Jak jednoduché, potřebuji základku do Amilo Xa 2529.
    Google našel ABAX.
    Na stránkách mají označeno ,,Toto zboží je IHNED K DODÁNÍ´´ za 2662 s DPH. Tak šup do košíku a hned jsem pokračoval v objednávce, ojednal s tím, že si ji vyzvednu.
    Potom mi přišla zpráva, že cena je za opravu ne za desku.
    Nikde jsem nenašel cenu desky, opravit ji nechci. Tak opravdu nechápu proč je v e-shopu s označením cena 2662 a Toto zboží je IHNED K DODÁNÍ, při ojednávce možnost vyzvednout osobně.

• - objednával jsem si opravu, notebook mi vyzvedli o dva dny později
    • - přepravce poté, co jsem mu notebook předal, tak jej hodil na zem
    • - poté, co jsem si telefonicky stěžoval,mi paní na telefonu řekla, že ve zkratce, že jí to nezajímá, že toho má dost, že zkoušeli více dopravců a jestli znám lepšího, ať jí to řeknu - což mě rozčílilo a následně mi zavěsila telefon, to samé udělala znova

Na zatím čekám na opravu, třeba dopadne dobře, ale zatím velmi neseriózní NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!

Perfektní a spolehlivý obchod.Jak v rychlosti objednávky tak v dodání zboží.Mohu všem jen doporučit.

• Opravili
    • Poničili notebook

Rozhodně nedoporučuji! Nechal jsem na notebooku opravit tlačítko, notebook jstem tedy zabalil do brašny, tu jsem umístníl do krabice a vystlal polystyrenem dle instrukcí. Notebook přišel opraven, avšak s hláškou, že byl notebook nevhodně zabalen. Zjistil jsem, že u tlačítka je velká prasklina až ke kloubu. Kdyby byl notebook špatně zabalen, rozhodně nepraskne (v zaklopeném stavu) vnitřní část notebooku aniž by byl poškozena část vnější, či displej. Jednoduše nešikovný opravář to poničil a svedli to na nevhodné zabalení a poškození během přepravy. A na firmě se nikdo s vámi nebaví, prostě to bylo špatně zabaleno a suďte se, nashle! A ještě za to chtěli skoro 1300Kč. Rozhodně nedoporučuji a vyruji před tímto servisem!!!

• Dal jsem do opravy videokameru oprava pořadku,ale ukradli mi baterii a tvrdí,ze jsem ji ke kameře nedodal.Pry to nejake holky rozbalovaly a ze tam baterie asi nebyla.Posilal jsem to komplet,protože jsem nevedel co z kamerou muze byt.jestli je vadna kamera nebo baterie.

Tuto firmu rozhodne nedoporucuji,protoze to hazí jeden na druheho a servis maji nekde jinde takze kamera se toulala buhví kde.

Velice ochotni

oprava tiskárny - tiskne

• LEVNÉ ZBOŽÍ
    • ZATÍM NEVÍM

JÁ JSEM SPOKOJEN

• měli to, co jsem potřeboval
    • nevím

obchod doporučuji

• nabízejí zboží, které nemají. Objednal jsem klávesnici k notebooku přes web. Vše bylo OK. Objednal jsem k tomu servis, vše OK. Když jsem donesl notebook, zjistili, že klávesnice nesedí.
    • 2x cesta do servisu i čas, ten mi nikdo nenahradí. Mohu jen doporučit, pokud chcete zabít čas a vyhodit nějakou tu kačku za cesty!

10x se ujistěte, že opravdu mají to, co nabízejí. A´t neutrácíte čas i peníze za dopravu.

• Rychlá a spolehlivá dodávka zboží.
    • Toto byl můj první obchod, a jsem s ním velmi spokojen. O žádných slabinách nevím.

Velmi spolehlivý obchod. Ještě jednou děkuji. Jen tak dál.

• spravili mi pocitac ve slibene lhute
    • vyresetovali mi heslo do windows bez meho souhlasu nebo varovani!
    • cena mohla byt nizsi
    • minimalni komunikace

Notebook mi opravili, cena nebyla nizka, ale ok.zatim vse v poradku.
    Jsem ale silne nespokojeny s tim ze bez jakehokoli varovani mi resetovali heslo windows a dostali se tak k mym informacim na disku. heslo jsem zamerne nedaval (nenapadlo me, ze bude zapotrebi pri reseni problemu se zdrojem) a oni presto bez meho slouhlasu, nebo predchoziho varovani "prolomili" me heslo. S timhle jsem hrube nespokojeny. Musim ted menit vsechna klicova hesla a resit dalsi veci s tim spojene.

Objednané zboží odpovídalo popisu a s nákupem bylo vše v naprostém pořádku.

Asi technici neumi poskladat rozebrany nb...

• nemohu posoudit, dosud jsem neobdržela objednané zboží.
    • Dlouhá doba od objednávky bez komunikace

Kdo na zboží pospíchá, ať bnakupuje někde jinde.

• opravu provedli, kamera funguje
    • nehorázně drahá oprava za to co všechno na kameře dělali
    • neodborný servis, sám bych to udělal líp i opilej
    • poškodili kryt a poztráceli zevnitř půlku šroubků

opravu sice provedli, ale už nikdy s tímto servisem nechci nic mít. velká chyba poslat to sem a taky to bylo naposled

• spousta náhradních dílů pro starší stroje
    • nic moc info u jednotlivých produktů

• Možnost prohlédnout zboží na stránkách
    • nevím o žádných

jsem spokojen a nebráním se dalšímu nákupu

• Celkem přehledný eshop.
    • Obrázek s popisem Ilustrativní - nevíte, jak to ve skutečnosti bude vypadat.

Objednal jsem DVD mechaniku do stařičkého, nicméně stále sloužícího notebooku HP/Compaq nx9030. Mechanika byla bez dvířek, což nebylo v popisu, pouze obrázek produktu byl vyfocen bez dvířek a s popisem ilustrativní.
    Prodejce uváděl v popisu, že tuto mechaniku nakupuje přímo od HP/Compaq, což je pěkná hloupost, protože společnost HP má úchylku polepovat svým označením produktu veškeré dodávané díly a pochybuji, že by dodaly mechaniku bez dvířek. Jednu náhradní novou originál mechaniku jsem totiž před více než rokem kupoval a byla řádně označena číslem dílu HP a měla dvířka.
    Takže tato mechanika sice plní svůj účel, nicméně dvířka z originál mechaniky nejsou kompatibilní a dodaná mechanika je univerzální - ne originální, ale kompatibilní s notebookem.
    Doporučuji dalším zájemcům si nejdříve ověřit co vlastně kupují (originál-univerzál).

odeslano do servisu, vyměřena cena po diagnostice,
    po rozebrani zjisteno cizi zasahy. nelze spravit.