Za zbozi musite zaplatit predem a pak vam prijde email ze produkt nemaji a poslou vam na vyber jiny takze za me zklamani a uz nikdy

• rychlost dodání
    • Obchod,at už nevědomky nebo záměrně uvádí pouzdro z pravé kůže,je to umělotina a obchod to měl ověřit.

• Dobrý den, objednal jsem si sklo na mobil samsung s7 edge, sklo přišlo o 1cm. menší. Napsal jsem firmě plus nafotil sklo s mobilem a odpověděli mi že mi pošlou zpět peníze. Uběhl týden peníze nepřišli a firma nereaguje. Neseriózní jednání firmy ABENYS.CZ!!!!

Pouzdro sice dobrý Alena nic vidět nebylo takže vám přijde pouzdro nevyzvednuté ode mě chtěla bych vrátit peníze

Byla mi zaslána špatná zásilka.

• Špatna komunikace s dobirkou.

Pěkné věci,ale bohůžel ne moc kvalitní.

Reakce obchodu Abenys.cz

zákazník si objednal penál maďarské značky, zatím jsme s výrobky této značky neměli problém.
    Samozřejmě pokud produkt nesplňuje představy zákazníka, má právo odstoupit od kupní smlouvy a vrátit ho. Zboží rádi vyměníme nebo vrátíme peníze na účet.

ABENYS

• Široký sortiment zboží.
    • Zvolená zásilková služba InTime. 4.12. objednáno zboží, ihned expedováno, do dnešního dne (15.12.) ale nemám nic (byť jsem si to na začátku trochu zkomplikoval sám nepřesnými informacemi).

Reakce obchodu Abenys.cz

Velmi nás to mrzí a o to víc že se to dozvídáme takovýmto způsobem. Podívali jsme se na historii zásilky a 8. i 9. jste na adrese nebyli k zastižení a telefon jste nebral, takže kurýr Vám neměl jak doručit zásilku. Informace o uložení Vám byly zaslány sms. Zásilku máte uskladněnou u nich v depu. Ale vždy platí pokud se ke Vám zásilka nedostala tak nás prosím kontaktujte uděláme vše proto abyste si ji mohli převzít.

Abenys

• objednané zboží není na skladě

• Objednal jsem si pouzdro na svůj typ telefonu ale vůbec na něj nepasuje!!!

Reakce obchodu Abenys.cz

Zákazníkovi jsme posílali silikonové pouzdro na KAZAM Trooper. Tyto silikony su vyráběny pouze na daný typ telefonu, tedy pasovat by měly. Je však možné že zákazník má KAZAM Trooper2 a tím pádem ty otvory nesedí.

Pouzdro je samozřejmě možné vrátit, na stránce najdete info k odstoupení od smlouvy.

• Na obrázku byl zcela jiná velikost loga než mi přišlo. Zboží, které jsem si objednal mělo mít znak velký a ten co jsem obdržel je tak 2,5 krát menší.

Fakt je škoda, že mi přišel jinej sáček než byl na obrázku. Není ošklivej, ale není to on.

• Objednala jsem si světle růžové tílko ve velikosti M,nebylo na skladě a tak čekali nevím proč na triko velikosti L,pak mi poslali nabídku jestli nechci jiné a když jsem nechtěla že urobí nové. Dorazilo mi tričko a ne tílko,navíc v úplně jiné barvě než mají ve vzorníku..