• výběr zboží (3)

• Vše ok.
  • nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 2 týdny

• kvalita rychlost dodani
  • nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 1 měsícem

• Tovar prišiel rychlo a v poriadku. Som spokojny.

• nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 1 měsícem

• Nakupoval jsem zde poprvé a vše doručeno v pořádku
  • nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 1 měsícem

Objednala jsem si v tomto obchodě 3D světýlko a 3D hrnek s logem Superman. 3Dsvetylko v pořádku, ale hrnek přišel jiný .Byl sice s obrázkem supermana, ale nikoliv 3D ani s logem který jsem objednávala. Ve fakture byl účtován jako 3D. Zboží jsem nereklamovala jelikož to měl být dárek pod stromeček . Příště zvolím jiný obchod.

Reakce obchodu AAA Hračkárna

děkujeme za recenzi, ale dle nás jste obdržela zboží podle objednávky, jelikož jiný hrnek, než jste si objednala v naší nabídce není. To že jste nás nekontaktovala s údajným problémem, to je bohužel škoda. Hrnek má 3D tvar loga Supermana nemá klasický tvar hrníčku ( tedy kulatý ), tak jak je na fotkách v nabídce ( zde se bere tvar produktu ), prakticky stejný tvar, jako 3D světlo, které bylo rovněž objednáno.

Dle kontroly objednávky Vám bylo zboží odesláno 13.12.2018 po objednání dne 12.12.2018 a leželo od 15.12.2018 do 22.12.2018 na dodací poště. tak je škoda že jste nechala dárek pod stromeček na poště. Bohužel během daného provozu v posledních týdnech roku se zvyšuje nápor a pravděpodobnost omylu se zvyšuje, tak je škoda že jste nejednala dříve.

Jak nám dodáte foto dodaného produktu, tak doplníme recenzi o další informace.

Tým eShopu AAA Hračkárna

Spokojnosť vo všetkých ohľadoch. Super

• Je perfektní.

Zboží došlo v pořádku.

• nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 2 měsíci

• Rychlá komunikace pri řešení problémů se špatně dodaným zbožím
    • Rychlá výměna zboží za správné

Sice jsem dostal špatné zboží coz se ve Vánoční horečce může stát, ale výměna byla rychlá. Za mě v pořádku.

• Extra rychle vybavenie objednavky/dorucenie
    • Sortiment

• Vše proběhlo v pořádku
    • Dětské židličky (dvě) neměly řádně opracované hrany, byly ostré a musel jsem obrousit sám, aby se židlička dala používat.

Reakce obchodu AAA Hračkárna

děkujeme za recenzi. Nevíme jaká je Vaše představa opracovaných hran na plastových židličce, která se lisuje. Bohužel zde nejsme výrobci, což při podrobném prohlédnutí štítku by jste určitě nalezl.

Měl jste zaslat fotografii ke kontrole a řešilo by se to z dovozcem daného zboží do ČR, ale takhle je to pohodlnější.

Tým eShopu AAA Hračkárna

• rychlost provedení obchodu

Vše OK

• nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 2 měsíci

Rýchle dodanie na sr, super cena za poštovné. Kvalitný model

• nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 2 měsíci

• Široký sortiment hraček, nabídka je přehledně seřazena podle kategorií a subkategorií, vybere si jistě každý.

Už jsme nakoupili před časem a rádi jsme se vrátili. Jen námět (i pro jiné obchody): nešlo by podpořit českou produkci, třeba logem vlaječky u nabízeného zboží nebo pomocí filtru?

• Rýchle vybavenie objednávok

přehledné,aktivně komunikují,pěkně zabalené

• nakoupil v obchodě AAA Hračkárna před 2 měsíci

Zboží dorazilo poškozené, omluva obchodu nic moc.

Reakce obchodu AAA Hračkárna

děkujeme za recenzi. Upřesníme informace k dané recenzi.

Obdržel jste od nás lávovou lampu od jedné velké nadnárodní společnosti, která je dováží do ČR v originálním balení bez otevření. Dle vaší informace byla v lávové lampě o kterou se jedná prasklá žárovka (tedy vlákno). Dotazoval jste se zda se dá žárovka zakoupit a na to byla zaslána odpověď s informací, že se budeme snažit kontaktovat výrobce o novou žárovku, jelikož díly na lampu nejsou asi skladem u žádného prodejce.

Po dané informaci jste se již neozval a bohužel žárovka ještě nedorazila, což je i naše chyba, jelikož nebyla dána žádná urgence u dovozce. Mrzí nás, že jste nezaslal urgent na naši adresu mimo jeden informativní e-mail.

Tým eshopu AAA Hračkárna