• Jsem s obchodem nadmíru spokojená,doporučuji.

Doporučuji ostatním.

Děkujeme za hodnocení.
    Každé hodnocení nám pomáhá lépe pracovat.Pro nás nejsou rozhodující peníze - zisk, ale spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví a pravidelně se k nám vracejí i doporučují nás dále. Doporučení je tá nejlepší reklama.
    Ing.Štefan Krutý

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 3 lety

• Nevidím žádné

Perfektní vyřízení objednávky

Ing.Štefan Krutý

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 3 lety

• Ochota a poradenství.

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 4 lety

• rychlost, pestrá nabídka výdejních míst
    • nevím

• OK
    • OK

OK

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 4 lety

• Slabiny jsem žádné nenašla..

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 4 lety

• našel jsem v něm český přírodní produkt na trávení emulips forte xxl
    • rychlé dodání do 2 dnů
    • rychlá odpověď na můj dotaz ohledem produktu
    • poštovné zdarma

Mám dobré zkušenosti a můžu eshop doporučit.

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 4 lety

Moc dobrá komunikace s prodejcem byla jsem velmi mile překvapená člověk se s takovym jednáním nesetkává každý den .Doporučuji

Reakce obchodu a-zdravi-z.cz

Děkujeme za objednávku a hodnocení paní Jiřino !
    Po několika telefonátech, jsme objednávku společně upřesnili a produkt Emulips byl druhý den doručen.
    Každé hodnocení nám pomáhá zlepšovat naši práci se zákazníkem. Pro nás nejsou rozhodující peníze - zisk, ale spokojení zákazníci, kterým naše produkty pomohli zlepšit si zdraví, pravidelně se k nám vracejí a doporučují nás. Doporučení je pro nás ta nejlepší reklama.
    Za e-shop www.a-zdraví-z.cz
    Ing.Štefan krutý

• velký výběr produktů
    • rychlost!
    • nízká cena

Dana Krutá Lopatová

• Zboží dorazilo v pořádku a velice rychle.
    • Výborná komunikace s prodávajícími - zodpoví všechny dotazy

Jen doporučuji

Dana Krutá Lopatová

• Rychlé dodávky,skvělé výrobky jak pro může,tak pro ženy. Můžu doporučit.

Při každém odběru jsem byl spokojen. Zdraví se mi zlepšilo.

a-zdravi-z.cz

• dobrá cena
    • dobrá spolupráca
    • rýchle dodanie
    • poštovné zdarma

doporučujem aj ostatným zákazníkom

• kvalita zboží
    • české produkty z bylinek
    • dobrá spolupráce

E-shop www.a-zdravi-z.cz má kvalitní české produkty, slušné jednání ze zákazníkem a poštovné je zdarma.
    Mohu jenom doporučit.

• kvalita produktů
    • české přírodní produkty
    • pomáhají zlepšovat naše zdraví
    • vyzkoušeno emulips, omega-3 complete, ok alfa, ok gel a ok tau a opravdu fungují
    • odborné poradenství a poštovné zdarma

Mohu jen a jen doporučit.

• kvalitní české produkty
    • poštovné zdarmna

E-shop www.a-zdravi-z.cz mnohu jenom doporučit.

• nakoupil v obchodě a-zdravi-z.cz před 6 lety

• Přehlednost nabídek.
    • Dobrá cena.
    • Flexibilnost a komunikativnost při jednání.
    • Rychlé dodání zboží.

• kvalita
    • české produkty
    • přírodní produkty
    • vyzkoušeno emulips forte a omega 3 complete a pomohli nám

Doporučuji !

Dana Krutá Lopatová

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.