čekal jsem dlouho na zboží a teď je to 4 dni na cestě a ještě čekám a pravda je že už mě přešla chuť na to zboží !

Reakce obchodu AAmarket

Děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že došlo ke zpoždění doručení zásilky. Objednal jste si zboží s doručením na výdejní místo Zásilkovny. Od nás zboží odešlo v domluveném termínu. Bohužel ale nedokážeme ovlivnit, jak dlouho bude trvat Zásilkovně jeho dodání do výdejního místa. Dle sledování byla Vaše zásilka již doručena a vyzvednuta.

• peníze jsem odeslal před 6dny bohužel ani nepoděkovali.

Reakce obchodu AAmarket

Děkujeme za Vaše hodnocení, i když pro nás bohužel není příznivé. Jako platební metodu jste si zvolil platbu předem. Jakmile jsme Vaši platbu přijali, obratem jsme Vám zaslali daňový doklad jako potvrzení přijetí Vaší platby. Současně Vám byla zaslána informace, že zboží bude dostupné do týdne. Dodací lhůtu jsme dodrželi a zboží bylo ve slíbeném termínu odesláno.

• Věci co jsou skladem neposílají ani do druhého dne

Zaplatil jsem ihned předem, přišel potvrzovací email. Zboží ani po několik dnech nebylo odesláno ač bylo skladem, stornováno, příště nakoupím jinde.

Reakce obchodu AAmarket

Mrzí nás Vaše špatné hodnocení, myslíme si ale, že k němu není žádný důvod. Objednávka byla vytvořena v pátek 15.23h, jako platební metodu jste si zvolil platbu bankovním převodem před dodáním zboží. Platební údaje Vám byly obratem zaslány. Vaše platba byla přijata v pondělí a tentýž den bylo zboží připraveno k odeslání. Zboží už však odesláno nebylo, protože jste objednávku sám stornoval. Shrnuto: v pátek odpoledne jste zboží objednal, v pondělí byla přijata platba a zboží připraveno k odeslání. Zboží bylo tedy připraveno k odeslání v nejbližším možném termínu. Objednávky vždy vyřizujeme co nejrychleji a tak tomu bylo i u Vás.

• Velice rychlé doručení
    • Rozbitá světelná deska

Zboží bylo velice přepečlivě zabaleno.Bedna v bedně okolo izolace a samotná deska navlečená do bublinkové fóle.To,že se něco během přepravy rozbije se stát může,ale zabalit něco již viditelně rozbité a odeslat?Uvidíme jak dopadne reklamace snad mi fa.Zboží dá možnost toto hodnocení poopravit.Za léta co na Zboží hodnotím se jedná o mé první záporné hodnocení.Mrzí mne to.

Reakce obchodu AAmarket

Mrzí nás, že objednané zboží bylo poškozeno přepravcem. Před odesláním u nás zboží prochází důkladnou kontrolou a v žádném případě zákazníkům neposíláme zboží poškozené! Pokud i přes pečlivé balení došlo při přepravě k poškození obsahu zásilky, je zapotřebí toto ihned po zjištění oznámit a dodat příslušné podklady, abychom mohli s přepravcem zahájit reklamační řízení a vše vyřešit k oboustranné spokojenosti.

• Nevím

Nejsem spokojen

Reakce obchodu AAmarket

Děkujeme za recenzi, i když pro nás není příliš příznivá.

Nekvalitní hustič respektive se rozpadá páčka zapínáním. Za tu cenu jsem si představoval lepší provedení.

Reakce obchodu AAmarket

mrzí nás, že nejste spokojen se zakoupeným hustičem. Na toto zboží nám dosud od zákazníků žádná negativní reakce nedorazila, je tedy možné, že jste obdržel vadný jednotlivý kus. Škoda, že jste se na nás neobrátil přímo prostřednictvím telefonu nebo emailu, abychom mohli situaci rychle vyřešit k oboustranné spokojenosti.

• o žádné nevím
    • dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu AAmarket

děkujeme za recenzi. Zboží, které jste si objednali, bylo z našeho skladu expedováno včas. Jako přepravce jste zvolili Zásilkovnu (doručení na výdejní místo), která bohužel v těchto dnech vůbec nestíhá doručovat a dodací doba zásilek se oproti normálu prodlužuje. Tuto situaci bohužel nedokážeme z naší strany nijak ovlivnit. Pokud potřebujete, aby byl balíček doručen rychleji, doporučujeme při objednání zvolit jinou přepravní společnost (PPL nebo GLS).
    aamarket.cz

skladem nebylo vše co jsem objednal, byť jsem zboží zaplatil.
    část bude dodána až za cca. 2 měsíce.
    V nybídce se vše tvářilo jako že je skladem.

Reakce obchodu AAmarket

část Vámi objednaného zboží byla dodána ihned po přijetí objednávky. Ostatní objednané zboží mělo na internetu uvedenou dostupnost "skladem u dodavatele". Zboží s touto dostupností bývá obvykle naskladněno do 14 dnů. Bohužel tentokrát nám dodavatel kvůli aktuální celosvětové situaci dodací lhůtu prodloužil. Velmi se za tuto skutečnost omlouváme.
    Děkujeme za pochopení.

• čeští šmejdi

chrastítko za 500,-kč zase ponaučení...

Reakce obchodu AAmarket

Mrzí nás, že nejste spokojen s objednaným zbožím - odpuzovač škůdců. Vaše reakce nás překvapila, protože se jedná o produkt německého výrobce a zatím jsme na tento produkt žádnou negativní recenzi nezaznamenali. Zašlete nám výrobek zpět a obratem Vám vrátíme peníze.

Špatná kvalita výrobku, musela jsem zasílat zpět a na vlastní náklady..

Reakce obchodu AAmarket

Je nám líto, že jste nebyla spokojena s výrobkem jako všichni ostatní, kteří tento produkt zakoupili.

• 14 dní čekám a nic

Reakce obchodu AAmarket

Zboží bylo objednáno s volbou platby předem a odesláním po zaplacení. Zboží jste uhradili na špatný účet a se špatným variabilním symbolem, proto bylo u nás evidováno jako nezaplacené a proto jsme ho také neodesílali. Vše jsme si vysvětlili po telefonu a zboží již bylo odesláno.

Nejde o obchod jako takový. Jde o to, že zboží, které je na obrázku, neodpovídá skutečnosti, přičemž se s Vámi budou přít, že mají pravdu oni.

Reakce obchodu AAmarket

zboží na e-shopu je stejné jako ve skutečnosti. Jde o úhel pohledu, z kterého se na výrobek díváte. Vaše řešení rozdílu, který nemá vliv na funkčnost a bezpečnost zboží, je dle našeho názoru nerelevantní.

Zboži co uvádějí skladem není pravda.

Reakce obchodu AAmarket

Dobrý den, zboží bylo bohužel zcela vyprodané. Další naskladnění do dvou týdnů, jak jsme Vás informovali. Omlouváme se za komplikace.

• Zboží, které bylo skladem ještě téměř po 14 dnech nemám. obchod nedoporučuji !

Reakce obchodu AAmarket

Dobrý den, paní Lado, omlouváme se za dodací dobu. Zboží máte nachystané od nás zdarma jako malou kompenzaci...

• Nepravdivá informovanost zákazníků, možná jen v tomto případě. Ale i v tomto okamžiku je výrobek stále nabízen...

Reakce obchodu AAmarket

Vážený zákazníku, omlouváme se, že produkt nebyl skladem. V nabídce je stále zařazen z důvodu možnosti jeho objednání a vyčkání jeho naskladnění.

• došlo k několikanásobnému navýšení ceny za dopravu,ačkoli jsem měla v objednávce cenu udanou.Na navýšení jsem nebyla nijak dopředu informována ani sms ani e-mailem.Překvapení mne čekalo až při dodání zboží.Neměla jsem raději zboží přebírat, teď toho lituji. Pozdě jsem zjistila, že bych v jiném obchodě pořídila mnohem levněji.

Reakce obchodu AAmarket

Dobrý den, Vážená zákaznice, velice se omlouváme za systémovou chybu, rozdíl ceny dopravy Vám bude vrácen.

• aktulne skadove pondmienky

Reakce obchodu AAmarket

Vážený zákazníku, skladové podmínky jsou brány z centrálního skladu, Vy jste měl vybranou pobočku... Děkuji za pochopení.

• Žádné

Reakce obchodu AAmarket

Je nám líto, že nejste spokojen... bohužel není uveden konkrétní důvod. Děkujeme.