• Rychlost odeslání a vyřízení mé objednávky.

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !
    Každé hodnocení nám moc pomáhá v naší práci. Pro nás jsou rozhodující spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví, pravidelně se k nám vracejí i doporučují svým přátelům. Doporučení je pro nás nejlepší reklama.

• Bezproblémové vyřízení objednávky

• rychlé jednání

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

• Objednané zboží neměli ihned k odeslání, proto mi paní nabídla výrobek, který jsem vlastní vinou přehlédla a který ještě lépe pokryl mé požadavky. Příjemná a profesionální komunikace, okamžité vyřízení objednávky, příznivé ceny. Tento obchod zcela naplnil mou představu kvalitního eshopu. 100% doporučuji!

• 1*

Vřele doporučuji

Děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení !

• Ochota, rychle jednání, velmi dobrá komunikace

• Velmi rychlé dodání
    • zboží bylo dobře zabalené
    • Přehledné stránky

Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme "spokojené Olomoučance" za hodnocení !

rychlost, spolehlivost

• spolehlivost

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé doručení zásilky

Děkujeme Vám za hodnocení !

• Zboží bylo rychle bez komplikací dodáno

Děkujeme Vám za hodnocení !

Super obchod...po objednání hned odeslano

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme Vám za pěkné hodnocení !
    Snažíme se odesílat produkty v co nejkratším čase po objednání.

Už se mi ptáte na stejný obchod podruhé!

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednavky

Výborná komunikace, krátká dodací lhůta

Děkujeme Vám za hodnocení !

Objednali jsem si poprvé a s průběhem jsme spokojeni :-)

Děkujeme Vám za hodnocení !

• Zboží mi nevyhovovalo, aby bylo velmi ochotně vyměněno za nové a i mi dobře poradili. Doporučuji.

• ochota,rychlé doručení

Děkujeme Vám za hodnocení !

Objednávka přišla rychle, i když mně vzhledem k současné situaci, objednávala jsem roušky, prosili a trpělivost.