• Obchod vůbec nekomunikuje.Jen přijali objednávku, na další dotazy po týdnu od objednání nereagují.Zboží jsem objednala jinde a druhý den měla doma.

• Zadny
    • Fsechny!

Trapny obchod k nicemu

• Doba dodání.Matení zákazníků.

Nabízí flash paměť 64GB ale přijde 8GB.
    Podvod největšího kalibru!!!

Objednávku jsem udělala v pátek, zboží jsem zaplatila v neděli na základě vystavené faktury. Peníze dle obchodníka dorazily v úterý (datum splatnosti připadalo na čtvrtek). Teprve po přijetí mé platby mi bylo oznámeno, že zboží se již vyprodalo a je nedostupné. Okamžitě jsem odstoupila od smlouvy. Komunikace probíhala emailem, nikdy se mi nepodepsal konkrétní člověk, buď byla zpráva bez podpisu, nebo jen s podpisem obchodu. To mi přijde trošku neuctivé, když řeším se zákazníkem konkrétní problém. Ještě se mi nestalo, aby si někdo nechal zaplatit za něco, co nemá. Předem jsem nedostala žádné upozornění, nic. Při objednávce bylo zboží skladem. Naštěstí se stornování a vracením peněz nebyl problém.
    Nakonec jsem nakoupila jinde.

• Do ceske republiky posilaji zasilky pres sklad na slovensku, coz ohrozuje vcasne dodani

Nejsem spokojena, protoze jsem do objednavky napsala, ze o zbozi mam zajem pouze v pripade, ze dorazi do urciteho data. Pri telefonicke komunikaci mi toto datum bylo potvrzeno. Kdyz zbozi po tydnu nedorazilo a do meho deadlinu zbyvaly 2 dny, obchod jsem opetovne kontaktovala. Pani na infolince se snazila situaci resit a musim uznat, ze bola mila...no myslim, ze jeji ukol je sledovat objednavky a kdyz mi raz potvrdila, ze zbozi prijde vcas, mela si to hlidat a kontaktovat zakaznika z vlastni iniciativy, ze zbozi nelze dodat, abych mela dostatok casu zbozi objednat jinde...jsem sklamana a bohuzel zde jiz nic nekoupim.

• Doporučuji všem, kteří mají rádi adrenalin.
    • Tento obchod nemá na trhu co dělat. Nic horšího jsem již velmi dlouho nezažil.

Převedl jsem peníze ihned po dokončení objednávky podle pokynů na webu. Za pět dnů mi přišla faktura s výzvou k okamžitému zaplacení přestože peníze byly už odeslány. V tuto chvíli řeším, jak to řešit.

• Zboží je levnější než u konkurence.
    • Snad všechny na které si člověk může vzpomenout. Veškeré telefonáty probíhají na Slovensko. Porušování zákona.

• volil jsme obchod kvuli cene
    • byla slibeno nejake dadum dodani cekal jsem tyden po tynu mne prisel mail ze zbozi bude o tyden dele

jestli na zbozi nechcete cekat 14 dni doporucuji si vetsinou postovne priplatit a mit zbozi doma za dva dny

• klamou zákazníky

nenakupovat !!!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Nedoporučuji

• podvodníci.
    • Objednal jsem 3D brýle za rozumnou cenu (výprodej), objednávku zrušili, že cena je moc nízká. I kdyby ji měli uvedenou chybně porušují občanský zákoník. zákazník má právo získat zboží za cenu která je uvedena na shopu. Zákazník nemůže za chybu zaměstnance.
    • Rozhodně nedoporučuji. Podvodníci
    • podvodníci.
    • Rozhodně nedoporučuji. Podvodníci

podvodníci.
    Rozhodně nedoporučuji. Podvodníci

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Vážený zákazníku, reaguje na Vaši recenzi , jsme rádi i jí, avšak jako konkurence se daným způsobem můžete stydět za způsob jakým bojujete proti konkurenci , přičemž sami ukazujete Váš charakter.Pre vysvětlení - nastala chyba při převodu měny , z eur na české koruny.Kde brýle v ceně cca 330kč byly za cca 12 € , na web nahodile částku v eurech jako českou a zobrazily se na eshopu za 12kč a 330 € , to je pravý důvod kde nastala chyba.Nikdy byste si neobjednali 10alebo 12ks brýlí jako fyzická osoba jen tak .Z Vaší strany jde čistě o spekulaci a hledáte způsoby jak takovýmto zákeřným způsobem zničit konkurenciu.Ak je toto Váš jediný způsob jak uspět držíme Vám palce.My však raději budeme pracovat na zlepšování služeb pro naše pravých zákazníků , který si koupí zboží za naše reálné ceny a případnou chybu rešpektujú.Nehnevajte se , ale o typ zákazníka jak jste Vy nemáme zájem , protože z Vaší strany to byla jen vypočítavost , jak využít chybu systému a okamžitě na tom vydělat .Ale i tak Vám přejeme hodně štěstí při výběru a děkujeme za recenzi .

• Chybne ceny

Nekupovat nic

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Dobrý den , Velice se omlouváme za chybu , kterou jsme měli v systému . Děláme maximum pro spokojenost zákazníků a proto nás mrzí, že jsme Vám nemohli vyhovět . Omlouváme se za vzniklou situaci . S pozdravem Expert - eshop .

• Prý dodavatel prodal před půlhodinou poslední kus, i když obchod uváděl, že zboží je skladem. A zároveň se na e shopu znovu objevilo zboží skladem, ale již za vyšší cenu. Prostě si uvědomili, že nabízenou cenu podstřelili a raději objednávku zrušili s odkazem na dodavatele.

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Dobrý den , Náš obchod dělá maximum pro naše zákazníky . Nechceme nikoho obrat ani se obohatit . Máme postavené ceny nejníže jak se dá . My jsme mezi sklad . Máme své dodavatele , kterým se ceny aktualizují jednou za den . Objednané zboží od zákazníka objednáme od dodavatele a od něj se dozvíme zda má dané zboží , počet kusů , či barvu .... Mrzí nás a velmi se omlouváme za vzniklou situaci . Jsme seriózní obchod a jednáme seriózní . Ještě jednou prepáčte.S pozdravem Expert - eshop .

• Dobré ceny
    • neúplný popis produktů

Spíše než ochdod zklamal dopravce, ale i to si musí obchod zařídit. Zásilka byla doručena poměrně za dlouho někdy v 8 hodin večer, jednání nepříjemné, uspěchané. Nejdřív jsme dostali balík, který ještě vůbec nebyl pro nás. Páska na krabici byla porušená a přelepená normálně průhlednou izolepou, což na důvěře nepřidalo, ale zboží samo o sobě bylo v pořádku.

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Dobrý den, je nám líto, že hodnotíte náš obchod špatně, když jste nespokojen jen s přepravcem. Je problém, že se toto dovídáme takto pozdě a nesdělil jste nám to ihned a to buď telefonicky, nebo emailem. Nyní budeme řešit s přepravcem po 2 týdnech :o(( . Pokud chápu z Vaší recenze tak část zásilky byla přelepena jinou páskou než druhá část. Je zde logické vysvětlení, že došla páska a byla nahrazena jinou. Tudíž se nejedná o porušení zásilky. Neobhajuji přepravní společnost PPL, ale podle mého v kalamitním stavu se řidič snažil doručit zásilku i v pozdních hodinách jen, aby zákazník měl své objednané zboží i za cenu přesčasu. Možná měl toho za celý den v kalamitním stavu již hodně a chování neodpovídalo profesionálnímu jednání. Upřímně, kdo z nás někdy neměl špatnou náladu obzvláště v nevhodných podmínkách a přesčasu.
    Elektro Krupa expert s.r.o.

• bylo mi řečeno,že objednávku dostanu do 10 dnu a nic,jsem zvědavý zda vůbec dorazí

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Po tel. hovoru zde jen info. Objednávku jste učinil 14. 06. ve 23.29 hod. Dne 15. 06., jsme Vás informovali, že zboží není skladem a musí objednat u dodavatele. Zboží bude dodáno dodavatelem do 14 dnů. Tedy do 29. 06. Máme ještě dva dny. Po tel. hovoru jsme se dohodli na vyšším modelu za stejnou cenu a zboží je expedováno 28.06.
    Elektro Krupa expert s.r.o.

P.S. Děkujeme za omluvu přes telefonický hovor

• Nevim,jako ostatní
    • pozdní dodavka zboží,není to ani 60km,a trvalo to 3prac. dny.

asi ne .

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Dobrý den pane Honzo. JSEM OSOBNĚ DOTČEN Z VAŠEHO URAŽLIVÉHO HODNOCENÍ!!! Zvolil jste si svobodně přepravu PPL, kde pro vyzvednutí a doručení balíků má společnost termín od 08.00 hod. do 20.00 hod. (všechny společnosti mají podobně stejné podmínky). Vy jste udělal objednávku v pátek 30.03. ve 13.11 hod. než se objednávka zpracovala, vyfakturovala a ve skladě vychystala bylo asi cca 14.00 hod. Přepravní společnost vyzvedla balíky 30. 03. v 11.17 hod.. Tudíž ani nešlo Vaší objednávku expedovat v pátek 30.03. Expedice tedy proběhla v pondělí 02. 04. a ve středu 03. 04. doručila v rozmezí od 08.00 hod do 20.00. Ani chvilka prodlení zde nenastala! Je jedno jestli bydlíte 40km od našeho obchodu, nebo 300km. Vždy musí svést přepravní společnost doručit na depo a poté doručit k zákazníkovi. Jde vidět, že se nedá i při nejlepší vůli uspokojit zákazníka. Závěrem děkujeme za Vaší objednávku a neděkujeme za urážlivé hodnocení o nekomunikaci (přišlo Vám potvrzení o expedici, PPL kontaktovalo o doručení) a dodací lhůtě.
    JEN JSTE NEOPRÁVNĚNĚ POŠPINIL NAŠI FIRMU.
    Elektro Krupa expert s.r.o.

• Slibuje a prodává co nemá ověřeno,

Nedoporučuji,nedodržuje termín dodání,ani neví
    zda zboží někdy dodá

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Dobrý den, objednal jste si zboží Philips MCi 298, která není nikde skladem a nemá jí ani dovozce Philips ČR A PŘI VYTVOŘENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY JSME NEMĚLI SKLADEM. Tedy neumíme dodat, dokud nám nedodá Philips ČR. Pravidelně Vás telefonicky informujeme, bohužel i zde jste nám dal hodnocení špatné. Nechceme Vás tedy obtěžovat a Vaši objednávku jsme stornovali. Zboží se pokuste sehnat jinde. Jsme zklamáni, že do telefonu mluvíte něco jiného, než píšete tady. OBZVLÁŠTĚ KDYŽ TENTO MODEL NIKDO NA VYHLEDÁVAČI NEMÁ.

• PRO MĚ ZATÍM ŽADNE
    • DLOHA DODACÍ DOBA

NEMAM ZATIM ŽADNY NAZOR

Reakce obchodu abcvelkoobchod.cz

Dobrý den paní Marcelo, dne 05.02. byla vytvořila objednávka na pračku Candy GOY 105, kde je avizováno skladem 0 ks to máte i ve Vaší potvrzené objednávce. V pondělí 06.02. jsme Vás kontaktovali, že zboží nemáme skladem a musíme ho objednat u dovozce Candy ČR a to bude trvat do 2 týdnů. Vy jste SOUHLASILA. Tedy je pro nás velmi podivné Vaše hodnocení nedoporučuji. Proč jste si tedy u nás objednala když jsme neměli skladem a nechcete čekat? Ač do telefonu jste tvrdila opak. Poškozuje to naší firmu!!!

Zasílám info, které nám přišlo na email:
    Dobrý den
    Pračku samozřejmě chci,objednavku neruším.Hodnocení vyplnil muj manžel,nevěděl podrobnosti.Velice se omlouvám.

Termín, který byl přislíben jsme dorželi a pračku již máte doma.