• rychlé jednání

Naprostá spokojenost se zbožím a komunikací s prodávajícím.Perfektně zabalená zásilka na paletě.Rychlé doručení a hlavně zboží skladem.Děkuji

• Perfektní komunikace, super cena, zboží dorazilo v pořádku
    • Nevím

• Dobrá cena zboží, které jsem si vybral. Po prvním ukončeném nákupu a po objednání dalšího zboží si myslím, že obchod je spolehlivý. Velmi příjemné jednání na kontaktní lince, paní vše jasně a ochotně vysvětlila a i prakticky obratem reagovala na moji elektronickou objednávku.
    • Nevím o slabinách.

Jednoznačně doporučuji. I doprava na tento obchod navázaná byla spolehlivá. (Šlo o koupelnovou skříňku s umývadlem.)

• Rychlost, přehlednost z domova
    • Kratší dodací lhůta

Spokojenost

• Podložky protiskluzové do vany- doporučuji více barevných odstínů!

Doporučuji, kvalitní zboží, jen větší výběr by byl přínosem.

• Výborná komunikace, vstřícnost personálu, není co vytknout!!!!
    • Vybrala bych jiného dopravce

Mohu jen vřele všem doporučit, rychlost, vstřícnost a velice milý personál.

• nevím
    • nevím

Sušák přišel dle dohody s obchodem. Bohužel horní krytky , jsou poškozené, naštěstí obchod poslal dvě náhradní. Jeden úchyt na zeď byl ohnutý s poškozeným lakem. Jelikož jsem sušák nutně potřeboval, tak jsem zjištěné nedostatky opravil a pověsil na zeď. Kromě zjištěných nedostatků je sušák funkční.

• neaktuálnost nabídky zboží

• Dobrá cena, rychlé odbavení.
    • Obchod sice zasílá potvrzení o odeslání zásilky, nikoli však sledovací číslo. Díky tomuto a díky nepořádku České pošty při doručování, jsem obdržel zboží o den později, než jsem potřeboval.

Pokud se zlepší komunikace s klientem, pak nemám žádné výhrady.

• Bez komentáře.
    • Doba dodání, u mě snad 17 dní. Zatím jsem zboží neobdržel.

Dne 1.8.2016 jsem objednal přes e-shop 1ks umyvadlo SAPHO OVAL 39x24cm. Do poznámky jsem napsal, že si ho vyzvednu dne 8.8.2016 v prodejně MOST. Přišel mi potvrzovací e-mail a následně další e-mail, že umyvadlo bude připravené k vyzvednutí v prodejně již od 4.8.2016. Když jsem dne 8.8.2016 do prodejny volal, jestli si mohu umyvadlo vyzvednout, po třech zpětných hovorech mi bylo sděleno, že umyvadlo prostě nemají, došlo k neznámé chybě a umyvadlo určitě přijde ve čtvrtek 11.8.2016. To bych ještě neřešil, chyba se stane. K mému velkému rozčarování se naprosto stejný scénář opakoval dne 12.8.2016, když jsem opět raději předem zavolal do prodejny a znovu mi bylo po třech zpětných hovorech sděleno, že umyvadlo prostě není. Samozřejmě, že další závozní den je čtvrtek 18.8.2016. Dnes je 14.8.2016 a já stále čekám na umyvadlo. Nevím, jestli je 1 umyvadlo malý, nevýhodný obchod, ale v dnešní internetové době čekat 17 dní na zboží je hrůza.Z tohoto důvodu nedoporučuji.

• Komunikace, rychlost dodání.
    • O žádných nevím.

Perfektní.

• Pro můj nákup žádné.
    • Nabízí zboží, které už není v prodeji!!

Pokud prodávám něco, co už nemám na skladě, jedná se o ryze nekorektní jednání.

• Dodání zboží v avízovaném termínu
    • Spolehlivost

Obchod doporučují

• Vstřícná a bezproblémová komunikace, ochota personálu.

Bez problémů, doprava zdarma, nízké ceny.

• Na telefonu byla ochotná paní, která mi dobře poradila, i když jsem měla spoustu otázek

• Slevy na zboží z obchodu

Po telefonické domluvě dorazilo vše od umyvadla, skřínky a zrcadla přes celou republiku vzorově zabalené na paletě. Báli jsme se poškození ale vše bylo ok. Můžu doporučit.

• přijatelná cena
    • drahé poštovné, ale to není Vaše záležitost

Ráda bych byla, kdyby tento výrobek byl k dostání u Ústí nad Labem, abych nemusela platit drahé poštovné.

• sortiment

cena byla dobra, ale to je mi k nicemu, kdyz zbozi ani 10 dni po objednani nedorazilo. Slibovali, ze dorazi v patek max pondeli, ale je streda a stale nic. Prepravni sluzba mi take nepsala, ze by to prevzali a meli v nejblizsi dobe dorucovat..