• ABSOLUTNĚ NESPOLEHLIVÁ SPOLEČNOST

Zboží nedorazilo v avízované lhůtě, což se může stát, ale v tom případě by měl obchod informovat o stavu objednávky a kdy může zákazník zboží očekávat.

Nechají Vás dlouho čekat(i po stanovené doručovací době obchodem) bez jakékoliv informace o Vaší obj.Pouze jednou Vám zvednou tel.a odkážou na pozdější dobu a už Vám ho nikdy nezvednou.Tento obchod nedoporučuji.

Neskutečná doba dodání a to je dnes internet a přesto jste v době kamenné.Nezažil jsem,takové jednání a čekat skoro 14 dní je úchvatný zážitek.Platit za dopravu je už nechutné a zamyslete se nad svým chováním vůči zakázníkům.Již nikdy více po této zkušenosti. Děkuji.

Dobrý den pane Vavřina,
    pneumatiky, které jste si objednal 15.8 mají dodací dobu 3-8 pracovních dní. Expedice proběhla ve čtvrtek 23.8 (6. pracovní den). Následující den (7. pracovní den) je k Vám měla doručovat kurýrní služba. Tato informace Vám byla sdělena taktéž telefonicky. Náš zaměstnanec Vás o termínu dodání informoval standardním způsobem. Nejsme si Vědomi, že by naše jednání s Vámi bylo jakkoli neslušné.
    Je nám velice líto, že jste pneumatiky dosud neobdržel. Kontaktovali jsme kurýrní službu. Důvodem nedodání zásilky je údajně nespolehlivost kurýra, který měl pneumatiky doručit. Požadovali jsme okamžité napravení tohoto problému a doručování proběhne v úterý 28.8.
    Vždy se snažíme pro naše zákazníky udělat maximum a podle ohlasů je naše jednání vždy slušné a bezproblémové. Bohužel v tomto případě přijde veškerá naše snaha vniveč, díky absolutní nespolehlivosti určité osoby z kurýrní společnosti.

Dobrý den,vážený pane,

Jmenuji se Luděk Burian a jsem jednatelem společnosti ,kde jste si zakoupil 1ks pneu.
    Pokud si myslíte,že na vaší objednávce zakoupení 1ks pneu vyděláváme tak na rovinu vám píšu,že ne a stojíte nás 50,-Kč-.
    Vřele vám a vám podomných vám doporučuji respektovat vše co uvádíme na našich stránkách a vraceli se k nám pouze spokojení zákazníci,protože pro ně uděláme vše co je v našich možnostech.Pokud jste si zakoupil pneu jinde a chcete jít k nám na dokup 1ks pneu a psát nám špatné recense,přestože plníme co uvádíme, tak vás jménem naší společnosti poprosím o nenakupování u nás.Děkuji a přeji vám mnoho úspěšných nákupů.Jednatel společnosti Luděk Burian

• Absolutne nekomunikuji se zakaznikem email nedorucitelny

Vsechny budouci zakazniky varuji pred timto e shopem adac pneu podle meho nazoru jsou to podvodnici : koupil jsem 1ks pneu za cca 4tisice kc a prisla pneu ktera mela zakrouzkovane vyrobni vady obchod se semnou nijak nespojil i pres z me strany odeslany email s reklamaci dalsi odesilany email s fotodokumentaci vyrobnich vad dane pneu byl z me strany odesilan cca 5x avsak pokazde email nedorucitelny jednalo se o pneu Cooper discoverer stt pro 33x12,5x15 telefon zrejme neexistuje takze za me rozhodne nedoporucuji s pozdravem nespokojeny byvaly zakaznik

Dobrý den pane Zavesky,

rádi bychom pro naše budoucí zákazníky reagovali na Vaše s prominutím ¨bláboly“ a vše rozumně vysvětlili.
    V našem eshopu jste nakoupil již poněkolikáté a vždy proběhlo vše bez problémů. Nyní nás nazýváte podvodníky.
    Pneumatiky od našich dodavatelů po naskladnění okamžitě expedujeme a vždy se jedná o nové pneumatiky.
    Na pneumatice jste údajně zjistil výrobní vady a žádal nás o dodatečnou slevu. Pokud má pneumatika výrobní vadu je v provozu nepoužitelná a je třeba ji reklamovat. Vy jste žádal pouze slevu. Při neposkytnutí dodatečné slevy jste nám vyhrožoval negativními recenzemi. Hlavní důvod byly tedy peníze a pneumatika bude použita v provozu??
    V naší následné emailové komunikaci jsme Vám vše vysvětlili a požádali Vás o zaslání fotodokumentace konkrétní pneumatiky. Denně obdržíme od našich zákazníků několik emailů. Vy jste nám posílal emailovou zprávu 5x a vždy neúspěšně. Opravdu si myslíte, že je chyba na naší straně?? Telefonní kontakt je dostupný na našich stránkách. Z Vašeho telefonního čísla jsme nezaznamenali žádné volání. Komunikace tedy bude spíše Váš velký problém.

AdacPneu.cz

POZOR PODVODNICI-DODAVAJI STARE PNEU!!

Vážený pane Běhůnku,
    byly Vám doručeny pneumatiky Pirelli s DOT 4617. Podle jednoduchých výpočtů nejsou tyto pneumatiky ani rok staré. V objednávce a před expedicí má každý zákazník možnost vznést požadavek na stáří pneumatik a případnou podmínku maximální DOT dané pneumatiky. Vy jste tak neučinil, tudíž jsme s čistým svědomím pneumatiky PIRELLI s DOT 4617 expedovali. Jedná se totiž o zcela nové pneumatiky.
    Nechápeme, kde berete tu drzost a dovolujete si nás zde nazývat podvodníky. 95% našich zákazníků je s naší prací spokojeno. Domníváme se tedy, že svou práci děláme již několik let dobře a poctivě. Každý zákazník má možnost zde uvést svůj názor.
    V tomto případě si myslíme, že se z Vaší strany jedná o záměrné poškození dobrého jména naší společnosti a celou záležitost předáme právní firmě, která nás zastupuje.
    AdacPneu.cz

• uvádějí doručení zboží od 1 do 7 dnů,což mají uvedené i na titulní stránce, ale až po objednání zjistíte, že se jedná do 7 pracovních dnů, což využívají
    • špatná komunikace

Reakce obchodu ADACPNEU s.r.o.

každá pneumatika zakoupená v našem eshopu má určitou dodací dobu. Pneumatiky, které jste zakoupil, mají dodací dobu 3-7 pracovních dní. Tato informace je jasně a zřetelně uvedena u každého produktu a měl jste možnost se s touto informaci obeznámit před vytvořením objednávky. Všechny další potřebné informace jste obdržel v potvrzení objednávky. Následně jste byl prostřednictvím našeho telefonního rozhovoru znovu informován o všem důležitém.
    Pneumatiky jste obdržel 5. pracovní den od vytvoření objednávky, tudíž v námi uvedené dodací době.
    Informován jste byl dle našeho názoru dostatečně.
    Zaráží nás, že přes Vaši absolutní nespokojenost s vyřízením objednávky jste si pneumatiky nechal doručit.
    Vaši negativní recenzi považujeme v tomto případě za neopodstatněnou a postrádáme jakékoliv racionální důvody Vašeho rozhořčení.

AdacPneu.cz

Zboží skladem dodání 3=7dní bylo expedováno po 10 dnech a přepravní společnost DPD to je kapitola sama , doručuje 3 dny nebere karty a to nehovořím o komunikaci s DPD !!!!! Dopravu určuje obchod ta se nedá zvolit.

Reakce obchodu ADACPNEU s.r.o.

omlouváme se Vám za zdržení, nicméně si dovolíme reagovat a poopravit Vaše tvrzení. Pneumatiky s dodací dobou 3-7 pracovních dní, jsme expedovali 7. pracovní den od objednání. O zdržení naší expedice jsme Vás již předem informovali v našem omluvném emailu. Všechny kurýrní společnosti v době jarního zvýšeného zájmu o letní pneumatiky doručují 1-2 pracovní dny. Pneumatiky Vám byly doručeny 9. pracovní den od objednání. Vašemu rozhořčení nad kvalitou služeb a špatné komunikaci kurýrní společnosti rozumíme. Bohužel naše zkušenosti od jiných poskytovatelů kurýrních služeb jsou obdobné. Vaše negativní recenze bohužel poškodí náš eshop, ale kvalita práce a spolehlivost kurýrní služby se tímto nijak nezlepší.
    AdacPneu.cz

Nejhorší firma, co jsem kdy zažil. Namísto slibovaných 3-5. dnů termínu dodání jsem čekal na dodání pneu celkem 11.dnů. Podotýkám pracovních dnů. Pokud někdo chce ještě letos jezdit na objednaných gumách a nikoliv až rok příští, pak je dobré zvážit objednávku u této firmy. Protože jsem získal tuto zkušenost již podruhé, se stejným výsledkem, stačí mi to na to, abych si již nic neobjednal.

Dobrý den pane Putz,
    pneumatiky z Vaší objednávky jsme expedovali 6. pracovní den. Tuto informaci s omluvou jsme Vám poskytli 3. den od objednání.

Termín dodání oznámí prodávající kupujícímu při potvrzení objednávky. Většina zásilek je doručena kupujícímu do 7 pracovních dnů. Prodávající informuje kupujícího o odhadované době dodání a možném prodlení, tuto informaci podá prodávající současně s potvrzením objednávky. Prodávající si vyhrazuje právo odchýlit se od dohodnutého termínu dodání o 3 pracovní dny.

Výše uvedené sdělení je součástí našich obchodních podmínek, které jste si jistě před nákupem řádně přečetl. Kurýrní služby v současné době doručují z logistických důvodů 1-2 pracovní dny. Pneumatiky Vám byly doručeny 13.4 (8. pracovní den). Pro Vaši spokojenost jsme udělali maximum a každý náš zákazník má právo zde napsat jakoukoliv recenzi. Vaše ironické poznámky a zesměšňování naší práce nám ovšem přijde neopodstatněné. V našem eshopu jste nakupoval poprvé, tudíž Vaše údajná druhá negativní zkušenost s naším obchodem je z Vaší strany vymyšlená.
    AdacPneu.cz

• Zboží odesláno se zpožděním, info pouze emailem od e-shopu
    • Přepravní služba objednaná e-shopem nedodala opět v den kdy bylo avizované, opět pouze info emailem od dopravce, že bude sdělen nový termín
    • Na mojí stížnost a žádost o kompenzaci - auto stálo připravené v servisu na výměnu pneu, nevydělávalo - nikdo nereagoval a ani za více jak týdenní zpoždění žádná kompenzace nebyla uznána

přes okamžitou skladovou dostupnost, bylo zboží odesláno až po týdnu.

Reakce obchodu ADACPNEU s.r.o.

pneumatiky, které jste v našem eshopu zakoupil, mají dodací dobu 3-5 pracovních dní. Tato informace je uvedena na našich stránkách a taktéž v potvrzení objednávky. Ohledně dodací doby jste byl dostatečně informován. Všichni naši zákazníci nás mají možnost pro více informací kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pneumatiky jste obdržel 4. pracovní den od objednání....
    AdacPneu.cz

• I když kupujete nové pneu, tak mohou být skoro dva roky staré. Nikde se to nedozvíte. U zimních docela problém.

Inzerované zimní pneu byly více jak rok staré. To znamená 2016. U zimních pneu, kde v některých zemích nesmějí být starší jak 4 roky, to je velký problém. Kdybych to nenapsal do objednávky, tak bych se to dozvěděl, až při doručení.

Dobrý den pane Buben,
    Vámi objednané pneumatiky měli DOT 5016. Tudíž byly vyrobeny na konci roku 2016. Podle našich výpočtů nejsou tyto pneumatiky vice jak rok staré. Informaci o stáří pneumatik jsme Vám poskytli před samotnou expedicí. Tuto informaci jste akceptoval a žádal o doručení pneumatik. Následně jste nás informoval, že si přejete objednávku stornovat. To jsme učinili. Pneumatiky neopustily náš sklad, tudíž nás překvapuje Vaše tvrzení, že pneumatiky byly skoro 2 roky staré...
    Všichni výrobci pneumatik poskytují dostatečné množství informací o tom, co je to nová pneumatika. Podle Vašeho tvrzení pneumatika vyrobená na konci roku 2016 není nová a je to problém. Napadá nás tedy otázka, kdo má pravdu? Vy, nebo přední světoví výrobci pneumatik zaměstnávající odborníky s mnohaletými zkušenostmi při vývoji a výrobě pneumatik.

AdacPneu.cz

Neuvěřitelně dlouhá doba doručení . V inzerci 3-5 , v reálu 9 . Blbé výmluvy které mě , jako zákazníka nezajímají .

Dobrý den pane Rosendorfe,
    dodací doba pneumatik, které jste si objednal je 3-5 PRACOVNÍCH dní. Před samotnou expedicí jsme se Vám v naší emailové komunikaci slušnou formou omluvili, že z logistických důvodů dojde bohužel k jednodennímu zpoždění. Pneumatiky Vám byly doručeny 9.10. kurýrem přepravní společnosti - 6. pracovní den od Vaší objednávky.
    Logistické důvody vedoucí k tomuto zdržení jsou komplikované a naše zákazníky to opravdu nemusí zajímat. Snažíme se je alespoň slušně informovat a v žádném případě se nejedná o 'blbé výmluvy".
    Ještě jednou se Vám omlouváme za toto nepříjemné zdržení.

AdacPneu.cz

nikam se nedá zatelefonovat, ani prodejci, ani dopravci - dpd...

Dobrý den pane Stejskale,
    18. září jste si v našem eshopu objednal pneumatiky. Dodací doba byla uvedena 3-5 pracovních dní. 21. září ( 3. pracovní den) jsme pneumatiky expedovali a následující pracovní den je měla doručovat kurýrní společnost. V ten samý den jste obdržel fakturu, na které je uveden telefonní kontakt na náš eshop. Po prověření jsme z Vašeho telefonního čísla nezaznamenali žádný nepřijatý hovor. V naší následné emailové komunikaci jsme Vás informovali, že jsme telefonicky kontaktovali kurýrní společnost, kde nám bylo sděleno, že na Vaše vyžádání bylo doručování zásilky přesunuto na 27. září. V náhledu sledování Vaší zásilky je uvedeno, že jste byl dvakrát nezastižen telefonicky, ani na uvedené adrese. Je nám velice líto, že při doručování Vaší zásilky došlo k této nepříjemné situaci. Z naší strany jsme pro Vaši spokojenost učinili opravdu vše. Ovlivnit kvalitu a preciznost
    práce kurýrních společností opravdu není v našich silách. Bohužel tato negativní recenze bude připsána na náš eshop a kvalitu služeb kurýrní společnosti to nijak neovlivní, ani nezlepší.

• Přehledné stránky
    • Cena +doprava

Dobrý den pane Pelánku,
    Vaši objednávku na pneumatiky, kterou jste v našem eshopu vytvořil, jste posléze žádal stornovat (cca 1 hod. od objednání). Tuto informaci jsme zaregistrovali a zaslali jsme Vám email o zrušení Vaší objednávky. Tato standardní komunikace proběhla naprosto v pořádku. Jako pozitiva zde uvádíte cenu pneumatik a dopravu. V dotazníku z Heureky, který nám byl zaslán jste uvedl- 'jinde nakoupíte levněji"... Pro nákup pneumatik v našem eshopu jste se rozhodl pouze a jenom Vy. Přesto jste se rozhodl náš eshop nedoporučovat. Toto Vaše rozhodnutí nás mrzí a velice by nás proto zajímal smysluplný a opodstatněný důvod Vaší negativní recenze.

AdacPneu.cz

• Na stránkách uvádějí klamavé informace(záměrně?)Přilnavost na mokru uvádějí v technických parametrech C, na pneu je E.Což je podle normy dost zásadní rozdíl!!

Obchod rozhodně nedoporučuji!

Dobrý den pane Jůza,
    omlouváme se Vám a je nám líto Vašeho rozhořčení, ale za celou dobu našeho působení na trhu jsme se nesetkali s touto konkrétní pneumatikou, která by na štítku uváděla u přilnavosti na mokru označení E. Pneumatiky všech výrobců pochází z různých zemí celého světa, ale vždy se jedná o stejnou pneumatiku, byť s nepatrně odlišným štítkem. Ostatní eshopy uvádí na svých stránkách u přilnavosti na mokru označení B. Na jiném místě Heureky tuto pneumatiku chválíte, že neklouže a bez problémů jste zatím najel 1000 km. Věříme, že budete spokojen i nadále.
    Závěrem chceme podotknout, že na našich stránkách v žádném případě neuvádíme klamavé informace, natož záměrně.

• hezký web
    • V kontaktech vůbec není telefonní číslo.
    • Těžko říct, jestli byla chyba na straně obchodu, nebo dopravce (PPL), ale zboží dorazilo až za 4 dny po odeslání.

Vážený pane Diblíku,
    Vámi objednané pneumatiky měly dodací dobu 3-5 pracovních dní. Expedovali jsme je 3. pracovní den - 9. května. Zde je detail doručování Vaší zásilky společností PPL:

Datum a čas Status
    9.5.2017 19:49 Zásilka se nachází na vstupním depu.
    9.5.2017 22:50 Zásilka se nachází na centrálním překladišti.
    10.5.2017 6:43 Zásilka se nachází na doručujícím depu.
    11.5.2017 9:16 Zásilka nebyla doručena z důvodu dohody doručení na jiný pracovní den.
    13.5.2017 8:35 Zásilka je doručována.
    13.5.2017 13:15 Zásilka doručena. Převzal diblik.

Z naší strany jsme udělali maximum pro Vaši spokojenost. Jak sám píšete, nevíte kde se stala chyba. Přesto jste si našel ten čas a odvahu, napsat toto hodnocení a nedoporučovat náš eshop.

AdacPneu.cz

Objednáte si pneumatiky dle internetové nabídky a pošlou Vám jiné.

Reakce obchodu ADACPNEU s.r.o.

pneumatiky, které jste si objednal, jsme Vám zaslali. Z Vaší strany nám nepřišla jediná informace, že by došlo k nějakému pochybení a nastala situace, kterou zde uvádíte.

• DOBRY DEN NA TĚCH PNEUMATIKACH SE NEDÁ JAZDIT

NEJSEM SPOKOJENY

Dobrý den pane Nešetřile,
    pro výběr a nákup pneumatik jste se rozhodl pouze Vy sám. Náš eshop Vás do ničeho nenutil. Pouze jsme přijali Vaši objednávku a v udávané dodací době k Vám byly pneumatiky doručeny. Rozhodnutí nedoporučovat náš eshop je s prominutím scestné.