• Ceny
    • Malý výběr pásků se zlatými sponami
    • Spony jiné barvy si musíte dokoupit zvlášť

Nakupuji velké množství pásků ročně a zmíněné nevýhody jsou pro mne rozhodující faktor. Jinak v pořádku.

• žádná
    • naprosto nepoužitelné

Už bych nikdy od tohoto prodejce nic nekoupil.

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se, ale Vaší recenzi nerozumíme. V podstatě jste od nás nic nekoupil. Při objednávce jste vybral platbu platební kartou, zboží jste ale nezaplatil a na naše emaily nereagoval.

• Ceny
    • Obchod nezasílá náhradní díly na dobírku

Objednal jsem řemínky k hodinkám + osičky. A obchod odpověděl druhý den že náhradní díly na dobírku nezasílá, a objednávku stornoval. Zklamalo mě to. Zboží jsem zakoupil jinde kde se zasláním na dobírku nebyl problém. Zde už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se, ale drobné položky, jako jsou osičky a řemínky k hodinkám, zasíláme skutečně jen při platbě předem. Bohužel jsme k tomuto kroku museli přistoupit kvůli velkému množství nevyzvednutých zásilek tohoto typu zákazníky. Zásilky se nám nevyzvednuté vracely zpět a kvůli zbytečným a velkým nákladům na poštovné byl pro nás prodej drobností nerentabilní. Přesto jsme chtěli tento segment pro naše zákazníky zachovat, tak jsme zvolili alespoň tuto možnost, která většině zákazníků nevadí, protože se nejedná o velké částky. Samozřejmě hodinky na dobírku zasíláme. Objednávku jsme ale stornovali z jiného důvodu. Při objednávce jste si vybral osobní odběr v prodejně s platbou v hotovosti a nechtěl jste se u nás zastavit. Proto jsme Vás požádali o vytvoření nové objednávky, kterou jste nakonec neprovedl. Děkujeme za pochopení.

• hodinky po jednom týdnu nejdou,asi baterka na kterou se záruka nevztahuje

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se, hodinky jsme před odesláním kontrolovali a fungovaly. I když výrobce v záručním listu uvádí, že se na baterii záruka nevztahuje, po tak krátké době bychom Vám určitě vyměnili baterii zdarma. Škoda, že jste se rovnou neozval a o problému se dozvídáme až z této recenze.

• Nejde ani tak o samotný obchod, ale dané zboží. Zelená barva u nabízených náušnic, absolutně neodpovídá tomu, co je na obrázku a ve skutečnosti.

Reakce obchodu ADANITO.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Někdy nejsou fotografie zejména od výrobců odstínově dokonalé, ale v tomto případě jsme fotografii pořizovali sami a snažili jsme se, aby byl odstín co nejpřesnější. Při nákupu na eshopu může mít vliv i odlišnost monitorů při zobrazení barev. Slovo "absolutně" ale není v tomto případě podle nás namístě. Mrzí nás Vaše nespokojenost a jsme připraveni Vám vyjít vstříc.

• Nedá se řici, že mám špatné zkušenosti s obchodem jako takovým, ale nejsem vůbec spokojená se zbožím, které mi dorazilo. Samozřejmě jsem nečekala žádný zázrak za 100,-Kč, ale nepočítala jsem, že řemínek na hodinky se začne třetí den loupat a změní barvu z hnědé na šedou. Myslela jsem, že mi vydrží aspoň pár měsíců.

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážená zákaznice, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že jste měla špatnou zkušenost. Mohlo se jednat o konkrétní vadný kus a v takových případech se nebojte ozvat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. S tímto problémem jsme se zatím setkali pouze u jedné zákaznice, kde jsme nakonec jako viníka odhalili určitý druh parfému, který při stříkání na zápěstí řemínkům nesvědčil. Řemínek jsme zákaznici vyměnili za nový.

Negativni zkusenost, zaplatila jsem i za dopravu, ale zbozi mi dosud nedoslo. Vim, ze je to chyba dopravce, ale Vas zajem by mel spocivat i v tom, ze donutite dopravce, aby zbozi dorucil behem urcite doby napr. 48 nebo 72 hod. A od 2.1. kdy byla zasilka predana dopravci PPL ji dosud nedorucil.

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážená zákaznice, děkujeme za recenzi. Omlouváme se, ale o tom, že Vám kurýr PPL nedoručil balíček jsme nevěděli. Škoda, že jste se neozvala, mohli jsme hned problém s přepravcem řešit. O problému jsme se dozvěděli až z této recenze a hned jsme kontaktovali kurýra PPL. Ten nám přislíbil sjednání nápravy a doručení zásilky na výdejní místo, které jste si vybrala v objednávce.

Po objednání nového kompletního řemínku k hodinkám Casio mi došla pouze část řemínku, a ještě k tomu opotřebovaná. Důrazně nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za reakci. Jen nás mrzí, že jste se ani nesnažil nás skoro dva týdny jakkoli kontaktovat a o svém problému nás informovat. Určitě bychom vše vyřešili k Vaši spokojenosti. O problému se dozvídáme až z této recenze. Řemínky CASIO objednáváme vždy nové z české distribuce v originálním balení a je málo pravděpodobné, že by se do něj dostal opotřebovaný nebo nekompletní řemínek.

• uvádí nepravdivé informace v popisu výrobku

u hodinek byl v popisu uveden kožený pásek, ale v reálu byl pásek plastový a téměř ihned popraskal, záruka se vztahuje jen na hodinky, ne na pásek, musela jsem v kamenném hodinářství koupit kožený pásek, původní byl nepoužitelný

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážená zákaznice, velice děkuji za Vaši reakci. Přiznám se ale, že jí nerozumím. Tyto hodinky máme skladem a nemají plastový řemínek. Mrzí mě, že jste nás nekontaktovala ohledně popraskaného řemínku. Určitě bychom Vám vyšli vstříc k Vaší spokojenosti a nemusela byste utrácet zbytečně peníze.

• Velký výběr
    • Nemožnost osobní kontroly zboží.
    • Hodinky mají vadu, kvůli které je budu muset znovu balit a posílat do Tramtárie do záručního servisu.. :-(

Zkažená radost, starosti navíc... :-(

• NEUVÁDÍM
    • NEUVÁDÍM

V ZBOŽÍ KTERÉ JSEM VÝBRAL PODLE OBRÁZKŮ A V DODANÉ ZÁSILCE BYLI DVA ROZDÍLY.KUPOVAL JSEM SI HODINKY,ŘEMÍNEK BYL ODLIŠNÝ A BARVA CIFERNÍKU NEBYLA TOU KTEROU JSEM SPATŘOVAL NA STRÁNKÁCH.NAVÍC MI NESEDÍ NA RUCE A NENOSÍM JE.NEDOPORUČUJI TAKTO NAKUPOVAT....

Reakce obchodu ADANITO.cz

Vážený zákazníku, používáme fotografie od výrobce. Někdy může být odstín barev ve skutečnosti trochu odlišný oproti fotografii, což je nevýhoda internetového prodeje. Hodinky je možné si prohlédnout u nás na prodejně. Snažili jsme se Vám maximálně vyjít vstříc, hodinky pro Vás sehnali a komunikovali emailem. Pokud byste projevil zájem o výměnu hodinek, nebo vrácení zboží a peněz, nebyl by žádný problém, což se můžete dočíst i v recenzích ostatních zákazníků.

stejne zbozi lze sehnat na lepsi cenu

Reakce obchodu ADANITO.cz

Zákazník není příliš spokojen s dodací lhůtou do druhého dne? Argumentu, že mohl sehnat zboží za lepší cenu, nerozumíme. Proč tak neučinil?