• Pokud šlo o servisní zakázku, byl jsem v minulosti spokojen. Opravy nb řeší za přijatelnou cenu
    • Podle posledního nákupu pravděpodobně není přilišná snaha o objednání náhradních dílů, protože konkurenční obchod díl, který se dle Abaxu již nedodává objednal a následně i dodal.
    • Náhradní díly jsou navíc proti konkurenci poměrně drahé

Pokud jde o servisní služby - obchod doporučuji.
    Pokud o nákup samostatných náhradních dílů - zkuste nejdříve porovnání s konkurencí

• U zboží bylo napsáno, že je ihned k dodání, přepravci bylo ale předáno až týden po objednání.

• Při záruční opravě notebooku Acer jsme notebook posílali do opravy se stejnou závadou třikrát než byla závada odstraněna.
    • Nemožnost přímého kontaktu v Praze.

• Prodej ND pro NTB.
    • Komunikace.

Pokud zlepší komunikaci se zákazníkem / informace o objednávce, bude vše ok.

• nevěrohodný
    • špatná domluva
    • předražený

V žádném případě tento obchod nedoporučuji

Předražené produkty, obchod zneužívá svého monopolního postavení, arogantní komunikace, vřele doporučuji se tomuto obchodu pokud možno vyhnout.

• Dodacia doba trva velmi dlho. Objednával som 18.4 a dnes je 29.4 a tovar ešte nemam

• hlavní slabinou bych viděl že prodáváte něco a vůbec nic o tom produktu nevíte a tím pádem nemůžete zákazníkovi zodpovědět žádné dotazy. Takže vlastně kupuji něco a doufam že přijde to co má přijít jako to bylo v mím případě :) ale jináč super obchod B-) doporučuji všem :D

• doprava objednána PPL, zásilka doručena poštou.
    • uvedený termín dodání 3 dny naprosto neodpovídá realitě tj.12.

• poslali mi jiny vyrobek nez ten, ktery jsem si objednal

Na emaily se jim moc nechce odpovidat - klasicka hra na mrtve brouky - hra, kterou nesnasim.

• dobrá úroveň www stránky obchodu
    • dlouhé dodací doby pro zboží deklarované "skladem"
    • místo originálního zboží dostanete polskou náhradu

Žádané zboží nabízel jako jeden z mála obchodů. Zlákala mne inzerovaná dostupnost zboží "skladem".Týden je ve srovnání s jinými firmami neúnosně dlouhá dodací doba.Na urgenci se neozvali.Z těchto a dalších důvodů výše uvedených nedoporučuji.

ABAX jako monopolni dodavatel nahradnich dilu pro Toshiba notebooky, dodava nahradni vetrak v cene 2300 bez DPH. Z nejmenovaneho zahranicniho obchodu jsem dalsi objednal za cca 15$ (objektivne, pri blizsim zkoumani jsou evidentne totozne (vyrobce motoru, loziska, tvar, baleni)). Bohuzel jsem tento dil potreboval ihned a nemohl jsem cekat.
    Tedy az na nemoralni cenu, sluzby obchodu OK.

Negativní reakce je hlavně díky společnosti ASUS, která není schopna zajistit drobný mechanický náhradní díl na 4 roky starý notebook, bez kterého je však NTB téměř nepoužitelný.

• Komunikace s klienty
    • Na webu jsou v nabidce komponenty ktere jsou jiz nedodatelne

Nakupovani chce hodne trpelivosti.

Nákup i dodání mi přišlo v pohodě. Bohužel po třech týdnech používání náhradního dílu dvd mechaniky se objevila závada. Po telefonickém kontaktu jak postupovat, mi bylo hned řečeno, že se záruka nevztahuje na můj případ (smích po telefonu a že dotyčný má metr devadesát a co s tím udělám)mi nepřijde úplně normální ani na české poměry. Díl na reklamaci přesto posílám a uvidím jak to dopadne. Nicméně přístup hrozný. Lukáš

• dodací lhůta čtyři měsíce- výsměch internetového obchodu. při objednání jinde mi NB do deseti dnů funguje. Takto si dobrý obchod nepředstavuji a nehodlám se s tám smířit!

Dodací lhůta je k smíchu, nebo spíše k pláči.

• Prvně neco slíbí a pak najednou nelze

Absolutní nespokojenost

• široký sortiment
    • vyšší ceny
    • delší dodací lhůty
    • silácká slova v internetové prezentaci - udávají, že dodávají výhradně originální příslušenství, avšak není tomu tak

V ochodě jsem objednávat adaptér pro notebook Fujitsu Siemens. Zboží bylo dražší než jinde na internetu. Jelikož však obchod uváděl, že se jedná o originální náhradní díl Fujitsu Siemens, objednávku jsem uskutečnil. Dorazil mi však údajně kompatibilní adaptér značky Whitenergy, který u mého notebooku nedrží. Cítím se být obchodem oklamán. Obchod již přislíbil, že zboží mohu vrátit a pošlou mi peníze zpět.

Jako zápor bych rovněž uvedl agresivní internetovou kampaň, kde se snaží navodit dojem, že mají pobočky v každém krajském městě, i když to tak není - pouze z těchto (a dalších) měst zajišťují "bezplatný" svoz.

• Výhodu jsem nákupem v tomto obchodě neshledala ani jednu.
    • Objednávala jsem si adaptér k notebooku a při třetím zapojení kabel začal hořet, zboží bylo nekvalitní a nebezpečné. Kdybych v tu chvíli u notebooku nebyla, vyhořel by mi dům. Nejlepší na tom je, že mi odmítli vrátit peníze a jednali se mnou více než arogantně.

Nikomu bych tento obchod nedoporučila, poslali závazné a nebezpečné zboží, které jen díky náhodě nezpůsobilo neštěstí obrovských rozměrů. Reklamace je takřka nemožná a chování personálu snad nemá cenu ani komentovat. Tento zlodějský podnik bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli.

• dodací lhůty,neinfomovanost zákazníka

co dodat,když jem dodnes neobdržel zboží,u kterého je dodací lhůta do 3 dnů...........