• Dobrá cena.
    • Nevím o ničem.

Spokojen.

Děkujeme za Vaše hodnocení !
    Nemáme ještě označení Ověřeno zákazníky, ale obchod je ověřen v praxi od února 2009. Jsme malý e-shop, nemáme tisíce objednávek, ale každého zákazníka si vážíme a snažíme se mu co nejdříve vyhovět podle jeho požadavků. Všechny produkty mám skladem a objednaný produkt odesíláme do 24 hodin po objednání ( pracovní dny ). V Brně doručíme produkt zdarma přímo zákazníkovi domů, nebo na místo které si upřesní.
    Každé hodnocení nám moc pomáhá v naší práci. Pro nás jsou rozhodující spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví, pravidelně se k nám vracejí i doporučují svým přátelům. Doporučení je pro nás nejlepší reklama.
    Za e-shop www.a-zdraví-z.cz - České přírodní produkty z bylinek pro zdraví
    Ing.Štefan Krutý

• Byla jsem vždy spokojena.
    • Zboží jsem vždy obdržela v co nejkratším termínu.
    • V příp.potřeby poradí.

Doporučila bych tento obchod vzhledem k tomu,že nejenom máte výrobky rychle doma k užívání, ale také poradenství je podrobné a kvalitní.

Za e-shop www.a-zdraví-z.cz - České přírodní produkty z bylinek pro zdraví
    Ing.Štefan Krutý

• Odborná konzultace k užívání doplňků stravy.

Rychlá reakce na objednávku.Byla jsem telefonicky informována o objednaném produktu,protože nebyl na skladě a byl mi nabídnut v jiné příchuti.A hned mi i byla poskytnuta odborná konzultace o užívání doplňku stravy,jeho dávkování.

Ing.Štefan Krutý

• Byl ve městě, kde bydlím, takže bylo možné osobní vyzvednutí.

Doporučuji.

Ing.Štefan Krutý

• kvalitní přírodní české produkty...rychlé dodánní a poradenství zdarma
    • žádné slabiny nemá

Nakupuji v obchodě ,protože nabízí české kvalitní produkty.Produkty mi napomohly se zlepšením zdraví.Poradili mi zdarma s užíváním a výběrem vhodného produktu na můj zdravotní problém.
    Doporučuji pro kvalitu a lidský přístup.

Ing.Štefan Krutý

• Nemá aspoň o nich zatím nevím

Ing.Štefan Krutý

• rychle vyrizeni objednaneho zbozi
    • zadne

kladne

Ing.Štefan Krutý

• možnost zkusit nový výrobek
    • rychlost dodání
    • doporučení od známé

doporučení od známé,má s vámi dobrou zkušenost
    s rychlostí dodání jsem velmi spokojená
    váš výrobek užívám teprve 4.den,nevím jak je to možné,ale již teď vnímám pozitivní účinky
    určitě ráda doporučím

Ing.Štefan Krutý

• *Úžasná komunikace s majiteli obchodu!
    • *Neuvěřitelná ochota pomoci!
    • Žádné jsem nenašla!!!!

Ing.Štefan Krutý

• rychlost a sortiment, ktery jinde nekoupite...
    • nenasel jsem

V nedeli objednano, v pondeli volali a ujistovali si mnou vytvoreny chaos v objednavkach. V utery zbozi dorazilo...

Ing.Štefan Krutý

• Do hodiny jsem byla kontaktována eshopem, kdy mi byl doporučen jiný a vhodnější produkt.
    • Žádné

Okamžitá reakce obchodu na objednávku, odborné poradenství o vhodnosti výrobku a osobní doručení v den objednávky. Pokud budu výrobek znovu potřebovat, určitě nakoupím v tomto eshopu

perfektni

Ing.Štefan Krutý

• Expresní dodání, možnost platby přes paysec. Vstřícná komunikace.
    • -

Obchod je prověřený zákazníky na Heuréce. Všechno zboží je ihned k dodání.

• rychlost doručení

V pohodě.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme pane Karle za Vaše hodnocení !
    Ing.Štefan Krutý

Nakupovala jsem konkrétní produkt, vyhledala, které eshopy ho mají v nabídce a vybrala jsem si a-zdravi-z.cz, s nímž jsem neměla žádnou předchozí zkušenost. Web i nabídka dopravy a platby na mě působily tak, že jsem zvolila nákup tady. A nelituji - vyřízení mojí objednávky bylo superrychlé.

Ing.Štefan Krutý

• Po mé objednávce ihned informace ohledně o přijetí objednávky.
    • V závěsu okamžitá informace o zaslání přípravků
    • Druhý den od objednání již konzumace přípravku-léku.

V tomto obchodě jsem nakoupila vzhledem k tomu, že má přehledné stránky - nabídku.
    Jestliže potřebujete přípravek - lék užívat co nejdříve, oslovte tento obchod, protože přípravek dorazíl během 2 dnů.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení paní Jaroslava !
    Ing.Štefan Krutý

Obchod jsem si vybral diky dobrym cenam za zbozi, ktere jsem kupoval.
    Zbozi jsem si nechal poslat na pobocku zasilkovny, ktera byla ovsem pred nedavnem zrusena. Z obchodu mi obratem volali a problem se vyresil, doruceni zbozi se nespozdilo.
    Obchod mohu doporucit ostatnim kupujicim.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení pane Petře !
    Ing.Štefan Krutý

• zboží, které nekoupím v lékárně

sortiment, pohodlí nákupu, informace

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení paní Dagmar !
    Ing.Štefan Krutý

• dostatek informací, velmi osobní přístup, důvěra
    • nemám negativní připomínky

dobrá volba

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení paní Naďo !