• rychlé dodání v nejlepší kvalitě

velmi rychle doručené zboží,jsem velmi spokojena

• Výborné ceny, výborný materiál, kalhoty mně padnou jak ulité. Jsou důkladně zpracovány.

Po první zkušenosti obchod vřele doporučuji, objednal jsem si hned kalhoty troje a jsem z nich zcela nadšený. Jsou o mnoho lepší než leckteré značkové.

Klasický eshop bez jakýkoliv připomínek. Pouze expedice by mohla být rychlejší, ale na nesmrtelný textil si klidně počkám. :)

Komunikace skvělá mohu jen doporučit

• Objednané zboží zaslali na dvakrát, byť mělo být vše skladem. Koncová cena byla dodržena, poštovné ani dobírku jsem podruhé neplatil

• lže zákazníkům, říkali že chybu udělalo PPL, ale oni zboží ani neodeslali. U zakázem mají napsáno skladem, ale ve skutečnosti skladem zboží není a čekají, až jim ho někdo přiveze

nikdy se do obchodu již nevrátím

• široká nabídka u hledaného zboží
    • rychlá, příjemná a vstřícná komunikace
    • rychlost vyřízení objednávky - objednávka byla vyřízena během dvou pracovních dnů
    • žádné slabiny obchodu jsem nenašel
    • pro sněhovou kalamitu byla nepatrně delší doprava PPL

Mohu vřele doporučit.
    Solidní česká firma a kvalitní český výrobek za přijatelnou cenu

• velmi kvalitní materiál, padnoucí střih (i pro pupeční kýlu ), černé kalhoty vhodné i do divadla, bezva komunikace

rychle ušili požadovanou barvu kalhot, lze i dohodnout úpravu, chystám se na další nákup

obchod nabízející českou konfekci.Takže pokud je to kvalitní ( jako, že asi ano),proč nepodpořit českou výrobu.

• český výrobce lesnického a mysliveckého oblečení, vstřícná a milá komunikace po telefonu
    • menší výběr oblečení

doporučuji nakoupit cokoliv, i v případě problému pohotová a vstřícná odpověď z obchodu. Zatím nemám oblečení dlouho takže hodnocení kvality zatím nemůžu přidat, ale česká značka za férové ceny = spokojený zákazník