• Dobrá cena, rychlé dodání

• Dobrý výběr, skvělá domluva, nakoupil jsem již několikrát a vždy bez problémů.

• Zboží bylo doručeno v termínu, jak bylo inzerováno, bylo na skladě.

Transparentní, nic nezamlčují, nelžou.

• skvělý servis, doručení dle domluvy, doporučuji

Vše O.K.

• Výborná komunikace
    • přehlednost a jednoduchost při výběru
    • velký rozsah nabízených pneumatik

• standardně vysoké dopravné

• Ochotně komunikují.
    • Osobní odběr
    • Slušné ceny.

Oceňuji, že svými zkušenostmi mi usnadnili rozhodování kterou pneu vybrat. Samozřejmě jsem nejdříve pročetl testy a výběr zúžil na 2-3 tipy.
    Při osobním odběru nemusím platit poštovné, nemusím čekat na dopravce a čas vyzvednutí si dohodnu jak se mi to hodí. Tak mi to vyhovuje, nerad totiž nakupuji.

Rychlost a spolehlivost

• vše proběhlo v pořádku, rychlost, dodání, komunikace

• Velký výběr zboží
    • Vše přehledně
    • Krátké dodací lhůty

Vše proběhlo jak má. Dostala jsem co jsem potřebovala, rychle a za skvělou cenu.

• Rychlé a spolehlivé.

• Nákup z domova
    • Žádný

Vše proběhlo dle očekávání.

Toto byl sice muj prvni nakup na tomto webu,ale jsem spokojeny.Vse probehlo tak jak melo,k oboustrane spokojenosti.

• ABSOLUTNĚ NESPOLEHLIVÁ SPOLEČNOST

Zboží nedorazilo v avízované lhůtě, což se může stát, ale v tom případě by měl obchod informovat o stavu objednávky a kdy může zákazník zboží očekávat.

Nechají Vás dlouho čekat(i po stanovené doručovací době obchodem) bez jakékoliv informace o Vaší obj.Pouze jednou Vám zvednou tel.a odkážou na pozdější dobu a už Vám ho nikdy nezvednou.Tento obchod nedoporučuji.