• Žádná komunikace

Zboží dorazilo, ale nebylo kompletní!¡

5 ledna objednáno a doručeno 11.1
    Expedují do 24 hodin leda ve snu a ještě si vymýšlí kraviny.
    Tragikomici.

Zboží které uvádějí skladem skladem nemají. Komunikace žádná, nabídka jiné alternativy také žádná, prostě pouze oznámení do emailu že objednávku ruší z důvodu nedostupnosti zboží. Nedoporučuji.

• Jasne pouzite zboží místo nového mi doslo.

• uvádí počet kusů skladem a přitom to skladem nemají

• Komunikace a schopnost řešit problém, který zavinili tím, že mi poslali úplně jiné zboží než jsem si objednal.

Nejhorší obchod, který jsem za posledních 10 let udělal. Objednal jsem si karty od firmy Copag, dorazily mi karty od firmy Modiano, levnější než jsem si objednal. Pochopím, že někdo udělal chybu, a to jak sám uznávám se stává. Ale na reklamaci, kterou jsem zaslal 7. ledna 2015 reagovali až 11. ledna 2015 !!! Chtěl jsem, aby mi poslali karty, které jsem si objednal a objednali si přepravu zpět na karty, které jsem omylem obdržel. Nestalo se. Napsali mi, že špatně zaslané karty v hodnotě cca 280 Kč mám poslat k nim zpět a pak mi teprve budou zaslány karty, které jsem si objednal a již 7.1.2015 zaplatil. Když jsem se 11. ledna 2015 zeptal, jak mi bude proplaceno poštovné, které musím uhradit, abych špatně zaslané karty poslal zpět, tak se mi do dnes 13.1.2015 8:55 nikdo neozval. Rozhodnutí jestli zde nakoupit nebo nenakoupit nechám na Vás, ale chtěl jsem se podělit s Vámi o moji zkušenost.

Vybíral jsem dopravu TopTrans a poslali to českou poštou. Obchod se při komunikaci NEOMLUVIL za špatný způsob dopravy.

• Prodej stylem dodáme a kašlem dál na tebe... V zásilce chybělo sice drobné ale potřebné zboží, po dohodě dohodnuto doposlání, ale pak už žádná odezva, ani ne mejla nereagují. Dejte si pozor, protože jak Vám zboží nepřijde na první dobrou, už ho neuvidíte.

Nakupuji pouze na internetu.Musela jsem sama volat proč je zboží opožděné.Sama nebudu uřčitě nakupovat.Obal zboží byl nepoškozen ale na stole bylo vidět že někde utrpěl náraz /na stole byla poškozená kovová noha a kůže/