vydavateli kreditní karty a reklamuji platbu. VYHNĚTE SE TOMUTO OBCHODU!

Zboží nedorazilo, obchod nereaguje, rozhodně nedoporučuji!

• nízké ceny

• Objednávka vůbec nebyla vyřízena

Rychlé vyřízení objednávky.

Baterie do staršího typu notebooku vydrží cca jednu hodinu, za stejnou dobu se i plně nabije. Jedná se pravděpodobně o starou, dlouho skladovanou baterii.

• Rychlé vyřízení objednávky. Všechno bylo v pořádku.
    • Nevýhoda žádná.

Vše v pořádku, zboží dorazilo podle objednávky cca 4 dny od objednání. Spokojenost

• Tovar mi nedorazil,na e-mail nereagovali.

nákup poprvé a vše ok

• Od potvrzení objednávky dne 11.2.se nikdo neozval.(to je celý týden) Chápu že zboží zřejmě nebylo na skladě ale po týdnu se ptát na spokojenost je pak divné.

• Rychlost dodání.

Prodejce absolutně nekomunikuje ani při prosbě ohledně informace o zboží . Zřejmě ho zajímá jen za každou cenu prodat.