• Cena na heurece 699,- v obchodu 890,- což není ani cena bez/s dph, ale fakt, kterej mě odradil od nákupu a odejití ke konkurenci.

• Obchod švindluje tím, že na Heurece dává mnohem nižší ceny než platí na e-shopu
    • -stojánek ke koloběžce za 5 Kč, ve skutečnosti 124Kč
    • -řídítka za 8 Kč, ve skutečnosti 217 Kč
    • - atd...

Když se snaží takhle podvádět už před prodejem, nedokážu si představit jak bych s nima např. řešil reklamaci atd.

• nízká cena
    • špatná komunikace ze strany obchodu, uvítala bych potvrzení přijetí platby a oznámení o expedici zboží. Také se nedá platit kartou, max bankovním převodem

Za tu nízkou cenu odpovídající služby

Reakce obchodu ActiveBike

Děkuji za vaší kritiku, na dalších možnostech platby již pracujeme.
    emaily z potvrzením jsou zasílány automaticky pouze v případě, že při registraci zaškrtnete kolonku zasílat informace.
    S pozdravem ActiveBike

• rychlost vyřízené objednávky
    • obchod má slabinu jelikož mi zabalili a poslali horské kolo bez předního kola.

Až na to, že mi poslali horské kolo bez předního kola je to vše v pohodě.

Reakce obchodu ActiveBike

Doporučuji přečíst obchodní a dodací podmínky.
    Kde je fakt že je přední kolo vysazeno z rámu popsán.
    Také je zde uveden fakt že na požádání je možno kolo zabalit jinak . Před objednávkou je třeba zaškrtnout fakt že jste se seznámil z obchodními podmínkami. Což jste očividně neučinil.

• Výborná komunikace.
    • Žádné nedostatky.

Od první komunikace s obchodem velká spokojenost.

Reakce obchodu ActiveBike

Velice děkujeme za vaši recenzi.

• naprostá spokojenost
    • žádnou jsem nenašel

Tento obchod a prodejce mohu vřele doporučit.Skvělá komunikace,ochotný přístup k přání zákazníka,splnění i nadstandartních požadavků.Zboží odpovídá popisu.Takto příjemný a ochotný prodejce je dnes již vzácností ale o to více potěší.Děkuji a jen tak dál.

Reakce obchodu ActiveBike

Velice děkujeme za vaši recenzi.
    S pozdravem ActiveBike Team

• SpotřebYtelský úvěr :-)
    • Informace na internetových stránkách v mém případě nesohlasila se skutečným stavem.

Reakce obchodu ActiveBike

Velice se omlouváme za tuto hrubou chybu a děkujeme za upozornění, vzhledem k množství textu bohužel programátor udělal chybu. Ještě jednou se omlouváme .

supper

• Rychlost a skvělá komunikace z obchodem

každopádně doporučuju