• zboži bylo použite a stare .každeho dudu varovat , před vama.

Reakce obchodu ABCzahrady.cz

OVĚŘENÉHO ZÁKAZNÍKA mohu jen informovat, že nevím o koho jde, že neuvádí své jméno. (záměrně ?) V obchodních podmínkách je výslovně uvedeno, že kvůli nedostupnosti jsou díly demontovány z nových nebo starších funkčních strojů, motorů atd. S tím pokud toto zákazníkům vadí ať díly neobjednávají. JE NA NĚ 50TI I VÍCE PROCENTNÍ SLEVA.

U tohoto konkrétního dílu byl text:
    MTD 700 zapalovací cívka, toto zapalování lze použít i pro křovinořezy MTD 790, Bolens a.jiné.

Běžná cena 1390,- nový díl vymontovaný z nového motoru za 695,-
    Mohl jste ho ověrený zákazníku vrátit !!!!

Navíc se snažíme i toto zdůraznit popisem i u jednotlivých dílů. Stačí se podívat kolik máme kladných reakcí. A to nedáváme do reklamy ani korunu. I tak si nás zákazníci najdou a jsou spokojeni. O recenzích zhrzené konkurence se nebudu vyjadřovat.

• možná že maji velký sourtiment náhradních dílů
    • nepotvrzená objednavka
    • žadná komunikace ani tel ani meil

nedoporučuji kupte si radeji někde jinde !!!

Reakce obchodu ABCzahrady.cz

Zákazník "stc" žádnou objednávku neposlal, nebo prostě nedošla. Což se může stát. Není přeci problém zavolat zda došla nebo napsat email. Náš system pokud zaznamená objednávku, automaticky potvrzení odešle a my ji vyřídíme. My jsme světu otevřeni všemi možnými kontakty, tak pokud nevíme, že někdo objednal, nemůžeme vyhovět. Denně odesíláme velkou řadu balíků, tak o jeden navíc snad zvládneme. Část zakazníků něco poplete a tak si zavolají a vše vyřešíme. Ale zákazník bez jmena pod zkratkou "stc" je asi 100%ní

• Zboží po 10 dnech nedorazilo a komunikace nebyla žádná !

Nakupoval jsem v tomto obchodě poprvé . Kromě potvrzení objednávky po deseti dnech žádné dodání ani zpráva !