• špatná komunikace e shopu

Objednávka byla sice potvrzena, ale zboží nebylo dosud bez udání důvodu odesláno.

Reakce obchodu Aboutel.cz

velice se omlouváme. Bohužel jsme měli pouze jeden kus na skladě a ten byl poškozený. Objednali jsme ho u dodavatele a zašleme produkt, jenž bude v pořádku.

• Žádná komunikace

Reakce obchodu Aboutel.cz

některé produkty (náhradní díly) jsou čistě jen na objednání a nemůžeme zaručit délku dodání. U většiny je to 10-14 dní, ale u některých to může být měsíc i více. Po naskladnění ihned zasíláme.

Bohužel není v našich silách, psát každému zákazníkovi, kdy bude zboží dostupné. Po naší uvedené lhůtě, standartního naskladnění, Vám automaticky dorazí e-mail, který Vás vyzývá, abyste se v případě zájmu dotázal/a na stav objednávky, kde Vám již odpoví náš zákaznický servis.

Mrzí nás, že nás nedoporučujete, ale takovou situaci neovlivníme.
    Hezký den. Tým ABOUTEL

• 11.9.2023 Objednáno zboží, které mělo být skladem, předpokládala jsem tedy dodání v rozmezí 2-max.7dní. Od objednávky ovšem byla komunikace ze strany obchodu 0, 19.9. Jsem proto telefonovala, jak to s mou objednávkou vypadá, ozvala se paní, která telefonát začala slovy ježišmarijá počkejte, mne tady stále někdo volá a něco chce, tak jsem čekala chvíli na telefonu, abych se poté dozvěděla, že má objednávka byla včera (tedy po týdnu) naskladněna, přičemž měla být skladem od prvopočátku a dnes bude předána dopravci. No, tak ok, řekla jsem si, vlastně se nic neděje, hlavně že vím, že se s tím něco děje a zboží bude během pár dní doma. To jsem se ovšem zmýlila od té doby uplynuly další dva týdny, kdy se obchod neozval, objednávka nedoručena, volala jsem tedy 2.10. znovu, abych se dozvěděla, že má objednávka je předávána dopravci, wtf?? Objednávku jsem zrušila, obchod nedoporučuji, naprostá ztráta času.

Reakce obchodu Aboutel.cz

bohužel Váš produkt nebyl skladem u dodavatele a tak jsme ho museli objednat. Za informační šum se omlouváme, objednávka se nám v systému zobrazila jako expedovaná a tak kolegyně předpokládala, že od nás odešla. Chybu jsme již opravili.