• Důvod volby tohoto obchodu byla cena zboží

Byl jsem maximálně spokojen. Komunikace obchodu na úrovni. Koupil jsem myčku.Po naistalování stále svítila kontrolka nedostatku soli. Řešil jsem s obchodem, který slíbil zařízení záruční opravy. Do dvou dnů se ozval servis.
    Mezi tím ovšem problém zmizel takže vše je v pořádku.
    To o přístupu tohoto eshopu mluví samo za sebe.

Maximálně spokojen s komukací a rychlosti dodání

• co bylo termínově slíbeno, bylo splněno
    • průběžné informace o stavu objednávky
    • nakoupil jsem zde z důvodu dobré ceny za myčku

Nebyl důvod po objednání zboží s e-schopem vůbec komunikovat. Veškeré informace přicházely automaticky a souhlasily s realitou.
    Byl to můj první nákup zde a udělal bych ho znovu.

• Při vyzvednutí zboží jsem byl překvapen velikostí prodejny.

Doporučuji,nakonec jsem si koupil ještě WC v akci. Vše bylo ok.

Objednané zboží dopraveno poškozené,po rozbalení okamžitě nahlášeno dodavateli (telefon+poslána zpráva+foto),obratem řešeno a poslán nový nepoškozený kus.Takže jednání dodavatele velmi dobré.

Mohu jen doporučit. Nebyla jsem si jista, jaký ventilátor mám koupit, ale slečna mi po telefonu vysvětlila, jaké typy jsou, a já koupila opravdu ten, který jsem potřebovala. Byl to až třetí obchod, kde se se mnou ochotně bavili a úplnému laikovi adekvátně poradili.

• - všechny položky ihned k odběru
    • - rychlá komunikace
    • - příjemné jednání
    • - žádné jsem neshledala

Zboží bylo skladem.
    Při osobním odběru jsem se setkala s příjemným a ochotným personálem.

• nejnižší ceny
    • příjemná komunikace

S nákupem v tomto e-shopu jsem byla velmi spokojená a doporučila bych ho ostatním. Vyzdvihla bych zejména velmi vstřícný přístup. Potřebovala jsem poradit, nebyl problém, naopak. Paní byla milá a trpělivá.

• - špatná komunikace
    • - nabídka alternativních řešení, které neodpovídají potřebám zákazníka
    • - při otázkách Vám odpovídají, že teď neví, ale zjistí a ozvou se... nikdo nezavolal, jen já sama.

NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu ABC koupelny

Dobrý den, Vaše nespokojenost mě mrzí, říkala jsem Vám, že se ozvu v případě, že sifon k vaně nepůjde, asi jsme se nepochopily. Bohužel pracujeme s informacemi a výrobce nedodržel lhůtu. Nabídkou jiných sifonů, které máme skladem jsem se snažila urychlit Vaši objednávku.
    Mějte se pěkně. Ivona Vrťová

• Servis!

• Kvalita a dobrá cena!

• - přehledné kategorie
    • - velký výběr v rámci kategorie

- viz výše
    - profesionální přístup k zákazníkovi
    - jednu položku z nákupu jsem na prodejně měnil za jinou (chybně jsem zvolil v internetovém obchodě), poznal jsem zde sympatický a vstřícný kolektiv zaměstnanců (především p. Vrťová), během 10 minut jsem si odvezl nové zboží...

děkujeme za pochvalu, ať Vám vše dobře slouží. Ivona Vrťová

Obchod doporučuji.

rychly

• Rychlost, komunikativnost, vstřícnost
    • nemá, nebo jsem se s nimi nesetkal

Je to super, ale to je potřeba vyzkoušet

Tento obchod bych doporučila ostatním zákazníkům.Dodací lhůta výrobku je krádka a vše v pořádku.

• Dobré ceny
    • Na objednávku reagovali se spožděním dva dny a to jsem již objednal jinde jelikož jsem si myslel že obchod již nefunguje

Za mne nic proč bych příště objednal. Byla nejnižšší cena ale nakonec nefungují takže jsem musel koupit dráž jinde. V době kdy mne nakonec informovali že dodají zboží tak jsem již umyvadlo 4 dny používal

Reakce obchodu ABC koupelny

Dobrý den pane Ignáci, v den objednávky Vám přišla automatická odpověď, následující pracovní den jsem Vás informovala o termínu dodání. Bohužel jste zadal neexistující telefonní číslo a také nesprávnou adresu, nevím, jestli omylem? Přeji hodně spokojenosti se zakoupeným zbožím.

Výborná komunikace, přeprava objemnějšího zboží v pořádku. Doporučuji.

• Dobrá cena:kvalita
    • Nevím

• Bezproblémový nákup
    • Druh zboží který jsem potřeboval jinde nebyl

Sortiment ,který jsem potřeboval
    Vše bez problému