Velice pružný a spolehlivý obchod se slušnými cenami.

Děkujeme Vám za hodnocení !
    Každé hodnocení nám moc pomáhá v naší práci. Pro nás jsou rozhodující spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví, pravidelně se k nám vracejí i doporučují svým přátelům. Doporučení je pro nás nejlepší reklama.

• Rychlé dodání, příjemná komunikace.

Děkujeme Vám za hodnocení !

• V tomto obchodě jsem byla poprvé a jsem s ním i s objednanými výrobky velmi spokojená - doporučuji :-)

• Super jednání rychle doruceni

Včasné a rychlé dodání.

Děkujeme Vám za hodnocení !

Vyřízeno rychle, malé dárečky v balíku vždy potěší :-)

• Rychlost v jednání.

• rychlé doručení

bez problému, super

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Obdrželi jsme hodnocení jen 80 %. Trocha nás to mrzí. Objednávku jsme dostali 26.11.2019 odpoledne, 27.11. jsme ji odeslali a na pobočce Zásilkovny ve Zlíně byla vyzvednuta 28.11.2019. A dodací lhůtu máme hodnocení 4,5. Ostatní hodnocení vše bez problémů a celkové hodnocení 4.
    Ale i tak děkujeme.

Vše v pořádku, rychlé dodání.

• Rychle doruceni zbozi

• Ocenila jsem dopravu zdarma

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

nákup z domova je výhoda

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

• Rychlé doručení a vše v naprostém pořádku.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

• Rychlost vyřízení zásilky a dodání.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Moc milá paní Lopatová mi vše vysvětlila a odpověděla na otázky k produktu, které jsem potřebovala vědět.

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb !

• zboží bylo objednáno ,dodáno , pěkně zabaleno a do dvou dnů jsem měla doma.Doporučuji.

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení našich služeb !

• Rychlost zpracování objednávky
    • Nepřišlo potvrzeni o přijetí objednávky do e-mailu

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Všem zákazníkům zasíláme potvrzovací e-mail o začátku zpracování objednávky a ještě se nám za 10 let nestalo, že by e-mail někomu nedošel. Pokud se tak opravdu stalo, tak muselo dojít k poruše automatizovaného systému objednávkového procesu v e-shopu. Pak se Vám za tuto chybu omlouváme.