• Bylo dodáno jiné zboží než bylo objednané.

Reakce obchodu absulo

Děkujeme za Váš čas i zpětnou vazbu. Prosíme o vyplnění reklamačního formuláře, který najdete na naších stránkách.

Výborná komunikace. Odpověď na dotaz obratem, zboží (skleněná stěna do koupelny) bylo precizně a bezpečně zabaleno.

• velký výběr typů zboží

• Delší dodací lhůta

• Všechno bylo v pořádku.

Velmi dobrý stav, komunikace a spolupráce.

• Naprosta spolehlivost, dekuji.

• brzy dodáno

nepravdivé údaje na stránkách společnosti Absulo. OBJEDNÁNO DNE 13. 12. 2023 3:53:49. ODESLÁNO 14. 12. 2023, 18:50. Česká pošta převzala zásilku 18. 12. 2023, 15:42 a doručila 20. 12. 2023, 11:15..

Reakce obchodu absulo

Děkujeme za Vás čas a zpětnou vazbu. Upřímně se omlouváme za případné nepříjemnosti spojené s realizací objednávky.

• Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku, jen mi chyběla průběžná informace, že se zboží předalo dopravci, jako u jiných eshopů. Až od přepravce se dozvíte, že dnes přijde zboží a nemůžete tak zajistit, aby byl někdo doma.

Zboží jsem objednala před osmi dny a bohužel zatím nedorazilo, takže za mne tento e-shop ne !!

Reakce obchodu absulo

Děkujeme za Váš čas i zpětnou vazbu. Objednávka byla zrealizována v předpokládaném termínu.

• pečlivě zabalené pro přepravu, cena, kvalita

• Syroky cenovy spektr zbozi

• Velmi dobrá komunikace

• Příliš mnoho obstrukcí a výsledek nula.

Reakce obchodu absulo

• Zohledňuji vánoční čas pro doručení

Odbavení zásilky v pořádku, přeprava vázne u dopravce.

E-shop uvádí, že zboží odesílá na druhý den, proto jsme si ho i vybrali. Realita je ale bohužel taková, že zboží jde odněkud z Polska, tudíž si na zboží počkáte 1-2 týdny.

Reakce obchodu absulo

Celý nákup proběhl bez problémů. Objednané zboží je kvalitní a já jsem spokojen